Drie oude boeketten van zijde, opgemaakt op twee glazen schalen en één porseleinen schaal. Afmeting: 23 - 46 cm. hoog. In goede staat.
Twee vergulde messing wandlampen met spiegels, in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Paar grote marmeren zuilen/piedestals met bronzen monturen. 21e Eeuw. Classicisme. Afmeting: 107 x 28 x 28 cm. In goede staat.
Antiek gepolychromeerde notenkraker gemaakt van vruchtenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Lot met tien antieke tinnen maatbekers. 19e Eeuw. Voorzien van bodemmerken. Afmeting: 4,5 - 22 cm. In goede staat.
Oude lederen dokterstas. Gemerkt: Principe. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 46 x 28 cm. In goede staat.
Leuke kleine hanglamp met prismenglas, circa 1900. En een stucwerk spiegel, met floraal decor, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.
Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Antiek bewerkte messing paraplubak met figuren in herberg decor. Holland. Circa 1900. Afmeting; H 55 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden portre montres. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Ovale spiegel met floraal stucwerk. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek religieus etc. 4x oa 1x Religieus kruis + corpus. 1x Corpus Christi van brons.1x Pijpaarde plaquette. 1x Messing strooier. Afmeting: 6 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zwart marmeren coupes. Circa 1900. Lichte beschadiging. Afmeting: ca. H 25 cm. In goede staat.
Lot divers Indonesië. 20e Eeuw. 2x Snijwerk van been. 1x Buste van hardhout. 1x Dekseldoos. Afmeting: 12 - 38 cm. In goede staat.
Koperen Oosterse bewerkte waterpijp + tafelgong. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuws koperen renaissance wandreliëf met rest polychromie. In originele lijst. Afmeting: 21,5 x 25 cm. In goede staat.
Lot antiek keramiek. 1900 - 1920. 1x Duits tablet. 1x Koektrommel. 1x 4-Delig lampetstel (deksel gelijmd). Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot met antiek emaille. Onder meer petroleumkannen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 36 cm. In goede staat.
Lot met acht oude en antieke wijwaterhouders, plus een heilig kruis. Onder meer; messing, porselein. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse accordeons. Eerste helft 20e eeuw. 1x Gemerkt La Scala Germany (wit). 1x Zwart gelakt. Afmeting: 38 - 45 cm. In redelijke staat.
Houtkleurige compositie gegoten wijwaterhouder. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke hoge staande majolica tafellamp met floraal decor. Circa 1900. Majolica gaaf. Reservoir mist . Afmeting: H 75 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke tafel-petroleumlampen. Circa 1900. 1x Jugendstil, floraal, glas. 1x Majolica, floraal decor. Afmeting: H 32 - 45 cm. In goede staat.
Twee antieke tafel-petroleumlampen van opaline glas. Circa 1890 - 1910. Handbeschilderd. Afmeting: H 50 - 55 cm. Eén rookglas kapot. Verder in goede staat.
Oude Deense Jydsk telefoon van zwart bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse koper bewerkte parapluhouder met leeuwenkoppen + een antiek haardscherm. Circa 1900. Afmeting: 57 - 124 cm. In goede staat.
Japans porseleinen tafellamp met landschap/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee messing vergulde lampen. Willy Rizzo? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 - 157 cm. In goede staat.
Twee antieke kaarskandelaren van messing. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 30 cm. In goede staat.
Art Deco borduurwerk. Kabouter met vlinder. Verso St. Nicolaas 1924. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen lampenvoet met vissen/vogels/bloesem decor. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.
Antieke staande schemerlamp. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
Antieke messing plated hoorn des overvloeds met papegaai. Circa 1890. Historisme. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Vier diversen:. 20e Eeuw. 1x Tiffany-stijl lamp. 2x Bronzen mus. 1x Olielamp. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat.
Bronzen zakkroonluchter met kristalglas + guirlandes. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x Ø 40 cm. In goede staat.
Twee antieke koetslampen met chroom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Koperen plafoniere met gesatineerd glas en slijpsel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Japanse lakwerk paraplu standaard met parelmoer geisha's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 22 cm. In goede staat.
Oude/antieke Afrikaanse bronzen dekselpot met gezichten en diverse dieren op deksel. Afmeting: H 16 x Ø 14,5 cm. In goede staat.
Twee grote plated dienbladen met bewerking. 20e Eeuw. Afmeting: 50 + 70 cm. In goede staat.
Oude gitaar. Exelsior Classico. Italië 1967. Afmeting: 94 cm. In zeer goede staat.
Oude Italiaanse akoestische gitaar. Met foedraal. Circa 1960. Catania Siciliene. Eén restauratie + gebruikssporen. Afmeting: 97 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Japanse bronzen lampenvoet met draken/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Lot met 3 vergulde pennen, een Zwart gemeleerde Waterman vulpen, een goldplated Waterman Vulpen met gematteerd geslepen decor en een goldplated balpen, Elysee, made in Germany. In goede staat.
Oosters wandkleed gemaakt met gouddraad et cetera. Met reliëf. Decor van koets met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 79 x 110 cm. In goede staat.
Tibetaanse dekselkist met leder bekleed + chinoiserie goudlak beschildering, ook te gebruiken als wijnkist houder voor 2 flessen Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 17 cm. In goede staat.
Twee vergulde antieke Franse Louis Seize Carrara marmeren kaarskandelaren met putti. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.