17e Eeuwse Hollandse schijfkandelaar van brons. Afmeting: H 19 cm. In zeer goede staat.
Vier oude/antieke tinnen kraantjeskannen. 1x circa 1800. 2x Handbeschilderd, 20e eeuw. 1x Tin, 20e eeuw. Afmeting: H 32 - 39 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kaiserzinn bowlpot. Jugendstil. Putti + floraal decor. Afmeting: H 43 x Ø 26 cm. In goede staat.
Lot met divers oud/antiek tin. Onder meer; antieke mettlach, steengoed klepkan. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
7-Delige antieke maten-set van tin. Met bodemmerken. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Zeer grote partij interessant oud en antiek tin. Alles bij elkaar in 6 dozen. Gewicht: totaal 96 Kilo. In goede staat.
Zeer grote partij interessant oud en antiek tin. Alles bij elkaar in 7 dozen. Gewicht: totaal 108 Kilo. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Opaline glas + messing. Afmeting: 34 - 59 cm. In goede staat.
Twee antiek bewerkte messing bloembakken met figuren in landschap decor. Gesigneerd Bourdon. Circa 1880. Afmeting: 16 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Antiek bronzen vergulde tafelset door G. Mercier. Met druivendecor. Circa 1900. Afmeting: 7,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
17e Eeuws bronzen vijzel met fratzen. Frankrijk. Afmeting: H 9,5 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Interessant lot met twaalf stuks diverse koffiemolens. Diverse maten. Alles begin 20e eeuw. Afmeting: H 14 - 37 cm. In goede staat.
Groot lot met 19 stuks diverse soorten bierpullen. Grotendeels aardewerk en glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 16 cm. In goede staat.
Drie delen divers antiek. 1x Kristalglazen schaal met zilveren beugel, circa 1860. 1x Kristalglazen olie/azijn-set, circa 1860. 1x Art Nouveau plated bestek aflegger, circa 1920. Afmeting: 20 - 26 cm....
Twee vroeg 19e eeuws vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen. Circa 1810. Ongereinigd. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Antiek zakhorlogehouder/Portre Montre. Figuur houdt horloge, met messing + wandbevestiging. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antiek en zeldzame dubbele staande petroleumlamp met glazen reservoirs. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 91cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen staande petroleumlamp met figuur + aambeeld, met beschilderd glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 91cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met albast, messing en kristalglazen reservoir. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Charles Dix bronzen kaarskandelaren met rood marmeren basement, gebruneerd en vuurverguld brons. Circa 1840. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Antiek geëlektrificeerde majolica petroleumlamp met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Engelse koloniale antieke schrijfkist met binnenwerk + lade. Met Indiase snijwerk motieven. Slot gemerkt Edwari, inleg mist gedeeltelijk. Afmeting: 20 x 45 x 31 cm. In redelijke staat.
Grote neo gotische gestoken dekseldoos van eikenhout. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 41 x 16 cm. In goede staat.
Drie oude Russische lakwerk doosjes met diverse voorstellingen. Gesigneerd. Afmeting: 9 x 12,3 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Philippe naaidoos. Duitsland. Circa 1860. Afmeting: 14 x 22 x 33 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk (sieraden)doos, met speelwerk. Circa 1930. Landschap/pagode decor. Afmeting: 9,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.
Drie oude lakwerk dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Rusland (floraal decor). 1x Japan (landschap decor). 1x Vogel/floraal decor. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten + Chinees porseleinen melange kom met deksel (chip). Afmeting: 22 x 34 x 16 cm. In goede staat.
Lot met zeven diverse oude kistjes/dekseldozen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 24 cm. In goede staat.
Japans munten kabinet met messing beslag. Floraal gegraveerd. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Italiaanse dekseldoos in boekvorm. Sorento. Afmeting: 11 x 23 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen, vuurvergulde kaarskandelaar met putti. Schroefbare glazen schaal mist. 19e Eeuw. Gesigneerd H. Picard. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
Antiek mahoniehouten speeldoos in kist. Eerste helft 20e eeuw. Veer defect. Afmeting: 15 x 32 x 18 cm. In redelijk staat.
Antiek rood-koperen scheepslamp. Circa 1920. Side Light Nippon Sento co. Ltd. A77 31 4. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
19e Eeuws Perzisch schild van ijzer, met figuren reliëf + centrale tekst. Voorzien van messing omranding. Afmeting: Ø 49 cm. In goede staat.
Antiek plated W.M.F. schaal met figuren decor. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 3 x 38 x 30 cm. In goede staat.
50-er Jaren show-vitrine met schuifdeuren. Afmeting: 47 x 60 x 30 cm. In goede staat.
