Diese Webseite verwendet Cookies

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Oorkonde vrijmetselaar, scepter 2000
Oorkonde vrijmetselaar, scepter

Ergebnis:

480 EUR

Oorkonde vrijmetselaar, scepter 2001
Startpreis 300 EUR
Verkauft
2 Bronzen kandelaren 2002
2 Bronzen kandelaren

Ergebnis:

300 EUR

Koppel percussie pistolen 2003
Koppel percussie pistolen
Startpreis 1.600 EUR
Verkauft
Bronzen Chinese schotel 2004
Bronzen Chinese schotel

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Horlogestandaard, 18e eeuw 2005
Horlogestandaard, 18e eeuw

Ergebnis:

160 EUR

Speeldoos met platen 2006
Speeldoos met platen
Startpreis 800 EUR
Zilveren kromdolk 2007
Zilveren kromdolk
Startpreis 400 EUR
2 Pronkbokalen 2008
2 Pronkbokalen
Startpreis 400 EUR
Ovale knipmutsendoos 2009
Ovale knipmutsendoos
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Bokaal 2010
Bokaal

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Schaakspel 2011
Schaakspel

Ergebnis:

185 EUR

Verkauft
Scheepskompas 2012
Scheepskompas

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Kromzwaard 2013
Kromzwaard

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Gestoken blaasbalg 2014
Gestoken blaasbalg

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
Koppel in kist, damast 2015
Koppel in kist, damast

Ergebnis:

1.950 EUR

2 Pronkbokalen 2016
2 Pronkbokalen
Startpreis 180 EUR
2 Cloisonne vazen 2017
2 Cloisonne vazen
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Franse console 2018
Franse console

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Kist, smeedijzeren beslag 2019
Kist, smeedijzeren beslag

Ergebnis:

440 EUR

Boek, Ver. Nederlanden 2020
Boek, Ver. Nederlanden
Startpreis 350 EUR
Japanse cloisonne vaas 2021
Japanse cloisonne vaas
Startpreis 200 EUR
Schaal met dolfijn 2022
Schaal met dolfijn
Startpreis 80 EUR
Weegschaal 2023
Weegschaal
Startpreis 225 EUR