Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke globe
Ergebnis: 800 EUR

Prachtige antieke aardglobe door Dr. R. Neuse, Nederlandse bewerking van R.E. Kalthoven Utrecht, columbus Verlag G.M.B. Berlin - Lichterfelde. Papier op de houten omranding heeft beschadigingen, teven...

Kavel Egypte
Ergebnis: 700 EUR

Oude Egyptische bronzen figuur op houten sokkel 20e eeuw 22cm. Cond.: G

Weegschaal
Ergebnis: 550 EUR

Goud- of muntenweegschaal anno 1749, met bronzen geeikte gewichten en etiket met tekst: Deze gewigten werden gemaakt bij J.Mastenbroek Stadseijk en Mr Balansemaker tot Amsterdam. in originele staat. 2...

Fotolijst Louis Seize
Ergebnis: 500 EUR

Vergulde messing fotolijst ca. 1780 met 4 handgeschilderde miniaturen van een adelijke familie (op ivoor), gesigneerd Derval in goede originele staat 21x20x1,5cm.

Frans fonteinsetje
Ergebnis: 450 EUR

Frans Fayence fonteinset met wasbak, kraan, zeepbakje en 2 handdoek-houders. Gemerkt Rouen a La main 60x38x30cm. Cond.: G

2 Tinnen vazen
Ergebnis: 425 EUR

Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.

Inktstel met olielamp
Ergebnis: 350 EUR

Inktstel met bronzen olielamp ca. 1900 met hoofd van Neptunes en klauwpoot. Kristallen reservoirs (1 deksel is stukje van het hout af, verder in goede staat) 27x25x25cm.

Tondeldoos, geweer
Ergebnis: 310 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse tondeldoos/pistool ca. 1800 van brons met gravering en originele houten kolf 13cm.

Miniatuur kanon
Ergebnis: 300 EUR

Spaans miniatuurkanon 2e helft 20e eeuw, gemerkt Jucar Orion Caliber, 20e eeuw (functioneel). Gemaakt van metaal en hout naar 18e-19e eeuws voorbeeld met borstel en stamper 72x33x30cm. Cond.: G

Draaibank, horlogemaker
Ergebnis: 250 EUR

Originele 19e eeuwse draaibank voor horlogemakers, gemerkt G.B. 1312 met originele beschildering 20x30x9,5cm.

Scheermessen set
Ergebnis: 220 EUR

Antieke 8-delige scheermessen-set bestaande uit cassette en 7 scheermessen met ivoor-imitatie. Gemerkt The Ritz TH. Smith, made in Germany met opschrift Monday - Sunday, in goede staat 4x11x8cm.

Kassa
Ergebnis: 200 EUR

Antieke kassa met kas register, gemerkt National Londen, met bewerkte messing versierde kast omstreeks 1900 (reclame schild bovenop mist) lade gemaakt van hout en wit marmer. Cond:G 44x36x39 cm

Schip
Ergebnis: 200 EUR

Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.

Huis relikwie
Ergebnis: 190 EUR

Huisrelikwie 19e eeuw met vruchtenhouten lijst met handwerk: Maria, goudstiksels en gekleurde stenen 26x22x4cm. Cond.: G

Chinese lakwerk kist
Ergebnis: 190 EUR

Chinese lakwerk naaikist 19e eeuw met goudbeschildering. Mooie kwaliteit met lade en te openen deksel. Binnenin vakverdeling met twee deksel. Rondom, van binnen en van buiten beschilderd met figuren e...

