3-Delig gietijzeren tuinset bestaande uit twee stoelen +tafel, in oude Engelse stijl. Geheel zwart . In goede staat. Afmeting tafel: 61 x Ø 65 cm. Afmeting stoel: 88 x 40 x 38 cm.
Twee gietijzeren tuinbank poten. Klassiek. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 64 x 5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten lampenvoet met klauwpoten. Met gesigneerde Franse, handbeschilderde lampenkap. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
Zwart gelakte houten humidor met hygrometer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11,5 x 26 x 22 cm. In goede staat.
Twee Indonesische hardhouten gestoken boekensteunen in tempelvorm. 20 Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Lot met zeven delen divers oud Indonesisch houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 27 cm. In goede staat.
Twee delen koperwerk. 1x Olielamp, circa 1900. 1x Koffiemolen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.
Zeven delen divers oud Indonesische houtgesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Postzegelverzameling. Holland, Israël, Togolaise, Frankrijk, Spanje, eerste dag enveloppen, postfris + gestempeld et cetera. Afmeting: 30 x35 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse postzegelverzameling, 750 Jahre Berlin. Compleet album postfris. Afmeting: 31 x 31 x 4 cm. In goede staat.
Drie albums met postzegels. Thema paddestoelen. Onder andere; Europa/Wereld. Postfris + gestempeld. 37 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Collectie postzegels wereld, in thema categorieën. Met postwaardestukken + blokken, gestempeld + ongestempeld. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.
Negen albums met postzegels + volle envelop wereld met thema muziek. Postfris en gestempeld. Afmeting: 32 - 35 cm. In goede staat.
Postzegelverzameling. Divers. Onder andere Holland. Gestempeld + ongestempeld. Vijf albums + diverse losse zegels. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot met origineel Romeins muntgeld. Bodemvondst. 3e - 4e Eeuw na Christus. Gewicht circa 350 gram. Afmeting: Ø 1 - 2 cm. In goede staat.
Drie kilo divers muntgeld en papiergeld, wereld. 20e eeuw. 1x3cm. In goede staat.
4 Kilo divrs muntgeld, wereld. 20e Eeuw. 1-3 cm. In goede staat.
Groot lot divers muntgeld. Wereld. Deels verguld. 20e Eeuw. Gewicht: circa 20 kg. Afmeting: 1 - 5 cm. In goede staat.
Zeldzame grote bronzen empire inktpot met strijdwagen decor. Circa 1800. Afmeting: 12 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke speeldozen. 1x Art Nouveau met liggend naakt, Reuge. 1x Console met tegel + speelwerk, Frankrijk. 1x Dressoir met boeken + speelwerk, Engeland, circa 1950. Afmeting: 17 - 27 cm. In g...
Lot met zes oude/antieke schilderij lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 59 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder boekensteun met goudfazanten. Notenhout. Duitsland. Circa 1880. Afmeting: 33 x 18 x 13 cm. In goede staat.
Stomme knecht van chroom, uit de 60-er jaren. Afmeting: 113 x 48 x 32 cm. In goede staat.
Twee grote Indonesische batik stempels van koper. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.