Vroege antieke geeboniseerde spiegel met schildpad belijmd. Kleine restauraties. Afmeting: H 61 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote vergulde messing Charles Dix kaarskandelaren. Zes-lichts met ramskoppen en klauwpoten. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee antieke Korinthische zandstenen zuilen met kapitelen. 18e - 19e Eeuw. Lichte transportschade. Stukjes los erbij. Afmeting: 123 x 21 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse eikenhouten snijwerken met druivenranken. Duitsland of Frankrijk. Afmeting: 58 x 70 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse kleine ijzeren gepolychromeerde geldkist met hengsels voor dubbel slot. Geen slot. Afmeting: 35 x 45 x 30 cm. In goede staat.