Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

China verzameling
Ergebnis: 325 EUR

Vier oude postzegel verzamelboeken van China. Cond.:R/G

Verz. NL. 5 albums
Ergebnis: 155 EUR

Verzameling Nederlandse postzegels, boeken I, II, III, IV en 2000-1 met een diverse postzegels Cond.: G

2 Albums o.a; Ned. koloniën
Ergebnis: 100 EUR

Twee oude postzegel verzamelboeken met hoofdzakelijk Nederlandse-Koloniën, Nederland, Duitsland etc. Cond.:R

Kavel vooroorlogse zegels
Ergebnis: 90 EUR

Drie oude postzegelboeken Europa, 1e helft 20e eeuw ( meeste gestempeld). 14-31 cm., Cond.:R

7 Banden postzegels
Ergebnis: 85 EUR

Zeven multobanden met souvernier poststukken waaronder 50-er jaren

Kavel div. poststukken
Ergebnis: 60 EUR

Kavel poststukken, veel aangetekend Julianan, Raad van Kerken 1948, militair etc.

Kavel PTT postmapjes
Ergebnis: 60 EUR

Kavel PTT-post mapjes postfris en losse gestempelde zegels , geschat ca. 220-250 zegels

Doos diversen
Ergebnis: 55 EUR

Avonturendoos met FDC's, enveloppen Nederland, onafgewerkt, stadspost, plakzegels etc.

4 Boekjes Oost-Europa
Ergebnis: 50 EUR

Lotje klassiek vooroorlogs Europa in 2 stockboeken en 2 rondzendboekjes

Postzegelalbum Suriname
Ergebnis: 45 EUR

Postzegelalbum Suriname met ca. 950 verschillende postzegels.

3 Postzegelalbums + Blik
Ergebnis: 45 EUR

Drie postzegelalbums divers en 1 blik met postzegels (o.a; postfris). Cond.: G

4 Postzegelboeken
Ergebnis: 40 EUR

Vier oude postzegel verzamelboeken Nederland, postfris en gestempeld. Cond.:R/G

Postzegelalbum Scandenavië
Ergebnis: 40 EUR

Postzegelalbum Scandenavië met ca. 2600 verschillende postzegels.

Diverse kaarten
Ergebnis: 40 EUR

Diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw o.a; Hengelo, Duitsland, WIlhelmina etc. 13-19cm. Cond.: R.

2 Postzegelboeken
Ergebnis: 35 EUR

Twee oude postzegel verzamelboeken, Nederland. Postfris+gestempeld en twee losse mappen. Cond.:R/G

Postzegelalbum DDR
Ergebnis: 35 EUR

Postzegelalbum DDR, grootste gedeelte compleet. Cataloguswaarde ca. 700 euro.

Postzegelalbum Wereldblokken
Ergebnis: 30 EUR

Postzegelalbum wereldblokken met ca. 300 verschillende postzegels.

Postzegelalbum Slowakije
Ergebnis: 20 EUR

Postzegelalbum Slowakije met ca. 1200 verschillende postzegels, gestempeld.

Postzegelalbum NL postfris
Ergebnis: 20 EUR

Postzegelalbum Nederland postfris, cataloguswaarde ca. 200 euro.

Postzegelalbum + Gouden zegel
Ergebnis: 10 EUR

Postzegelalbum Engelse Kanaal-eilanden en een gouden zegel van de blauwe Mauritius. "Raritäten in Gold, die blauwe Mauritius".