30-er Jaren kapstok met intarsia en chroom. Art Deco. Afmeting: 70 x 20 x 26 cm. In goede staat.
Messing vergulde Karl Grisbaum speeldoos met vogel-automaat en florale graveringen. 20e Eeuw. Speeldoos speelt mooi, echter, vogeltje gaat niet terug in doos. Afmeting: 5,5 x 12 x 7 cm. In goede staat...
Twee bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Gebruneerd. Circa 1830. Afmeting: H 14 cm. x Ø 10 cm. In goede staat.
Must de Cartier Paris aansteker, Trinity-model met de 3 ringen (rosé, wit en geel), verguld en zwarte Chinese lak. In etui en met papieren. Parijs, jaren '90. 24x70x12 mm. Gebruiksporen, verder in goe...
Zeldzame en antiek bronzen olielamp/blaker met putti en accessoires. 3-Lichts. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Vier kristallen coupes. 2x Amandel geslepen met bronzen voet, afmeting: H 10 x Ø 19 cm. 2x Geslepen dekselcoupe, voorzien van 835/000 zilveren voet, afmeting: H 17 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee Amerikaanse boekensteunen van messing. Art Deco. Circa 1925. Afmeting: 17,5 x 8,9 x 9,7 cm. In goede staat.
5x Diversen. Antiek. Bestaande uit; Lederen reisbestekhouder, lakwerk brillenkoker, lederen brillenkoker met bril, kerfsnede werktuig. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Pierre Imans mannequin/paspop, jongeman. Parijs. 20e Eeuw. Hout + composiet materiaal. Buste heeft barst. Afmeting: H 130 cm. In redelijke staat.
Antieke lamp van messing met gesatineerde glazen lampenkap. Circa 1900. Afmeting: 46 x 24 cm. In goede staat.
Antieke lamp van messing met gesatineerde glazen lampenkap. Circa 1900. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.
Antieke 6-lichts messing hanglamp in Rococo-stijl. Met gesatineerde glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 80 x Ø 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse hanglamp van messing, met gesatineerde schelpvormige glazen lampenkappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 75 cm. In goede staat.
19e Eeuws Mandolinata draaiorgel met vijftien koperen speelplaten. Circa 1870. Afmeting: 23 x32 x 44 cm. In goede staat.
Vier-delige albasten lamp met zuil. Naar antiek voorbeeld. Zuil + lamp met binnenverlichting. 20e Eeuw. Afmeting: H 118 cm. In goede staat.
Houten modelbouwboot. Hollandse Statenjacht met kanonnen. 17e Eeuw. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 91 x 22 cm. In goede staat.
Houten modelbouwboot. Botter. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 92 x 22 cm. In goede staat.
Prachtige, antieke notenhouten Symphonion speeldoos met floraal intarsia. Duitsland. Circa 1890. Afmeting: 25 x 41 x 45 cm. In zeer goede staat.
Oude vergulde messing Dupont aansteker. Vuursteen goed. Mooie vergulding. Afmeting: 4,7 x 3,5 x 1 cm. In goede staat.
Mahoniehouten apothekers weegschaal. Philip Harris Ltd. Birmingham. Circa 1930. Afmeting: 38 x 39 x 20,5 cm. In goede staat.
Antiek, Zwitserse speeldoos van palissander met floraal intarsia. Circa 1880. Vier melodieën. Speelwerk zit vast, tevens één tand afgebroken. Afmeting: 13 x 37 x 20 cm. In redelijke staat.
Sputnik lamp van chroom, door Richard Essig. Duitsland. 70-er Jaren. Afmeting: ca. 52 - Ø 44 cm. In goede staat.
Twee delen antiek sanitair. Circa 1900. 1x Toiletpot, gemerkt Amstel Vitrina Ware. 1x Urinoir/pissoir, per Asteraad Astera. Floraal decor. Afmeting: 45 x 50 x 36 cm. / 43 x 35 x 32 cm. In goede staat.
Oud/antiek scheepskompas. Merk: W. Ludolph Bremerhaven/Hamburg. Geheel van messing + kijkglas. 19e Eeuw. Afmeting: 59 x 30 x 45 cm. In goede staat.
Antiek zeldzame Engelse messing Drum Barometer, G.B. Sons, Timpani Novelty Desk Barometers. Door Betjemann. Circa 1880. Afmeting: 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee antiek tinnen oorvazen met putti. Duitsland. Circa 1900. Gesigneerd Mausch. Afmeting: H 41,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke wijn-decanter + fles rode wijn 'Domaine de la Trappe Staouëli Henri Borgeaud 1960'. Afmeting: 31 x 33 x 15 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse neo renaissance tinnen kraantjeskan met gegraveerde Duitse spreuken + familiewapen Graf Ecgkbert von der Mohl. Draagt datering 1741. Kraanhals niet dicht. zit een gaatje, Afme...
