Twee kristallen facet geslepen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Ook te gebruiken als fruitschaal. Afmeting: 17 x ø 15 cm / 13 x ø 22 cm. In goede staat.
Drie maal glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Murano, eend en clown. Eén glazen bootzeil. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Tien-delige glazen bowlset. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse gegraveerde kristallen karaffen met 925 zilveren plaquettes. Brandy en Port. Aanslag. Afmeting: 30 x ø 12 cm. In goede staat.
Twee glazen figuren. Eén maal Murano maanvis + gesigneerde olifant, chip. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal kristal. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Dekselcoupe + vaas. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.
36 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal divers glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Boheems kristallen vaas, drie Murano vaasjes, onbekende groen-glazen vaas. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
Vier gesigneerde kristalglazen kaarskandelaren. Villeroy & Boch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 28 cm. In goede staat.