Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinees koperen sierbord
Ergebnis: 50 EUR

Chinees koperen bewerkt sierbord 20e eeuw, gegraveerd met Chinese voorstelling en druivenranken ø47cm. Cond.: G

Schippertje, olielamp
Ergebnis: 50 EUR

Jugendstil hang-petroleumlamp ca. 1900, schippertjes model met florale Jugendstil motieven (haarscheur in kap) 50xø47cm. Cond.: R-G

Olielamp
Ergebnis: 50 EUR

Grote opaline glazen petroleumlamp ca. 1880 met florale decors 70cm. Cond.: G

3 Messing spoorweglampen
Ergebnis: 50 EUR

Drie oude messing spoorweglampen 2e helft 20e eeuw 31-38cm. Cond.: G

5 Boorwerktuigen
Ergebnis: 50 EUR

Vijf antieke boor- en slagwerktuigen voor waarschijnlijk wijn- of biervaten ca. 1900 Cond.: G

Kavel militaria
Ergebnis: 50 EUR

Kavel militaria met o.a: 2x helmen, 3x veldflessen, Vredestein Volksmasker, 3x gasmasker en schep 20e eeuw 20-32cm. Cond.: G

2 Miniaturen
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude miniaturen in ivoren lijst 1e helft 20e eeuw, gesigneerd 11x12cm. Cond.: G

Diverse mineralen
Ergebnis: 50 EUR

Groot lot mineralen, in doosjes en los. 10x24x24.Cond:G

3 Gewichtensets
Ergebnis: 50 EUR

3 oude antieke gewichtensets onder andere een messing sluitgewicht , een gewichtenblok compleet, messing, en een gewichtenblok, incompleet, messing. 6-21 cm Cond:R\G

7 Bakelieten doosjes
Ergebnis: 50 EUR

Lot van 8 delen antiek bakeliet, 7 dekseldozen en 1 meetlint, 1e helft 20e eeuw, 8-16cm.cond:G

Kristallamp
Ergebnis: 50 EUR

Grote kristallen kroonluchter midden 20e eeuw in goede staat 50xø70cm.

2 Lakdozen
Ergebnis: 50 EUR

Japanse beschilderde lakdozen ca. 1930, 1 doos bevat een spel/ fiches (van been?), 24-30cm. Cond.: R-G

5 Houtsnijwerken
Ergebnis: 50 EUR

Vijf oude houtsnijwerken: 2x spiegel, 1x capitel (antiek), 1x cherubijnkop, 1x wandlamp 11-48cm. Cond.: G

Tiffany stijl tafellamp
Ergebnis: 50 EUR

Tiffany stijl tafellamp in de vorm van een schildpad 2e helft 20e eeuw 11x21x14 cm. Cond:G

Lamp
Ergebnis: 50 EUR

Hanglamp ca. 1920 met koperen monturen in goede staat 23xø23,5cm.

2 Koperen kranen
Ergebnis: 50 EUR

Twee bronzen kranen 19e eeuw in goede staat 18-24cm.

Diverse onderscheidingen
Ergebnis: 45 EUR

Kavel met diverse onderscheidingen o.a: moedigheidskruis 1813 - 1914 FW en W (Gibraltar, Talavera, Northamptonshire), 1x 1849-1874 Feestcommissie koning Willem III, 2x messing zwaard met slag, 1x mar...

2 Theeketels
Ergebnis: 45 EUR

Twee koperen Art Deco theekannen met comfort en brander, 1x gemerkt Bing Germany ca. 1920, 30-35cm. Cond.: G

Ovale emmer
Ergebnis: 45 EUR

Ovale beschilderde 19e eeuwse metalen emmer met chinoiserie decor in goede originele staat 33x40x30cm.

Lamp, bronzen voet
Ergebnis: 40 EUR

Grote Jugendstil stijl tafellamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw met glazen kap en decor van waterlelies 61xø23cm. Cond.: G

3 Tinnen kannen
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke tinnen kannen, waaronder 1 kaiserzinn schenkkan met eikenblad decor ca 1900 en 1 achthoekige tinnen koffiekan Engeland (bedeukt), en 1 Sheffield koffiekan (bedeukt) 25-28 cm.Cond: R\G

Twee tinnen theebassen
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke tinnen dekselflacons, 18e eeuw met Indisch decor, floraal gegraveerd(gemerkt) licht bedeukt, mooie patina. 13x7 Cond:G

2 Vijzels
Ergebnis: 40 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers. Cond:G

Set boeken Shakespeare
Ergebnis: 40 EUR

Zes antiquarische Duitse boeken 19e eeuw: W. Shakespeare's Dramatische Werke, Uberlegt von Ernst Ortlepp Stuttgart Druck und Verlag von L.F. Rieger en Comp. 1839. Banden zijn in redelijk goede staat e...