4 Delen tin
Ergebnis: 190 EUR

Vier delen antiek tin, tinnen bord, klepkan, zoutstrooier, omstreeks 1800. 13-22cm Cond:G

2x Zakkroontje
Ergebnis: 190 EUR

Twee leuke zak-kroonluchters 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 50xø30cm. Cond.: G

Antiek slot
Ergebnis: 190 EUR

Groot ijzeren slot ca. 1780 Louis Seize met verdekte sleutelgastplaat en originele sleutel 16,5x3,5x8,5cm. Cond.: G

Beeld, 3 gemsen met lamp
Ergebnis: 180 EUR

Zeldzame Art Deco tafellamp omstreeks 1920, gemaakt van zwart marmer, compositiemetaal en glas. voorstellend gemsen op rotspartij. 35x42x12 Cond:G

Petroleumlamp
Ergebnis: 180 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met gebloemde glazen kap Jugendstil. 60x45 Cond:G

Goebel Theodor
Ergebnis: 180 EUR

Thedooor Goebel - Graphischen Künste der Gegenwwart; ein Führer durch das Buchgewerbe. - (geïllustreerd). - Stuttgart, Felix Krais, 1895. Overzicht over allerlei gangbare druktechnieken zoals houtgrav...

Lantaarndrager
Ergebnis: 170 EUR

Antieke nachtwachter met lantaarn (voor kaars) ca. 1880, Historisme naar oud voorbeeld van compositie metaal. 1 Veer en 1 stukje glas mist, verder in goede staat 47cm.

Duitse bijbel
Ergebnis: 170 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse bijbel met diverse barok gravures en originele band (slijtage aan band). Wie solche von Herrn Doctor Martin Luther Seek etc., "Sammt eine vorrede von Herrn Johann Michael Dilhe...

Microscoop
Ergebnis: 160 EUR

Antieke microscoop in opbergkist van messing en metaal, gesigneerd J. Geere, 13 J.E. Arcade London Bridge met accessoires 42x16x13cm. Cond.: G

Bijbel
Ergebnis: 150 EUR

Gouden Jahrhundertbibel 1997, Katholiek met middeleeuwse voorstellingen en PVC houder in goede staat 8x33x28cm.

2 Franse lampen
Ergebnis: 150 EUR

Twee Franse tafellampen ca. 1880 (antieke voet, electrificering later) van zwart marmer met compositiemetaal 70xø40cm. Cond.: G

Grote Tiffany stijl tafellamp
Ergebnis: 130 EUR

Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap met decor van waterlelies 2e helft 20e eeuw 56xø45cm. Cond.: G

Plated speeldoos, kerstboom
Ergebnis: 130 EUR

Oude plated speeldoos in de vorm van een kerstboom met sterren, melodie stille nacht heilige nacht, 20e eeuw. 21 cm.Cond:G

2 Consoles, putti
Ergebnis: 125 EUR

Twee oude handgestoken wandconsoles met Putti 20e eeuw. 40x39x19 Cond:G

Grote Tiffany stijl lamp
Ergebnis: 125 EUR

Grote Tiffany stijl tafellamp met metalen bewerkte voet en mooie glas-in-lood kap met kraanvogels en waterplanten 2e helft 20e eeuw 70xø45cm. Cond.: G

Grote Tiffany stijl tafellamp
Ergebnis: 125 EUR

Grote Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en opengewerkte metalen kap met glas-in-lood bladeren 2e helft 20e eeuw 62xø46cm. Cond.: G

Gothische bronzen kist
Ergebnis: 120 EUR

Antieke Gothische bronzen cassette met rondom figurendecors en mooie patina. Originele 15e eeuwse cassette of zeer goede 19e eeuwse kopie (geen beschadigingen) 9x23,7x11,5cm.

Tiffany stijl tafellamp
Ergebnis: 120 EUR

Tiffany stijl tafellamp met bewerkte metalen voet en glas-in-lood kap 2e helft 20e eeuw 53xø34cm. Cond.: G

Apothekers weegschaal
Ergebnis: 110 EUR

Zeldzaam model chemie-weegschaal ca. 1920 met ingebouwde microscoop en lauminium houders voor stikstof etc. 45x37x27cm. Cond.: G

Lamp, edelhert
Ergebnis: 110 EUR

Tafellamp ca. 1920 met een bulderend damhert van compositie metaal, bronskleurig gepatineerd met glas-in-lood kap 51cm. Cond.: G

2 Schilders ezels
Ergebnis: 110 EUR

Twee oude messing schildersezels 20e eeuw in goede staat 40-43cm.

