Antiek eikenhouten heilig kruis omstreeks 1900 met tinnen Corpus Cristi en Imri, in goede staat 60x33cm. Cond:G
Grote antieke opalineglazen tafelpetroleumlamp, roze met handbeschilderingen, omstreeks 1900 Frankrijk in goede staat 80cm.
Twee 19e eeuwse lak plaquettes met stempelafdruk, de benenkluif Utrecht Lauwerecht, 18x17x1cm. Cond:G
Twee antieke barometers omstreeks 1900, notenhout Jugendstil, en Schwarzwald ranken 27-43cm. Cond:G
Oude antieke parfum flacon 1e helft 20e eeuw koraal? 6,7cm Cond:G
Twee antieke Chinese houtgestoken figuren, voorstellende twee oude wijsheren, omstreeks 1900 in goede staat 10x5cm
Negentiende eeuwse hoorn met benen brieven opener, in de vorm van een kris 26cm. Cond:G
Oude messing brandblusser omstreeks 1920, gemerkt Pyrene, handelsmerk brandblusscher The Pyrene company ltd. London Eng 36cm. in goede staat
Oude Majolica petroleumlamp met messing voet en klauwpoten, cherubijnkoppen 20e eeuw 62xø15cm. Cond:G
Antieke Duitse keramieken presenteerblad, met vernikkelde omranding, omstreeks 1900 met Zwiebelmuster decor, 6x35x15cm Cond:G
Twee antieke plated bonbonschalen met hengsel, omstreeks 1900 20-26cm. Cond.G
Antiek Engels mahoniehouten dienblad met messing banden, 19e eeuws in goede staat 10x53x35cm.
Zes delig antiek Chinees snijwerk met opengewerkte voorstellingen omstreeks 1900 in goede staat 62x17x1cm
Twee oude Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1930 met leeuwendecor (1 staart los erbij) 28x22x30cm Cond:R/G
Zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede staat 47x33x10cm en 16x38x24cm
Antieke opaline glazen lampenvoet omstreeks 1900 met bloemenbeschildering 64cm Cond:G
Antieke zwart marmeren bureau set 3 delig inktpot plus brievenhouder en stempel met koperen monturen omstreeks 1920 in goede staat 16-26cm
Antieke eikenhouten 5-lichts kroonluchter met mooi snijwerk in goede staat 70xø65cm. Cond.: G
Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G
Lot diverse antiquarische lectures over hoofdzakelijk koningshuis 1e helft 20e eeuw 20-40cm Cond:R/G
Vijf delen divers 20e eeuw, barometer in de vorm van een stuurwiel, tabaksdoos met snijwerk, Japanse lakdoos, twee maal zijdeprint met leuke lijstjes 15-26cm Cond:R/G
Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G
Vijf delen divers oud koperwerk, schaal, bel zonder klepel, kistje, hermes met knots, bewerkte opiumpijp(incompleet) 8-21cm Cond:R/G
Twee antieke geëmailleerde petroleumstellen , in zeer goede staat omstreeks 1900, 20-23cm
Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor 29x19cm. Cond.: G
Groot vooroorlogs gietijzeren wafelijzer, gemerkt C.F. in goede staat 66x24ø
Vier delen divers antiek koperwerk, o.a. twee kandelaren plus Jugendstil roomset omstreeks 1900, en een 19e eeuwse kandelaar 6-26 cm Cond:G