Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Koperen pomp
Ergebnis: 15 EUR

Oude zware messing waterpomp, gemonteerd op houten plank, 2e helft 20e eeuw Cond:G

Beddepan
Startpreis 30 EUR

Koperen 19e eeuwse beddepan 36x20x10cm. (steel zit los, verder in goede staat)

Antieke jardiniere
Ergebnis: 75 EUR

Franse 19e eeuwse wortelnoten Jardiniere met zinken bloembak en bronzen armaturen, in goede originele staat 19x39x27cm Cond:G

Divers plated en koper
Startpreis 35 EUR

Groot kavel divers plated en koperwerk 20e eeuw, interessant kavel 5-40cm. Cond.: G

Koperen pannen
Startpreis 35 EUR

Lot van vijf oude koperen pannen en pannenhouder, Frankrijk 20e eeuw in goede staat. ø 17-ø31 cm

12 Delen messing
Ergebnis: 60 EUR

Twaalf delen messing/koper antiek. o.a. haardset, paraplubak, comfort, blaasbalg, koffiemolen stoffer en blik, flacon, kaarsdover, notenkraker 12-41cm Cond:G

Deurslot
Startpreis 90 EUR

Groot 17e eeuws Duits smeedijzeren renaissance slot, in goede originele staat Cond:G 35x15x11

Kandelaar
Startpreis 100 EUR

Bronzen 19e eeuwse 4 lichts kandelaar in renaissance stijl in hoogte verstelbaar door te draaien, in goede originele staat 47cm Cond;G

Groot kavel diversen
Ergebnis: 40 EUR

Groot kavel diversen (oud 20e eeuw) met o.a: terracotta, kristal, en figuren 5-40cm. Cond.: R-G

Divers koperwerk
Ergebnis: 15 EUR

Divers koperwerk 20e eeuw: 1x drankflacon met likeurglazen, 1x standaard (voor kaars?), 1x koper overlay luciferhouder met asbak en 1x koperen speeltol 3-32cm. Cond.: G

Emaille reclamebord, Tuborg Ol
Ergebnis: 50 EUR

Oud reclamebord van Tuborg Ol, gelithografeerd 20e eeuw van metaal (beschadiging) 70x52cm. Cond.: R

Lederen paard
Ergebnis: 40 EUR

Oud lederen paard, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. paard is geheel gemaakt van leer (handarbeid). 1 Oor mist 26x35x10cm. Cond.: R-G

7 Delen koperwerk
Ergebnis: 30 EUR

Zeven delen oud en antiek koperwerk, een vergiet, een pan, een emmer, een schenkkan en een schep. 18x55cm Cond:G

3 Antieke vijzels
Ergebnis: 50 EUR

Drie oude/antieke bronzen vijzels: 1x Spaans 16e-17e eeuw (scheurtje) 1x ca. 1900 en 1x onbekend 7xø12cm., 4xø9cm. en 5xø6cm. Cond.: G

4 Delen koperwerk
Ergebnis: 15 EUR

Vier delen oud antiek koperwerk, grote waterketel, kaarskandelaar, dubbele kandelaar en een oosterse schaal bewerkt, 19e en 20e eeuws 20-30cm Cond:G

Miniatuur samovaar
Startpreis 35 EUR

Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor xxcm. Cond.: G

2 Koperen vogels
Startpreis 30 EUR

Twee moderne kopergeslagen vogels 2e helft 20e eeuw 32x35x8cm. Cond.: G

5-Delige koperen pannenset
Startpreis 80 EUR

Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm

5-Delige koperen pannenset
Startpreis 80 EUR

Vijf delige oude Franse koperen pannenset 20e eeuw in goede staat 12-20ø cm Cond:G

Briefopener met vos
Startpreis 70 EUR

Antieke messing briefopener met vos, in goede staat 24cm Cond:G

4 Delen koperwerk
Ergebnis: 20 EUR

Vier delen koperwerk 19e eeuw: 1x haardinsteek met kruikverwarmer en kruik, 1x houtbak (licht bedeukt) Cond.: G

Antieke kraantjeskan
Startpreis 40 EUR

Tinnen 19e eeuwse handbeschilderde kraantjeskan ca. 1830 (topje verbogen) 44cm. Cond.: G

Twee antieke stoven
Startpreis 40 EUR

Twee antieke Franse blikken met eikenhouten voetstoven, bewerkt met tekst en motieven, 19e eeuw in goede originele staat 14x25x9cm.

3 Fotolijstjes
Startpreis 90 EUR

Drie antieke fotolijstjes omstreeks 1880-1900, Jugendstil hout en een messing vuurverguld. in goede staat 12-20cm