Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kraankan + dienblad
Ergebnis: 35 EUR

Oude tinnen beschilderde kraantjeskan en 1 Delfts presenteertablet met edeltin omranding (20e eeuw) 40-42cm. Cond.: G

4 Delen tin
Ergebnis: 190 EUR

Vier delen antiek tin, tinnen bord, klepkan, zoutstrooier, omstreeks 1800. 13-22cm Cond:G

Tinnen kraankan
Ergebnis: 35 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse beschilderde kraankan in originele staat. 45cm Cond:G

Twee tinnen theebassen
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke tinnen dekselflacons, 18e eeuw met Indisch decor, floraal gegraveerd(gemerkt) licht bedeukt, mooie patina. 13x7 Cond:G

Tinnen kan, glazen bodem
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Engelse tinnen bierpul met glazen bodem en Engelse tekst anno 1878.Cond:G 13x11x8,5 cm

Grote Tiffany stijl tafellamp
Ergebnis: 130 EUR

Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap met decor van waterlelies 2e helft 20e eeuw 56xø45cm. Cond.: G

2 Chinese vazen
Startpreis 50 EUR

Twee grote Chinese bewerkte vazen met decor van lijster in bessenstruik, compositie metaal 31xø15cm. Cond.: G

Wierookbrander
Ergebnis: 100 EUR

Chinese bronzen 19e eeuwse cloissone wierookbrander met drakendecor 28cm. Cond.: G

Diverse delen cloissone
Startpreis 100 EUR

Kavel met 10 delen oud cloissone/keramiek: Vazen, dekseldozen, centimeter, kan en ei (1 keramieken schenkkan in cloissone stijl) 20e eeuw 5-15cm. Cond.: G

3 Delen cloissone
Startpreis 80 EUR

Drie delen oud cloissone: 1x dekseldoos met houten deksel en floraal decor, 1x schaal met drakendecor en 1x bord ca. 1900 in Jugendstil vormgeving ø14-ø18cm. Cond.: G

Cloissone dekseldoos
Startpreis 80 EUR

Mooie kwaliteit cloissone dekselpot met opgewerkt floraal decor 20e eeuw of ouder 24xø14,5cm.Cond.: G

Cloissone vaas
Ergebnis: 60 EUR

Oude Japanse cloissone vaas ca. 1930 met floraal decor en ringen 31xø17cm. Cond.: G

Bronzen vaas
Startpreis 60 EUR

Oude bronzen vaas (museumkopie naar een Griekse vaas uit ca. 1100 voor Christus) 15xø10cm. Cond.: G

5 Chinese vazen
Ergebnis: 100 EUR

Vijf oude Chinese Rotlak-vazen met diverse decors o.a: herten, floraal, dorpsgezicht en rotsen 13-26cm. Cond.: G

Chinees koperen sierbord
Ergebnis: 50 EUR

Chinees koperen bewerkt sierbord 20e eeuw, gegraveerd met Chinese voorstelling en druivenranken ø47cm. Cond.: G

Borduurwerk, Chinees
Startpreis 50 EUR

Antiek Chinees handwerk op zijde ca. 1900, voorstellende een Chinese hoogwaardigheidsbekleder (met spiegels in koper) 48x20cm. Cond.: G

Houtsnijwerk
Startpreis 80 EUR

Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.

Wandreliëf
Startpreis 80 EUR

Oude Indonesische houtgestoken wandreliëf, voorstellend 3 figuren in lianenbos 20e eeuw, kleurrijk beschilderd 62x36x4cm. Cond.: G

Schippertje, olielamp
Ergebnis: 50 EUR

Jugendstil hang-petroleumlamp ca. 1900, schippertjes model met florale Jugendstil motieven (haarscheur in kap) 50xø47cm. Cond.: R-G

Kandelaar
Ergebnis: 100 EUR

Grote vergulde 19e eeuwse houten kandelaar (lichte beschadiging) 165cm Cond:G

Koperen lamp
Ergebnis: 60 EUR

Grote oude messing tafellamp met glazen gematteerde kap 2e helft 20e eeuw (bewerkt) 55xø30cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startpreis 35 EUR

Grote opalineglazen petroleumlamp met groenglazen reservoir ca. 1900 in goede staat 50xø20cm.

Petroleumlamp
Startpreis 35 EUR

Antieke Jugendstil petroleumlamp met bewerkte compositie metalen voet en blauwglazen reservoir (1 laspuntje v.d. kaphouder zit los) 46x27cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met groenglazen kap, Grunderzeit CondG

Petroleumlamp
Ergebnis: 180 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met gebloemde glazen kap Jugendstil. 60x45 Cond:G

Olielamp
Ergebnis: 50 EUR

Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880 met florale decors 70cm. Cond.: G

Tiffany hanglamp
Startpreis 40 EUR

Oude hanglamp in Tiffany stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 22xø37cm.