Opgezette reekop
Ergebnis: 110 EUR

Opgezette Reebokkop, 70cm Cond:G

Sierdolk
Ergebnis: 110 EUR

Oosterse sierdolk, plated met filigrain versieringen in goede staat 20e eeuw 46cm.

Tiffany stijl tafellamp
Ergebnis: 110 EUR

Tiffany stijl tafellamp met metalen bewerkte voet en glas-in-lood kap met opengewerkte bloemen 2e helft 20e eeuw 53xø34cm. Cond.: G

Bronzen bel
Ergebnis: 110 EUR

Oude kerk-wandbel van brons met gietijzeren houder ca. 1930, bel met opschrift "J. Grasmayr Innsbruck" 51x30x24cm.

Relikwie Italië
Ergebnis: 105 EUR

Italiaanse wandrelikwie 18e-19e eeuw met notenhouten omlijsting en tinnen medaillon, voorstellend een schrijvende figuur met adelaar ø11,5cm. Cond.: G

Bronzen wierookpotje
Ergebnis: 100 EUR

Chinese bronzen 18e-19e eeuwse wierookbrander met signatuur, geheel staand op drie pootjes 9xø10cm. Cond.: G

Man bij lantaarn
Ergebnis: 100 EUR

Antieke tafellamp omstreeks 1920, voorstellend een man bij een lantaarn, gemaakt van brons gepatineerd compositiemetaal. 43cm Cond:G

Art Deco wandlamp
Ergebnis: 100 EUR

Grote antieke Jugendstil glazen wandlamp +\- 1910 in goede staat.35x16x10 met plated frame.Cond:G

2x Lampje, man/vrouw
Ergebnis: 100 EUR

Twee messing tafellampen, voorstellend een man en vrouw zittend op een hek bij een lantaarn, op marmeren voet. 20e eeuw, 33cm. Cond:G

Messing stoof
Ergebnis: 100 EUR

Messing stoof 18e -19e eeuw, opengewerkt en gegraveerd rondom met florale decors 17x19x18,5cm. Cond.: G

Opgezette reebokkop
Ergebnis: 100 EUR

Opgezette reebok kop met wandbevestiging. 62cm Cond:G

7 Delen antiek tin
Ergebnis: 100 EUR

Zeven delen antiek tin: 1x grote Jugendstil schenkkan (zweepslagdecor), 1x maatbeker ca. 1800, 1x beker 17e-18e eeuw, 1x zoutstrooier 19e eeuw (of later) en 3x tinnen borden 19e eeuw 10-31cm. Cond.: G

Wierookbrander
Ergebnis: 100 EUR

Chinese bronzen 19e eeuwse cloissone wierookbrander met drakendecor 28cm. Cond.: G

5 Chinese vazen
Ergebnis: 100 EUR

Vijf oude Chinese Rotlak-vazen met diverse decors o.a: herten, floraal, dorpsgezicht en rotsen 13-26cm. Cond.: G

Kandelaar
Ergebnis: 100 EUR

Grote vergulde 19e eeuwse houten kandelaar (lichte beschadiging) 165cm Cond:G

Petroleumlamp
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met groenglazen kap, Grunderzeit CondG

Kristallen plafoniere
Ergebnis: 100 EUR

Oude kristallen plafoniere 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø30cm.

2 Delen Jugendstil
Ergebnis: 95 EUR

Een gesigneerde messing olielamp, E Hueck nr. 2024, monogram A.M. in vierkant. En een tinnen snavelkan met Jugendstil floraal zweepslagdecor W.M.F met tekst. 26-38 cm Cond:G

Bronzen Aziatische hond
Ergebnis: 90 EUR

Chinese cloissone met bronzen Foohond 19e eeuw met afneembare staart 25x17x8cm. Cond.: G

Antieke lijst
Ergebnis: 90 EUR

Grote 19e eeuwse gestuukte lijst met decor van ranken en flora (ooit gerestaureerd), lichte beschadiging 137x104cm. Cond.: G

