Diese Webseite verwendet Cookies

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Twentse staartklok 3500
Twentse staartklok

Ergebnis:

1.150 EUR

Klok, dubbel face 3501
Klok, dubbel face
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Jachtklok, Schwarzwald 3502
Jachtklok, Schwarzwald

Ergebnis:

2.000 EUR

Vuurverguld klokje 3503
Vuurverguld klokje
Startpreis 450 EUR
Boulle klok, 19e eeuw 3504
Boulle klok, 19e eeuw
Startpreis 6.000 EUR
Wit marmeren pendule 3505
Wit marmeren pendule
Startpreis 650 EUR
Verkauft
Zaanse klok 3506
Zaanse klok

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Engelse staande klok 3507
Engelse staande klok

Ergebnis:

600 EUR

Engelse staande klok 3508
Engelse staande klok
Startpreis 600 EUR
Boulle klok met console 3509
Boulle klok met console
Startpreis 1.400 EUR
Groot klokkenstel 3510
Groot klokkenstel
Startpreis 200 EUR
Tafelklok, 18e eeuw 3511
Tafelklok, 18e eeuw
Startpreis 1.200 EUR
Tafelklok, bronzen figuren 3512
Tafelklok, bronzen figuren
Startpreis 1.000 EUR
Klokkenstel met figuren 3513
Klokkenstel met figuren
Startpreis 1.850 EUR
Pendule met 2 putti 3514
Pendule met 2 putti
Startpreis 450 EUR
Pendule met putti 3515
Pendule met putti
Startpreis 400 EUR
Pendule, vrouw met vogels 3516
Pendule, vrouw met vogels
Startpreis 400 EUR
Verkauft
Porseleinen klok 3517
Porseleinen klok

Ergebnis:

180 EUR

Pendule, drinkebroeders 3518
Pendule, drinkebroeders
Startpreis 170 EUR
Verkauft
Friese staartklok 3519
Friese staartklok

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Frans klokkenstel 3520
Frans klokkenstel

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Vuurvergulde klok 3521
Vuurvergulde klok

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Tafelklok 3522
Tafelklok

Ergebnis:

60 EUR

Barok wandklok 3523
Barok wandklok
Startpreis 80 EUR