2x Matchstrikers
Startpreis 90 EUR

Twee antieke keramieken Match-strikers (Engeland): 1x reclame Jensbury + Brown's by Royal Warrant Toher Majesty 5-9cm. Cond.: G

Matchstrikers
Startpreis 60 EUR

Antieke Engelse match-striker, gemerkt William Gibson Glass + China Merchant Ashton under Lyne 7xø11cm. Cond.: G

Matchstriker
Startpreis 60 EUR

Antieke Engelse keramieken match-striker met reclame "Vin Tonique Dubonnet Vin Au Quinguina" 7,5xø10,5cm. Cond.: G

3 Delen koperwerk
Startpreis 35 EUR

Drie delen oud/antiek koperwerk: 1x antieke doofpot 19e eeuw, 1x haard-insteek waterketel 19e eeuw en 1x wandlamp 2e heflt 20e eeuw 29-40cm. Cond.: G

2x Pianokandelaar
Ergebnis: 60 EUR

Twee bronzen historisme pianokandelaars ca. 1880 met draken 22x20x8cm. Cond.: G

3 Messing spoorweglampen
Ergebnis: 50 EUR

Drie oude messing spoorweglampen 2e helft 20e eeuw 31-38cm. Cond.: G

Divers koperwerk
Startpreis 50 EUR

Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G

Kavel diversen
Ergebnis: 75 EUR

Kavel divers antiek o.a: branders, thermometers (13x), vaten, etc. ca. 1900. 15-57cm. Cond.: R-G

5 Boorwerktuigen
Ergebnis: 50 EUR

Vijf antieke boor- en slagwerktuigen voor waarschijnlijk wijn- of biervaten ca. 1900 Cond.: G

3 Delen antiek, horeca
Ergebnis: 70 EUR

Drie delen antiek horeca: 2x ontkurkers em 1x notenkraker ca. 1900 20-45cm. Cond.: G

4 Antieke kranen
Ergebnis: 90 EUR

Vier grote antieke (koperen) wijnvat- of biervatkranen ca. 1900 24-32cm. Cond.: G

6 Antieke kranen
Ergebnis: 80 EUR

Zes antieke (koperen) wijnvat- of biervatkranen ca. 1900 in goede staat 14-27cm. Cond.: G

6 Antieke kranen
Ergebnis: 90 EUR

Zes antieke koperen wijnvat- of biervatkranen ca. 1900, 14-27cm. Cond.: G

Koperen houtbak
Ergebnis: 20 EUR

Grote kopergeslagen en genagelde houtbak ca. 1900, 40xø53cm. Cond.: G

2 Vijzels
Ergebnis: 40 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers. Cond:G

Bijbel
Ergebnis: 150 EUR

Gouden Jahrhundertbibel 1997, Katholiek met middeleeuwse voorstellingen en PVC houder in goede staat 8x33x28cm.

Antiquarisch boek, Faust
Startpreis 60 EUR

Zeldzaam antiquarisch boek van Faust "A Tragedy by Wolfgang von Goethe", the first part translated by Thomas James Arnold ESQ F.S.A. met diverse gravures, Munich Theodor Stroefer London Hachelte en Ci...

Collectie China/ Ned. Indië
Startpreis 20 EUR

Vier boeken over China en Nederlands Indië: 1) China Hemel en Aarde, 2) Bouwen in de Archipel, 3)De wereld in Beeld (Java, Bali), 4) China Harry Floor

2 Boeken in cassette (Schilderijen)
Startpreis 80 EUR

Tweedelige schilderijenlexicon "10.000 schilderijen. tekeningen en aquarellen A-Z", S.D.U. uitgeverij 1992 's Gravenhage 7x25x35cm. Cond.: G

Collectie Rotterdam
Ergebnis: 35 EUR

Collectie boeken over Rotterdam (14x) o.a: geschiedenis WO II, Rotterdam 20e eeuw, Panorama Rotterdam, Bovenkant Rotterdam, In Rotterdam gebeurde het, etc. Cond.: G

Duitse bijbel
Ergebnis: 170 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse bijbel met diverse barok gravures en originele band (slijtage aan band). Wie solche von Herrn Doctor Martin Luther Seek etc., "Sammt eine vorrede von Herrn Johann Michael Dilhe...

Set boeken Schillers
Startpreis 40 EUR

14-Delige antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: Schillers Sammtliche Werke 19e eeuw Stuttgart und Tübingen Verlag de Gottaschen Buchhandlung 1838. Banden in redelijke staat en origineel 15x12x2,5cm. C...