4 Antieke kranen
Ergebnis: 90 EUR

Vier grote antieke (koperen) wijnvat- of biervatkranen ca. 1900 24-32cm. Cond.: G

6 Antieke kranen
Ergebnis: 90 EUR

Zes antieke koperen wijnvat- of biervatkranen ca. 1900, 14-27cm. Cond.: G

Antieke goudweegschaal
Ergebnis: 90 EUR

Antieke Franse goudweegschaal 19e eeuw, louisdor ducat in doos, 12x6x2,5 Cond:G

3 Fotoalbums
Ergebnis: 90 EUR

Drie antieke Duitse fotokaarten albums vol met fotokaarten ca. 1870-1900 (mooi tijdsbeeld) van goedgestelde families (1 rug ligt los) 21-29cm. Cond.: G

Haardstel + 2 bokken
Ergebnis: 85 EUR

Haardset 19e eeuw bestaande uit: schep, tang, pook en 2 vuurbokken van messing 24-66cm. Cond.: G

2 Duitse kannen
Ergebnis: 80 EUR

2 Antieke Duitse kannen omstreeks 1800,1 tinnen klepkan gestempeld I.M.W met Leeuw, 1 terracotta blauwe klepkan(snavelkan) tinnen deksel.21-25 cm.Cond G

6 Antieke kranen
Ergebnis: 80 EUR

Zes antieke (koperen) wijnvat- of biervatkranen ca. 1900 in goede staat 14-27cm. Cond.: G

Zweedse telefoon
Ergebnis: 80 EUR

Vooroorlogse Zweedse telefoon "Telegrafverkets Verkstad Nynashamn" in goede originele staat 33x26x14cm.

Schelp als lampje
Ergebnis: 80 EUR

Oude/antieke camee tafellamp met strijdvoorstelling (gemaakt van een schelp) ca. 1930 in goede staat 18cm.

2 Messing plafonieres
Ergebnis: 80 EUR

Twee messing plafonieres 2e helft 20e eeuw met bladmotief in goede staat, 17xø73cm. en 17xø34cm. Cond.: G

5 Diverse pijpen
Ergebnis: 80 EUR

Vijf diverse oude/antieke tabakspijpen met porseleinen koppen in goede staat met figurenvoorstellingen 27-64cm. Cond.: G

2 Egyptische figuren
Ergebnis: 80 EUR

Twee grote Egyptische figuren: 1x goudkleurig op houten voet, 1x natuursteen-kleurig op houten voet. Museum-replica's 50-57cm. Cond.: G

Kavel diversen
Ergebnis: 75 EUR

Kavel divers antiek o.a: branders, thermometers (13x), vaten, etc. ca. 1900. 15-57cm. Cond.: R-G

Antieke pick-up
Ergebnis: 75 EUR

Antieke Cremona koffer-grammofoon ca. 1920 (Electro Cremola), gebruikerssporen 15x39x29cm. Cond.: R-G

Theedoos Biedermeier
Ergebnis: 70 EUR

Tabaks-sigarenkist 19e eeuw met rooster voor sigaren en gedeelte voor losse tabak met deksel. Mahoniehout fineer met bandintarsia en parelmoer en benen pootjes 16x21x13cm. Cond.: G

3 Delen antiek, horeca
Ergebnis: 70 EUR

Drie delen antiek horeca: 2x ontkurkers em 1x notenkraker ca. 1900 20-45cm. Cond.: G

Tafellamp, kat
Ergebnis: 70 EUR

Tiffany stijl tafellamp in de vorm van een kat 2e helft 20e eeuw (de staart draagt de glas-in-lood lamp) 40x26x14cm. Cond.: G

Merklap
Ergebnis: 70 EUR

Geborduurde 19e eeuwse merklap anno 1854 met floraal decor (oudere herstellingen) 52x54cm. Cond.: R-G

Tabakspot
Ergebnis: 60 EUR

Notenhouten met pallisander tabakspot, 19e eeuws ovaalvormig (1 koperen band mist) 15x18x12 Cond:R\G

2 Eierkastjes
Ergebnis: 60 EUR

Twee antieke eier-bewaarkastjes van hout en keramiek in goede staat 36-40cm. Cond.: G

3 Briefopeners
Ergebnis: 60 EUR

Drie briefopeners ca. 1900-1930 (2x Jugendstil): 1x plated met ivoor en floraal decor, 1x messing met floraal decor en 1x Art Deco van messing 18-35cm. Cond.: G

Antieke blaasbalg
Ergebnis: 60 EUR

Antieke blaasbalg met hout en leder 19e eeuw in goede staat 110x68x35cm.

