Diese Webseite verwendet Cookies

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4 Delen koperwerk
Ergebnis: 20 EUR

Vier delen koperwerk 19e eeuw o.a; 1 treef staand op klauwpoten en 3 waterkruiken 26-33cm. Cond.: G

Tinnen bord
Ergebnis: 20 EUR

Groot tinnen bord 19e eeuw met 3 stempels (engeland) in goede staat ø35cm.

7 Kurketrekkers
Ergebnis: 20 EUR

Zeven oude kurketrekkers gemaakt van wortelhout 20e eeuw ca. 15cm. Cond.: G

Gong, 3 delen
Ergebnis: 20 EUR

Bronzen kandelaar, 18e eeuw
Ergebnis: 16 EUR

Bronzen kandelaar 18e eeuw staande op brede voet 22,5xø13cm. Cond.: G

Kanonhuls 1922
Ergebnis: 15 EUR

Grote kanonhuls 1922 messing 60xø14cm. Cond.: G

Kandelaar, marmeren voet
Ergebnis: 15 EUR

Oude bronzen kaarskandelaar 2e helft 20e eeuw met onyx voet in zeer goede staat 34x25x13cm. Cond.: G

Messing bloemvaas
Ergebnis: 15 EUR

Divers tin
Ergebnis: 15 EUR

Groot kavel tinnen lepels 17e-18e-19e eeuw o.a; sets in goede originele staat.

4 Diverse blikken
Ergebnis: 15 EUR

Vier oude voorraadblikken 1e helft 20e eeuw 19-23cm. Cond.: R-G

2 Olielampen
Ergebnis: 10 EUR

Doosje platen
Ergebnis: 10 EUR

Goot kavel vooroorlogse grammofoonplaten in hoezen Cond.: G

2 Koperen aanstekers
Ergebnis: 10 EUR

Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G

7 Delen tin
Ergebnis: 10 EUR

Zeven delen antiek/oud tin 19e-20e eeuw 8-18cm. Cond.: G

Houten schilderij
Ergebnis: 10 EUR

Oud pallisanderhouten paneel met diverse houtsoorten ingelegd o.a; been, noten, vruchtenhout. Oosterse voorstelling met figuren in zeer goede staat. 36x25cm.