Fotoalbum
Startpreis 125 EUR

Album "Artists'Papers Sensitized for Photographic Printing", Dassonville Charcoal Black Projection Papers. Album met diverse foto's op verschillende sorrten papier gedrukt, vermoedelijk destijds ter p...

Woordenboek FR-IT
Startpreis 30 EUR

Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R

Set boeken Shakespeare
Ergebnis: 40 EUR

Zes antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: W. Shakespeare's Dramatische Werke, Uberlegt von Ernst Ortlepp Stuttgart Druck und Verlag von L.F. Rieger en Comp. 1839. Banden zijn in redelijk goede staat e...

Staten Generaal
Startpreis 60 EUR

Antieke Hollandse Staten Generaal uit 1805, deels gerestaureerd (nieuwe band), diverse bladen beschadigd en enkele ontbreken 29x25x12cm. Cond.: M

Collectie atlassen
Startpreis 50 EUR

Kavel met 22 atlassen o.a: Historische Weltatlas, Atlas Hierarchicus, Schoolatlas, Atlas gehele aarde, atlas middeleeuwen, bosatlas, wereldatlas etc. (ook antiquarisch) Cond.: G

3 Boeken, etsen Rembrandt
Ergebnis: 40 EUR

Drie antiquarische banden met +\- 300 reprodukties van Rembrandts etswerk, omstreeks 1900 uitgegeven door A. Oosthoek Utrecht, met tekst van Jhr. Dr. J.Six Cond:G 4x51x37cm

Koperen aker + 4 pannendeksels
Ergebnis: 60 EUR

Koperen aker 19e eeuw genageld met leeuwenkoppen met daarbij vier 19e eeuwse koperen pannendeksels 30-48cm. Cond.: G

2 Vuurbokken
Startpreis 50 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren vuurbokken met voorstellingen van buste en heilig kruis in goede staat 24x33x10cm.

Haardstel + 2 bokken
Ergebnis: 85 EUR

Haardset 19e eeuw bestaande uit: schep, tang, pook en 2 vuurbokken van messing 24-66cm. Cond.: G

Pannenset Art Deco
Startpreis 40 EUR

Art Deco koperen 9-delige pannenset in goede staat ø15-32cm.

Gothische bronzen kist
Ergebnis: 120 EUR

Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.

Eetsetje
Startpreis 110 EUR

Japans of Chinees 19e eeuwse 3-delige eetset bestaande uit schildpad schedel, 2 benen eetstokjes en mes met schildpad heft 26cm. Cond.: G

Globe
Ergebnis: 35 EUR

Antieke met papier belijnde globe, omstreeks 1920, gemaakt door J.Forest, Girard Barrere en Thomas Paris. ( 1 beschadiging) 66x22 cm Cond:R

Stoof met ketel
Startpreis 60 EUR

Notenhouten 19e eeuwse Biedermeier theestoof met ketel (beschadigd) 43xø36cm. Cond.: R

Haardplaatje
Ergebnis: 40 EUR

Gietijzeren haardplaat met figurenvoorstelling 18e eeuw (of later) 33x44cm. Cond.: G

Fotolijstje, dubbel brons
Startpreis 60 EUR

Oude bronzen fotolijst met jaartal Anno 1906, 20e eeuw in barokstijl.Cond:G 28x24x3

Gietijzeren schotel, Ewald Mataré
Startpreis 200 EUR

Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G

Gietijzeren Maria
Startpreis 20 EUR

Grote oude gietijzeren Maria met kind 1e helft 20e eeuw met wandbevestiging 60x18x8cm. Cond.: G

6 Plated kandelaars
Startpreis 30 EUR

Kavel van 6 plated kaarskandelaars in Art Deco stijl (tulpvorm) 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Startpreis 50 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse vijzels met stamper (rand licht bedeukt) 9-12 cm.Cond:R

6 Kaarskandelaren
Startpreis 70 EUR

Zes oude/antieke kaarskandelaren 19e-20e eeuw, 17-28cm. Cond.: R-G

2 Tinnen kandelaren
Startpreis 35 EUR

Twee grote tinnen barok kaarskandelaren 18e-19e eeuw. Gedeelte groen gekleurd, mogelijk restauratie 31x15x15cm. Cond.: R-G

3 Wandkandelaars
Ergebnis: 60 EUR

Drie oude/antieke bronzen wandkandelaars: 1x setje 17e-18e eeuw en 1x 3-lichts 20e eeuw 26-29cm. Cond.: R-G

5 Delen koperwerk
Startpreis 20 EUR

Vijf delen oud/antiek koperwerk: 1x Jugendstil vaasje, 1x antieke ivoren toneelkijker in foudraal (barst ivoor), 1x strijkijzer houder 19e eeuw, 1x 19e eeuwse vijzel en 1x 19e eeuwse kandelaar 10-24cm...