Jugendstil stijl lamp
Ergebnis: 60 EUR

Bronzen Jugendstil stijl tafellamp 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met kruik in goede staat 56cm.

Tinnen kan, glazen bodem
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Engelse tinnen bierpul met glazen bodem en Engelse tekst anno 1878.Cond:G 13x11x8,5 cm

Cloissone vaas
Ergebnis: 60 EUR

Oude Japanse cloissone vaas ca. 1930 met floraal decor en ringen 31xø17cm. Cond.: G

Koperen lamp
Ergebnis: 60 EUR

Grote oude messing tafellamp met glazen gematteerde kap 2e helft 20e eeuw (bewerkt) 55xø30cm. Cond.: G

2x Pianokandelaar
Ergebnis: 60 EUR

Twee bronzen historisme pianokandelaars ca. 1880 met draken 22x20x8cm. Cond.: G

Koperen aker + 4 pannendeksels
Ergebnis: 60 EUR

Koperen aker 19e eeuw genageld met leeuwenkoppen met daarbij vier 19e eeuwse koperen pannendeksels 30-48cm. Cond.: G

3 Wandkandelaars
Ergebnis: 60 EUR

Drie oude/antieke bronzen wandkandelaars: 1x setje 17e-18e eeuw en 1x 3-lichts 20e eeuw 26-29cm. Cond.: R-G

2 Wandkandelaars
Ergebnis: 60 EUR

2 messing wandkandelaars in bloemvorm, 20e eeuw, 37x16x27cm Cond:G

Messing kapstok
Ergebnis: 60 EUR

Mooie koperen garderobe ca. 1930 met draaibare spiegel in goede staat 43x79x25cm.

Telefoon
Ergebnis: 60 EUR

Oude Jydsk telefoon ca. 1930 in goede staat 34x27x11cm.

Meetlint
Ergebnis: 60 EUR

Duits koperen 19e eeuws metalen meetlint en houten handvat, gemerkt met een adelaar en G.L. D.R.P. 97569 (20 meter). Begin van de rol is los, verder in goede staat 22x8,5x3,5cm.

Kopergeslagen lamp
Ergebnis: 60 EUR

Oude kopergeslagen lampenvoet met rondom boerderijvoorstellingen met vee. 20e eeuw 33x13cm Cond:G

Chinees lakpaneel
Ergebnis: 60 EUR

Oud Chinees lakpaneel ca. 1900-1930, gemaakt van parelmoer en been/ivoor. Voorstellend 2 hanen, een kip en bloesemtak 30,5x24cm. Cond.: G

Sieradenkistje
Ergebnis: 60 EUR

Chinese met leder beklede sierradendoos met drie lades 21e eeuw. 26x20x20 Cond:G

3 Toneelkijkers
Ergebnis: 60 EUR

Drie antieke toneelkijkers (1x met emaille en figurenvoorstelling) (alledrie licht bedeukt) 6-10cm. Cond.: R

Antiek kist
Ergebnis: 50 EUR

Eikenhouten 18e eeuwse zoutkist met kerfsnede tulpendecor in goede originele staat 49x24x20cm.

Jardiniere
Ergebnis: 50 EUR

Gietijzeren jardiniere ca. 1880 met inca-achtige voorstellingen 21x42x19cm. Cond.: G

Boulle kistje
Ergebnis: 50 EUR

Franse Boulle dekseldoos 19e eeuws met schildpad en koper, wit en blauw. (stukje koper en schildpad mist op deksel) 10x25x17 Cond:R