Diese Webseite verwendet Cookies

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vat met teil
Ergebnis: 15 EUR

Twee delen 19e eeuw: 1x (wijn)vat met kraan en 1x houten opvangteil (beide met ijzeren banden) 30-45cm. Cond.: G

Vijzel, 17e eeuw
Startpreis 30 EUR

Bronzen vijzel 17e eeuws in goede originele staat. 8,5x12ø cm Cond:G

Waaier + omslagdoek
Startpreis 35 EUR

Waaier en omslagdoek 19e eeuws klederdracht, zwart in goede staat Cond:G

Wandarmatuur
Startpreis 15 EUR

Messing wandlamp op eikenhouten plaquette 2e helft 20e eeuw in goede staat 27x41x35cm.

Wandlamp + thermometer
Startpreis 15 EUR

Oude drie-lichts koperen wandlamp en gietijzeren barometer. 20e eeuw, 28-46cm Cond:G

Water en wijn set
Startpreis 240 EUR

Vergulde 19e eeuwse messing water- en wijnset met kristallen karaffen en religieuze penningen in goede originele staat 16x27x16cm.

Weegschaal
Ergebnis: 60 EUR

Zakhorloge standaard
Ergebnis: 50 EUR

Verguld messing zakhorloge houder met zijwaartse standaard, in goede staat 14x17x5cm

Zandstenen molensteen
Startpreis 150 EUR

Grote zandstenen molensteen 18e-19e eeuw 40xø100cm. Cond.: R-G

Lantaarndrager
Ergebnis: 130 EUR

Globe-standaard
Ergebnis: 30 EUR

Antieke globe met bronzen voet en schaalverdeling, papieren globe (beschadigd), Engeland omstreeks 1900 Terrestrial globe W+A Jonnston London, standaard goed, globe slecht. 57x28ø

Diverse delen cloissone
Ergebnis: 30 EUR

Kavel met 10 delen oud cloissone/keramiek: Vazen, dekseldozen, centimeter, kan en ei (1 keramieken schenkkan in cloissone stijl) 20e eeuw 5-15cm. Cond.: G