Mahoniehouten eettafel met queen Anne poten. Circa 1930. Afmeting: 72 x Ø 106 cm. In goede staat.
Engels Victoriaans mahoniehouten schrijfbureau met zeven lades. Grote middelste lade is een schrijfblad Circa 1860. Afmeting: 107 x 125 x 56 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein Engels mahoniehouten kabinet/verzamelaars kastje. Circa 1900. Kast heeft twee deuren, met daarachter drie uitschuifbare lades. Onderin bevinden zich nog twee lades. Kast is recent gehee...
Mooie wortelnoten + noten penantkast. 19e Eeuw. Panelen en lades met wortelnoten gefineerd. Meubel is recent geheel gerestaureerd. Afmeting: 104 x 55 x 85 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten tiltop tafel. Afmeting: 73 x 90 cm. In zeer goede staat.
Antiek wit-gelakte houten tandartskast met diverse lades en deuren. Circa 1920. Afmeting: 120 x 60 x 31 cm. In goede staat.
Antiek, Duitse Gründerzeit penantkast van notenhout met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 85 x 90 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Klein eikenhouten 1-deurs kastje met houtgestoken panelen en ijzeren slot. Frankrijk. Neogotisch. Circa 1880. Afmeting: 132 x 70 x 42 cm. In goede staat.
Hollands dames rolbureau, vermoedelijk Horrix - Den Haag. Circa 1870. Palissander fineer, met binnenin lades. Afmeting: 148 x 109 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bijzettafel met wangen + lade. Victoriaans. Circa 1860. Afmeting: 76 x 53 x 38 cm. In goede staat.
Antiek ovale spiegel in Louis Seize stijl. Circa 1900. Afmeting: 74 x 44 cm. In goede staat.
Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met mooi ahorn binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 168 x 96 x 55 cm. In zeer goede staat.
Chinese tafel met lades, gemaakt van iepenhout. Circa 1900. Afmeting: 89 x 97 x 54 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuw Engels klepsecretaire. Circa 1780. Geheel van eiken, de lades en schuine klep hebben omranding van mahonie. Binnenwerk met diverse lades en een deurtje. Klep is ingelegd met leer. Af...
Twee-delige Engelse mahonie + eikenhouten hoekkast. Circa 1880. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Kleine notenhouten commode met intarsia. Barok stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 60 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Hollandse eikenhouten hangvitrine. Barok stijl. Afmeting: 80 x 85 x 25 cm. In goede staat.
Kersenhouten vitrinekast in empire-stijl, met zwarte bronzen zuilen en vergulde bronzen versiering. Circa 1900. Afmeting: 189 x 88 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten Louis Philippe salontafel. Geheel staand op mooi bewerkte driepoot. Circa 1870. Afmeting: 120 x 80 x 61 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse Victoriaanse kaptafel van mahoniehout, met lade en wielen. Circa 1880. Afmeting: 175 x 110 x 60 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten theetafel op wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 91 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangvitrine met lijstwerk. Afmeting: 71 x 83 x 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse ovale bijzettafel van mahoniehout met lade, bronzen beslag en koperband intarsia. Afmeting: 82 x 60 x 50 cm. In goede staat.
Engels, Victoriaanse hangvitrine-hoekkast van mahoniehout met glazen deur en roede verdeling. Circa 1860. Afmeting: 100 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III hangoortafel met lade en spinnekoppoot. Circa 1860. Afmeting: 76 x 55 x 115 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken barkast met landschap decor. Geheel uit te klappen. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 90 x 46 cm. In goede staat.
Ronde, houtgestoken Chinese salontafel met landschap decor, klauwpoten en glasplaat. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 x Ø 80 cm. In goede staat.
Duitse Gründerzeit notenhouten console. met een deurtje en een vakverdeling Circa 1880. Afmeting: 53 x 85 x 54 cm. In goede staat.
Chinees teakhouten verzamelaars vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 48 x 11 cm. In goede staat.
Perzische, handbeschilderde hoek-etagére met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten bloementafel. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 34 cm. In goede staat.
Japanse of Chinese 4-deurs lakwerk kast met goud/vogel/floraal decor. Met etagére. 20e Eeuw. Afmeting: 155 x 90 x 32 cm. In goede staat.
