Twee korte dames bontjassen. Afmeting: L 50 - 66 cm. In zeer goede staat.
Twee lange dames bontjassen van zeer hoogwaardige kwaliteit. Herkomst zaak uit Monaco. Afmeting: L 100 - 111 cm. In zeer goede staat.
Exclusieve bontjas Mary Grayo Monte Carlo. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.
Vier gietijzeren koffie + gehakt molens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ca. 20 - 30 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren muziekstandaard. Circa 1900. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Zilver-kleurige, houten model straaljager, op houten basement. 50-er Jaren. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Opgezette Afrikaanse springbok. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Opgezette Afrikaanse impala springbok. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Joodse kandelaar, Chanoekia, geplaatst op 3 gekrulde poten. De kandelaar is rijkelijk versierd met vergulde versieringen en edelstenen; o.a. turkoois, robijnen, amethist en agaatstenen. 15x25x44cm. In...
Vergulde Joodse Kiddush op een ronde voet, versierd met opgesoldeerde krullen en bollen. Op de beker zitten afbeeldingen met een ster, chanoekia en diverse edelstenen, turkoois, Lapis Lazuli en agaats...
Vergulde Joodse Kiddush op een ronde voet, versierd met opgesoldeerde krullen en bollen. Op de beker zitten afbeeldingen met een ster, chanoekia en diverse edelstenen, turkoois, Lapis Lazuli en agaats...
Historisme, neo gotische wijwaterhouder met Maria en kindje Jezus. Messing vernikkeld. Circa 1900. Afmeting: 17 x 9 x 5 cm. In goede staat.
Twee instrumenten. 1x Dwarsfluit Eurora Classic. 1x Hardhouten blokfluit Moeck. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.
Lot diversen. Oud/antiek. Onder meer; sigaren, pop, keramiek, porselein, camera, Limoges et cetera. Afmeting: 6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bril met klik-uitklap mechanisme. Emaille met zilverinleg. Frankrijk. Afmeting: 21 x 8,5 cm. In goede staat.
Max Cadliner CD-750 Plotter typemachine met toebehoren (reference guide), met originele koffer. Functioneel. Afmeting: 35 x 44 x 10 cm. In goede staat.
Gesigneerd antiek glas-in-lood raam met gotisch geklede dame. Atelier + Prinsenhof te Delft, 1891 - 1937. Door Jan Schouten, 1852 - 1937. Vier vensters met barst. Afmeting: 37 x 43 cm. In redelijk/goe...
Lot met acht antieke merklappen. Divers. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Grote collectie met wijnetiketten. Frankrijk. 20e Eeuw. Ongebruikt. Honderden. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse hardhouten tabakspijp. 20e Eeuw. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.
Antieke Weense toneelkijker, vernikkeld en met parelmoer belijmd. Simon Waldstein, Hof Optiker, Kohlmarkt 3, Wien. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 4,7 cm. In goede staat.
Groot lot met diverse antieke blikopeners. Circa 1900. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.
Twee grote Indonesische batik stempels van koper. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder boekensteun met goudfazanten. Notenhout. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 33 x 18 x 13 cm. In goede staat.