3 Boeken, etsen Rembrandt
Ergebnis: 40 EUR

Drie antiquarische banden met +\- 300 reprodukties van Rembrandts etswerk, omstreeks 1900 uitgegeven door A. Oosthoek Utrecht, met tekst van Jhr. Dr. J.Six Cond:G 4x51x37cm

Haardplaatje
Ergebnis: 40 EUR

Gietijzeren haardplaat met figurenvoorstelling 18e eeuw (of later) 33x44cm. Cond.: G

Kristallen kroonluchter
Ergebnis: 40 EUR

Oude kristallen kroonluchter 10-lichts 20e eeuw, 1 kristallen lampenhouder kapot 30xø58cm. Cond.: R

Messing plated kroon
Ergebnis: 40 EUR

Antieke messing plated kroon van een heiligbeeld 19e eeuw, incompleet, mist glazen steentjes. 15x11 cm

Tacman, designlamp
Ergebnis: 40 EUR

Kunsstof designlamp uit Italie, designer Fernando Casetta (tacman) 2e helft 20e eeuw. Cond:G 19x17x7 cm

Thermostaat
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Amerikaanse wandklok van blik met thermostaat, gemerkt Honeywell Minneapolis 8 day Jewel ca. 1920 in goede staat 29x8x8cm.

3-Delig servies
Ergebnis: 40 EUR

Drie delig retro stijl thee servies, 2e helft 20e eeuw met chroom. gemerkt B.D. in rechthoek. Cond:G 7-30cm

Jugendstil schildersezel
Ergebnis: 35 EUR

Grote Jugendstil stijl plated-messing schildersezel met putti en elf 20e eeuw 58cm. Cond.: G

Kraankan + dienblad
Ergebnis: 35 EUR

Oude tinnen beschilderde kraantjeskan en 1 Delfts presenteertablet met edeltin omranding (20e eeuw) 40-42cm. Cond.: G

Tinnen kraankan
Ergebnis: 35 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse beschilderde kraankan in originele staat. 45cm Cond:G

Collectie Rotterdam
Ergebnis: 35 EUR

Collectie boeken over Rotterdam (14x) o.a: geschiedenis WO II, Rotterdam 20e eeuw, Panorama Rotterdam, Bovenkant Rotterdam, In Rotterdam gebeurde het, etc. Cond.: G

Globe
Ergebnis: 35 EUR

Antieke met papier belijnde globe, omstreeks 1920, gemaakt door J.Forest, Girard Barrere en Thomas Paris. ( 1 beschadiging) 66x22 cm Cond:R

7 Tinnen borden
Ergebnis: 35 EUR

Zeven antieke tinnen borden 18e-19e eeuw (merktekens) ø22-ø27cm. Cond.: G

Lyra strijkijzer-onderzetter
Ergebnis: 35 EUR

Antieke messing Lyra-vormige strijkijzer onderzetter, gedateerd 1906 in goede originele staat 37cm.

Kunstenaars schaal
Ergebnis: 35 EUR

Oude ijzeren geemailleerde kunstenaars schaal, gesigneerd P.F.W . 1958. voorstellend een boom met vogels en bloemen. 31x27x4 cm. Cond:G

3 Bronzen lijsten
Ergebnis: 35 EUR

Drie oude bronzen fotolijsten 20e eeuw, 20-30cm. Cond.: G

Dekseldoos
Ergebnis: 35 EUR

Opengewerkte dekseldoos 2e helft 20e eeuw met herder op het deksel, bronskleurig compositie metaal 18x21x17cm. Cond.: G

3 Delen divers
Ergebnis: 35 EUR

Drie delen divers 19e eeuw: 1x tinnen pap-warmhouder, 1x koperen weegschaal met gewchten 11-42cm. en 1x kopergeslagen bloempot van mooie kwaliteit met figurendecor

Naaldenhouder
Ergebnis: 30 EUR

Tinnen 18e-19e eeuwse naaldenhouder, voorstellend 2 putti die de wereldbol dragen met sterren. De sterrengaatjes zijn geschikt voor naalden. Geheel in originele staat 11cm. Cond.: G