Chinese roodlak kast met twee deuren + twee lades. Afmeting: 186 x 72 x 56 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken relikwie tabernakelkastje + onderkast. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 52 x 20 cm. / 70 x 58 x 38 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse Horrix eettafel van mahoniehout, met houtgestoken 4-spant poot en gecontourneerd blad. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 79 x 135 x 96 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten schuine-klep secretaire. Circa 1880. Binnenwerk met deurtje en diverse lades. Boven op bureau zit sierhekje. Afmeting: 126 x 100 x 59 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met intarsia. Circa 1900. Afmeting: 181 x 113 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur kast. Twee-delig. Met snijwerk, tollen en kuif. Afmeting: 214 x 107 x 54 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.
Duits, mahoniehouten biedermeier secretaire met klein opstandje. Circa 1860. Binnenleven heeft diverse lades, deurtje gemaakt van ahorn fineer. Paar lijstjes missen. Verder in redelijk/goede staat. Af...
Antieke Franse (Bretonse) eikenhouten piedestal met figuur. Circa 1870. Afmeting: 100 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Eiken Henry Deux opzet jachtbuffetkast. Circa 1870. Met mooi (jacht) snijwerk. Afmeting: 240 x 144 x 56 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands secretaire van iepenhout. Empire. Circa 1820. Met messing kapitellen, volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 156 x 106 x 55 cm. In goede staat.
Zes antiek Hollandse iepenhouten stoelen. Houtgepind. Circa 1900. Afmeting: 92 x 44 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse etagére tafel met intarsia (floraal) + messing versieringen. Afmeting: 74 x 42 x 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten piedestal met zee-monster. Circa 1860. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.
Lage bijzettafel met vijftien polychrome 17e eeuwse tegels. Divers decor. Twee tegels haarscheur. Afmeting: 40 x 71 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek wortelnoten hoekkast met lade en jalouzie-deuren. 19e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: 91 x 46 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse mahoniehouten lade-commode. Circa 1860. Victoriaans. Met drie lades, onderste lade is extra diep (tot aan voetplint). Afmeting: H 98 x B 100 x D 49 cm. In goede staat.
Antiek, Engels mahoniehouten opklapbaar, transporteerbaar reissecretaire met messing zijgrepen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 56 x 52 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten linnenkast met volle zuilen + lade. Uitneembaar. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 189 x 120 x 60 cm. In goede staat.
Antieke armleunstoel van mahoniehout, met velours stoffering. Barok stijl. Afmeting: 115 x 55 x 60 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire armleunstoelen met velours stoffering. Afmeting: 90 x 55 x 65 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse palissanderhouten eettafel met centrale kolompoot + klauwpoten. Gepolitoerd. Afmeting: 83 x 126 cm. In zeer goede staat.
Twee-delige Engelse mahoniehouten boekenkast. Circa 1880. Afmeting: 194 x 212 x 58 cm. In goede staat.
Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....
18e Eeuws Engelse mahoniehouten hangoortafel/gateleg Chippendale (houtgepind). Mooie patina. Afmeting: 71 x 110 x 134 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zuid Duitse eikenhouten baroktafel met lade en origineel blad van vruchtenhout. Onderling verbonden poten met voetstuk. Afmeting: 82 x 100 x 115 cm. In goede staat.
Antiek Japanse naaitafel met lakwerk panelen en goud decor. Gemaakt van boomtakken. Circa 1900. Afmeting: 78 x 50 x 30 cm. In goede staat.
Facet geslepen octagonaal vergulde spiegel. 19e Eeuw. Afmeting: 118 x 95 cm. In goede staat.
19e Eeuwse boulle etagére tafel met afneembaar blad, met intarsia (floraal/vaas) decor, en messing vergulde versieringen. Etages tevens met intarsia. Afmeting: 84 x 56 x 41 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Hollandse renaissance kast, ook wel Utrechtse poort kast genoemd. Met prachtig snijwerk op de deuren en zijkanten met leeuwenkopjes. Kast geheel staand op zwarte bolpoten. Orgine...
Grote twee-delige Franse Lotharinger opzetkast met messing scharnieren en origineel slot. Afmeting: 227 x 155 x 51 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten vertico met opzet, volle zuilen en florale jungendstil panelen. Duitsland. Afmeting: 167 x 92 x 48 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire armleunstoelen. Circa 1820. Afmeting: 93 x 53 x 62 cm. In goede staat.
Antieke notenhout gestoken Schwarzwalder rooktafel. Circa 1900. Afmeting: 96 x 44 x 30 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten hangoortafel naar 17e - 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 80 x 194 x 149 cm. In goede staat.
Goudkleurige houtgestoken wandtafel met marmeren bladen. Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 203 x 77 x 40 cm. In goede staat.
