Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...
Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Diverse antieke kazuifel kragen, enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.
Groot lot verguld houtsnijwerk. Waaronder kwasten, stoffering. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 28 x 55 x 40 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...
Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...
Oude originele sextant. Circa 1930 - 1950. In originele houten kist, gemerkt met drietand en Rotterdam. Gemaakt van ijzer, messing en hout. Maker N.V. Observator. Geeikt in 1958 en 1968 door Observato...
Twee antieke messing bloembakken. Circa 1900. Eén maal ovaal met druivenranken en klauwpoten. Eén maal Jugendstil, Kurz & Co. Tiel. Afmeting: 13 x 23 x 13 cm. en 18 x 21 cm ø. In goede staat.
Antiek Duitse eikenhouten gestoken 'Luster Mänchen' lamp. Circa 1900. Met groot edelherten gewei en vier electrische lichtpunten. Afmeting: 43 x 112 x 70 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken figuurlijke tafellamp. 'Boer met klompen en duiven in zijn hoed'. Circa: 1950. Afmeting: 85 x 46 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Zuid-Duits Barok snijstuk met cherubijnkoppen. Helaas overgeschilderd... Afmeting: 8 x 109 x 15 cm. In redelijke staat.
Lot van zes antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere: Porseleinen reservisten pijpen met keizer. Afmeting: circa 20 - 120 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vis-serveer-bestek, voorzien van floraal graveerwerk, met benen heft in cassette. Afmeting: 34 cm. (Pyro Silver)
Vier delen oud/antiek Duits tin. 19e - 20e Eeuw. Eén keramieken deksel-bierpul. Twee olielampen. Eén schroefschenkkan. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...
Antieke Duitse tinnen snavelkan en kraantjeskan. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken panelen met naakte figuren. Neo Renaissance. Afmeting: 34 x 53 x 2 cm. In goede staat.
Twee-delige marmeren Art Deco bureauset. Inktpot, (één glaasje mist) + brievenhouder. Circa 1935. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Vier delen antiek tin. Twee stuks historisme heraldiek sierwandschotels. Circa 1880. Eén maal groot blad bord, 18e eeuw. (scheur rand). Eén 18e eeuws militaire aktenhouder met messing hengsel en sluit...
Drie kistjes 19e eeuw. Eén mahoniehouten theekist, één notenhouten tabakspot, één eikenhouten Barok-stijl kistje met metalen beslag (stukjes eraf). Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Empire-stijl messing hanglamp, 6-lichts. Circa 1900. Afmeting: 47 x 54 cm ø. In goede staat.