Sierkandelaar
Ergebnis: 30 EUR

Bronzen sierkandelaar met putti 20e eeuw 44cm. Cond.: G

3 Wandkandelaars
Ergebnis: 30 EUR

Drie oude antieke messing wandkandelaren,1 twee armige antieke empire stijl kandelaar,1 kerkelijke kandelaar, Italiaanse kandelaar met glazen pegels. 23-30 cm Cond:G

Sabel
Ergebnis: 30 EUR

Decoratieve sabel, made in India, gegraveerd lemmet en florale decors, 20e eeuw, 98cm Cond: G

Eier warmhouder
Ergebnis: 30 EUR

Roodkoperen eier-warmhouder uit de Art Deco tijd ca. 1930 met houten knop 23xø11cm. Cond>: G

Tabakspijp
Ergebnis: 30 EUR

Antieke tabakspijp in foudraal van leer met wapen en tekst "dili dentin ditat", eindstukje van mondstuk afgebroken maar erbij Cond.: R-G

Schippertje
Ergebnis: 30 EUR

Hollandse hangpetroleumlamp ca. 1900, model schippertje. In goede originele staat 45xø30cm.

2 Ketels + onderstel
Ergebnis: 30 EUR

Vier maal koperwerk 19e eeuw 1x comfort met waterketel, 1x comfort met appelketel (bedeukt) 36x45 Cond:R\G

Kruithoorn + spuit
Ergebnis: 30 EUR

Oude Amerikaanse messing kruithoorn, naar oud voorbeeld en een messing pompverstuiver, 20e eeuw 21cm Cond:G

Ronson aansteker Rotring pen
Ergebnis: 26 EUR

Aansteker Ronson, zilverkleurig. Met matte en glimmende bewerking. 35 x 55 mm en een vulpen Rotring Renaisaance, zwart met goudkleurige accenten.

Jugendstil stoffer en blik
Ergebnis: 25 EUR

Gesigneerde roodkoperen stoffer en blik, Jugendstil ca. 1910 "Gebroeders Fischer Göppingen Duitsland" in goede staat 24x26x8cm.

Sieraden cassette
Ergebnis: 25 EUR

Rood gebeitste houten sieraden cassette 2e helft 20e eeuw met lades en opbergvakken 27x33x23cm. Cond.: G

4 Delen tin
Ergebnis: 25 EUR

Vier delen tin 20e eeuw: 2x bewerkte kruiken, 1x dekseldoos, 1x bierpul 11-25cm. Cond.: G

3 Kandelaars
Ergebnis: 25 EUR

Drie vroeg 19e eeuwse kaarskandelaars: 1x tinnen set en 1x messing, gegraveerd (1 kandelaar licht bedeukt) 17,5-25cm. Cond.: R-G

Wierook vat
Ergebnis: 25 EUR

Oude/antieke plated wierookhouder met deksel en lepel. (bewerkt) 10x15x7cm. Cond.: R-G

Citer
Ergebnis: 25 EUR

Oude Duitse Gitaar Citer. 1e helft 20e eeuw Cond:G 47x30x4cm

Divers tin
Ergebnis: 25 EUR

Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G

Houten wandconsole
Ergebnis: 25 EUR

Oude houtgestoken wandconsole, neo-gotisch, 19e-20e eeuw, goudkleurig 61 cm (sierstuk begin mist) Cond:

Bakeliet
Ergebnis: 25 EUR

Twee delen oud bakeliet ca. 1930: 1x toneelkijker en 1x houder met zeemleer 13-16cm. Cond.: G

Koperen houtbak
Ergebnis: 20 EUR

Grote kopergeslagen en genagelde houtbak ca. 1900, 40xø53cm. Cond.: G

5 Delen divers
Ergebnis: 20 EUR

Vijf delen divers antiek omstreeks 1900, een Kiralyi Magyar automobilclub embleem, twee antieke smeedijzeren sierhaken, een antieke houten lijst met reproductie, en een antieke messing kompas. 3,5-37c...

2 Reclameschilden
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude spiegel-reclameborden van glas 2e helft 20e eeuw: 1x Coca Cola 33x22cm. en 1x Gordons Gin 33x25,5cm. Cond.: G

Veldfles + riem
Ergebnis: 15 EUR

Veldfles 19e eeuw en riem met buidel, beide van leder met ijzer 20-40cm. Cond.: R-G

2 Tinnen borden
Ergebnis: 15 EUR

Twee 19e eeuwse tinnen borden, gemerkt ø24,5cm. Cond.: G

5 Tinnen borden
Ergebnis: 15 EUR

Vijf 19e eeuwse tinnen borden (stempels, jaartal etc.) ø21-ø24cm. Cond.: R-G