17e Eeuwse twee-delige Hollandse eikenhouten renaissance 4-deurs kast met houtgestoken panelen met diverse koppen en originele sloten. Afmeting: 200 x 150 x 65 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten Franse, Bretonse piedestals. Man + vrouw. Met 3-spant houtgestoken poten. Afmeting: 112 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Zware Italiaanse Sgabello stoel van notenhout, met leeuwen, figuren, ranken en fratz gezicht. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 47 x 50 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands Willem III wortelnoten damesbureau + Willem III stoel. Circa 1860. Afmeting: 130 x 108 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuw Charles Dix vergulde bloementafel van hout. Met ramskoppen, bokkepoten en draaibaar plateau. Afmeting: H 85 x Ø 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maan tafel met messing band intarsia en twee lades. Dubbel blad. Afmeting: 78 x 76 x 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten commode met vier lades. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 82 x 90 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten barok secretaire, Louis Quinze. Circa 1760. Met origineel beslag, sleutel + slot. Afmeting: 109 x 112 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten barok secretaire met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 103 x 115 x 57 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws eikenhouten Louis Seize cylinder secretaire met volle zuilen + origineel bronzen beslag. Met opstand en jalouzie deuren. Afmeting: 159 x 106 x 59 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse porseleinkast van wortelnoten. Barok. Met bronzen beslag, gebogen lades en extra deuren in het onderstuk. Uitneembaar. Afmeting: 228 x 160 x 45 cm. In goede staat
Antiek Hollandse notenhouten bakwaaier porseleinkast. Orgelgebogen, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 225 x 150 x 50 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze porseleinen vitrinekast. Orgelgebogen met band-intarsia. Met deuren op schuine hoeken. Circa 1760. Afmeting: 240 x 195 x 50 cm. In goede staat.
Bijzondere antieke salontafel van mahoniehout met marmeren blad en vergulde bronzen versieringen. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x 108 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse gebogen commode met marmeren blad. Rozenhout met bronzen beslag. Louis Quinze stijl. Circa 1900. Afmeting: 85 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde halspiegel met rankenkroon. Afmeting: 167 x 104 cm. In zeer goede staat.
Antiek eikenhouten neo renaissance buffetkast met glas in lood, cherubijn + leeuwenkoppen. Afmeting: 224 x 101 x 46 cm. In goede staat.
Boulle penant kast met marmeren blad en vergulde bronzen (kariatiden) versieringen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 125 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-delig 18e eeuws Hollands, Louis Seize, mahoniehouten hoekkabinet met halve zuilen en origineel messing beslag, slot en sleutel. Afmeting: 235 x 136 x 65 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Hollandse kussenkast van palissanderhout. Met geëboniseerd lijstwerk. Uitneembaar + lades en sleutel. Afmeting: 220 x 220 x 80 cm. In goede staat.
Prachtig antiek wortelnoten pronk vertico met bronzen versieringen. Vertico heeft vier lades, één deur, snijwerk en zuilen. Afmeting: 173 x 113 x 57 cm. In goede staat.
Bijzondere 1-deurs eiken historisme opzet-kast met lade, putti, figuren, ranken en leeuwenkoppen decor. Circa 1880. Afmeting: 189 x 101 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws eikenhoten Utrechtse poortkast met versieringen van ebbenhout. Mooie patina. Voorzien van smeedijzeren slot. Afmeting: 223 x 160 x 72 cm. In zeer goede staat.
Antiek, Hollandse porseleinvitrine van notenhout. Geheel met gestoken kuif en dubbel gebogen lades. Circa 1850. Afmeting: 207 x 133 x 37 cm. In goede staat.
Klein, 18e eeuws Hollands Louis Quinze kruisvoet kabinet met lades en vakverdeling. Circa 1760. Lichte fineerschade. Afmeting: 205 x 120 x 34 cm. In goede staat.
Antiek, kleine Hollandse wortelnoten orgelgebogen porselein vitrinekast met prachtig snijwerk in de plint. Barok-stijl. Circa 1880. Afmeting: 198 x 135 x 40 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws vergulde houten wandconsole tafel met marmeren gecontourneerd blad. Floraal/gezicht/dieren decor. Afmeting: 95 x 125 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse vergulde spiegel met putti + facet geslepen glas. Afmeting: 127 x 40 cm. In zeer goede staat.
16e - 17e Eeuws eikenhouten gotische betaaltafel met briefpanelen rondom, schuifbaar origineel blad. Afmeting: 87 x 78 x 107 cm. In goede staat.