Kandelaar
Startpreis 30 EUR

Antieke koperen 3-lichts kandelaar met kroon omstreeks 1900.40cm.Cond:G

Sierkandelaar
Ergebnis: 30 EUR

Bronzen sierkandelaar met putti 20e eeuw 44cm. Cond.: G

3 Wandkandelaars
Ergebnis: 30 EUR

Drie oude antieke messing wandkandelaren,1 twee armige antieke empire stijl kandelaar,1 kerkelijke kandelaar, Italiaanse kandelaar met glazen pegels. 23-30 cm Cond:G

2 Wandkandelaars
Ergebnis: 60 EUR

2 messing wandkandelaars in bloemvorm, 20e eeuw, 37x16x27cm Cond:G

Stel koperen kandelaars
Startpreis 20 EUR

Stel messing kaarskandelaars 18e-19e eeuw in goede staat 20,5cm.

3 Kandelaars
Ergebnis: 25 EUR

Drie vroeg 19e eeuwse kaarskandelaars: 1x tinnen set en 1x messing, gegraveerd (1 kandelaar licht bedeukt) 17,5-25cm. Cond.: R-G

2 Dekseldoosjes
Startpreis 35 EUR

Twee oude/antieke bamboe bewerkte perkamenthouders (Oosters of China) met aap en kikker op het deksel en landschapsdecor 19xø5cm. Cond.: G

Kavel militaria
Ergebnis: 50 EUR

Kavel militaria met o.a: 2x helmen, 3x veldflessen, Vredestein Volksmasker, 3x gasmasker en schep 20e eeuw 20-32cm. Cond.: G

2 Miniatuur portretten
Startpreis 60 EUR

Twee oude/antieke miniaturen met ivoren omlijsting ca. 1900 - 1930: 1x schiller en 1x Mozarts Brant, 11x13x0,7cm.

Relikwie Italië
Ergebnis: 105 EUR

Italiaanse wandrelikwie 18e-19e eeuw met notenhouten omlijsting en tinnen medaillon, voorstellend een schrijvende figuur met adelaar ø11,5cm. Cond.: G

Kris
Startpreis 70 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw in goede staat, 47cm.

2 Miniaturen
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude miniaturen in ivoren lijst 1e helft 20e eeuw, gesigneerd 11x12cm. Cond.: G

2 Miniaturen
Startpreis 50 EUR

Twee oude/antieke miniaturen: 1x 19e eeuws gesigneerd damesportret in wortelnoten lijst 16,5x14,5cm. en 1x miniatuur in geëboniseerde lijst 20e eeuw 10x10cm. Cond.: G

Kris
Startpreis 70 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw in goede staat, 47cm.

Kris
Startpreis 70 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw in goede staat, 48cm.

Diverse onderscheidingen
Ergebnis: 45 EUR

Kavel met diverse onderscheidingen o.a: moedigheidskruis 1813 - 1914 FW en W (Gibraltar, Talavera, Northamptonshire), 1x 1849-1874 Feestcommissie koning Willem III, 2x messing zwaard met slag, 1x mar...

Gesneden handspiegel
Startpreis 50 EUR

Handgesneden notenhouten Rococco handspiegel 19e eeuw met vogel en floraal decor (beschadigd) 32cm Cond:G

2 Handspiegels
Startpreis 70 EUR

Twee handspiegels 20e eeuw een eikenhouten Rococco stijl, en een lindenhouten Jugendstil spiegel, gedateerd 1922 verso 27-38cm Cond:G

Kris
Startpreis 70 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw, heft los en incompleet, 47cm. Cond.: R

Grote Tiffany stijl lamp
Ergebnis: 125 EUR

Grote Tiffany stijl tafellamp met metalen bewerkte voet en mooie glas-in-lood kap met kraanvogels en waterplanten 2e helft 20e eeuw 70xø45cm. Cond.: G

Messing kapstok
Ergebnis: 60 EUR

Mooie koperen garderobe ca. 1930 met draaibare spiegel in goede staat 43x79x25cm.

Scheerset, paars etui
Startpreis 150 EUR

Antieke scheerset in etui bevattende 4 scheermessen met ivoren grip, gemerkt Lombard, Best silversteel Sheffield. Etui bewerkt met plated paardenhoofd en tekst "A. Kastor en Bros" 18x7x2cm. Cond.: G

cocktail shaker + ijshouder
Startpreis 20 EUR

Art Deco stijl cocktailshaker met ijskoeler, ijstang en cocktaillepels 20e eeuw, 13-20cm. Cond.: G