Hollandse wandgarderobe met kerfsnijwerk en zeven haken. Circa 1900. Afmeting: 112 x 14 x 21 cm. In goede staat.
Grote design Kartell Bookwurm. Boekenplank met beveiliging. Zwart kunststof. Afmeting: 19 x 800 x 20 cm. In goede staat.
Antieke en zéér grote marmeren cassolette met bronzen versiering. Art Nouveau. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antiek 19e eeuws marmeren reliëf plaquette in lijst. Met berglandschap, vee en figuren. Afmeting: 8 x 11 cm. In goede staat.
Oude zwart metalen Finse telefoon. Fyns Kommunale Telefonselskab. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Zeer groot en zeldzaam Kwatta Cacao Breda kruideniers voorraadblik met lithografie. Circa 1900. Oxidatie. Afmeting: 43 x 30,5 x 40 cm. In redelijke staat.
Antiek Hollands mahoniehouten theestoof + messing theekan. Circa 1850. Afmeting: 35 - Ø 29 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws bronzen kompas in origineel foedraal. E. Leva Pol Augsburg Par 48 Cra Can 50 Leipzig 51 And. Vogl. Afmeting: 2 x 6,2 x 6,3 cm. In goede staat.
Decoratieve dressboy van messing. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.
Antieke Groninger bakbarometer van mahoniehout. J.M. Pagani. Circa 1780. Oudere restauratie. Afmeting: L 137 cm. In redelijk/goede staat.
Jaroslav Mach gitaar uit 1980, In Meinel koffer. Europees sparrenhout met achter + zijkanten Wenge hout. Afmeting L 98 cm. In zeer goede staat.
Italiaanse piedestal met putti. Bronskleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 5-lichts bronzen empire kaarskandelaren met marmer en engelen. Frankrijk. Circa 1820. Afmeting: H 73 cm. In goede originele staat.
19e Eeuws groot Frans kruis. Geheel versierd met rozenkrans en korenhalmen. Afmeting: 150 x 75 x 2 cm In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met corpus Christi, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 150 x 86 x 5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws gietijzeren kruizen. Frankrijk. 1x Met corpus Christi en met twee biddende engelen aan de voet. Afmeting: 105 x 60x 3 cm. 1x Opengewerkt kruis. Afmeting: 110 x 65 x 3 cm. In goede staa...
Groot massief gietijzeren kruis. Frankrijk. 19e Eeuw. Kruis met corpus Christi. Geheel versierd met zonnebloemen. Afmeting: 130 x 60 x 10 cm. In goede staat.
Groot massief gietijzeren kruis met afbeelding van Maria. Frankrijk. 19e Eeuw. Kruis is geheel versierd met rozen. Afmeting: circa 150 x 81 x 13 cm. In goede staat.
Antieke plated jardiniere met draken/putti en vogel ornamenten. Met binnenbak. 19e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 35 cm. In goede staat.
Bronzen tazza met puti en kobalt blauw porseleinen schaal, op voet. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 26 x 40 cm. In goede staat.
Twee zeer grote smeedijzeren kerkelijke kaarskandelaren. Vijf-armig. Afmeting: 170 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse geldkist van smeedijzer. Met origineel slot + sleutel. Smeedkist/regimentkist. Afmeting: 45 x 80 x 40 cm. In goede staat.
Must de Cartier parfum in houder. Inhoud: 30 ml. Ref. Nr.: 69315130. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren kachel, versierd met guirlandes. Voorzien van merk of tekst 'Lent - Moyen - Vif'. Afmeting: 66 x 56 x 40 cm. In goede staat.
Twee antiek Franse bronzen Charles Dix tafel-olielampen met ramskoppen, ooievaars en bokkepoten. Circa 1835. Afmeting: 40 - 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse spiegeltelescoop door Lubbertus van der Bildt uit Franeker, met originele mahoniehouten kist. Afmeting (kist): 10,5 x 47,5 x 18,5 cm.
Twee historisme pronkvazen met mondgeblazen glas. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Mooie partij met oude en antieke tinnen kannen. Diverse maten en vormen. Gewicht: 28,4 Kilo. In goede staat.
Oude majolica jardiniere met compositie metalen voet + versieringen. 20e Eeuw. Eén beschadiging. Afmeting: 36 x 38 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Groot plated Heilig kruis omstreeks 1900 onder glazen stolp, met Corpus Christi en Heilig hart. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke 9-lichts kroonluchter van messing met kristalglazen pegels. Circa 1900. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.