Twee delen blikken spoorweg speelgoed Duitsland; 1x vroeg GBN (Bing) spoorwegstation ca. 1910 met originele lithografie in redelijke staat 21x26x17cm. en 1x spoorwegsein met dubbele bel ongemerkt in r...
Groot kavel divers blikken spoorweg-speelgoed van Märklin etc.; 1x lok + 2 tenders, 2x seinpalen, diverse wagons, rails etc. Cond.: van Matig tot Goed.
Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Madina 1995, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.73cm., In zeer goede originele staat.
Grote Duitse antieke porseleinen pop. Simon & Halbig / Kammer & Reinhard Nr. 126. Origineel papier-mache lichaam, slaapogen en beweegbare tong. Pruik in slechte staat, hoofd is heel Cond.: R-G
Zes delen Duits blikken speelgoed ca. 1920-1930; 3x wagons Bing (GBN), 1x lok met tender GBN (losse delen) en 1x lok KBW (Karl BuB), matig tot redelijke condities 14-19cm.
Twee papier-mache Humpty Dumptys ca. 1910, gemaakt voor de Amerikaanse markt (1 pootje gelijmd) 13x9x11cm. Cond.: R-G
Oude Duitse porseleinen pop van Armand Marseille Nr. 390 DROM 246/1 A 6.5M. Met geleed lichaam en slaapogen 59cm. Cond.: G
Zes oude Engelse Dinky Toys; 1x Volkswagen meccano Ltd, 1x Austin taxi meccano Ltd, 1x Jaguar meccano Ltd, 1x Dinky Super Toys Fire Engine meccano Ltd, 1x Dinky Super Toys Guy meccano Lts en 1x Nr. 34...
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Takuma acheyenne boy, in originele doos, originele kleertjes en certificaat. L.65 cm., In zeer goede staat.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Marlie, met certificaat, in originele doos en originele kleertjes. L60 cm., 1996, Cond.:G.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Timi van de prairis of the children from America's heartland, met originele doos, kleertjes en certificaat. L.56cm., Cond.:G
Oude Duitse Kammer en Reinhard neger-babypop met glazen slaapogen en stoffen lichaam. Compositie hoofd, benen en armen 50cm.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Tara, the bare foot children series, 1987, met originele kleertjes, doos en certificaat, L.66cm., In zeer goede staat
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Alke 1995, met originele kleertjes, doos en certificaat. In zeer goede staat., L.68cm.
Duitse stoommachine ca. 1900 met messing. Originele brander en schoorsteen op houten voet. Vermoedelijk Marklin of Doll. In goede originele staat 29,5x15x12cm.
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Lowa, 1994, met originele doos, kleertjes en certificaat. L.73cm., in zeer goede staat.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd, Toni van de prairie children from Americas Heartland Collection 1987, met originele doos, kleertjes en certificaat, L.58cm., In zeer goede staat
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Takumi a Cheyenne girl in originele doos, met certificaat en originele kleertjes. L 63cm. Cond.:G
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Adrienne, mädchen aus Frankreich, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.66cm., In zeer goede staat
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Minou,1995, met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat, L.66cm.
Divers speelgoed 1e helft 20e eeuw o.a; blikken kanonnen, 2 blikken boten, Meccano etc. Cond.: R
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Lisa, 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat. L.68cm.
Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Fatou, 1993/1994 met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat. L.66cm.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Demba, a boy from the USA, 1992/1993, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.55cm., In goede staat.
Zes oude Engelse Dinky Toys; 1x Dinky Toys BEV Truck meccano Ltd, 1x Nr. 420 + aanhanger meccano Ltd, 1x Bedford meccano Ltd, 1x Austin meccano Ltd, 1x motor met zijspan meccano Ltd en 1x auto met meg...
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop 1992/1993 genaamd Pemba a boy from the USA, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.55cm., Cond.:G
Vier oude leger Dinky Toys; 1x Chieftain tank 155mm (geen rubber), 1x Austin champ meccano Ltd, 1x Army Wagon meccano Ltd en 1x Scout Car 7-22cm. Cond.: R
Grote Duitse schildpad pop Blonköpfchen, maat 56 op hoofd en lichaam, met slaapogen in zeer goede staat
Vier delen oud speelgoed; 1x Dinky Supertoys Lan Knox Bulldozer met aanhanger, 1x Dinky Toys vliegtuig 704 meccano ltd, 1x Arnold Tankzuil Shell US Zone Duitsland, 1x ongemerkt Sand + Gravel supplies ...
Zes delen Duits blikken speelgoed ca. 1920-1950; 1x slagboom met huisje GBN Bing, 1x seinpaal (matig) vermoedelijk Bing of Marklin, 1x staande lantaarn (zonder lamp) ongemerkt, 1x spoorwegovergang Kib...
Duits porseleinen pop 19e eeuw met blond haar, stoffen lichaam, porseleinen laarzen en handen. genaamd op de borstplaat Marion en achter gemerkt. Patent Approved Germany. Gemaakt voor de buitenlandse ...
Acht oude poppen o.a; celluloid (7x) en 1x papier mache ca. 1930 en later. 1 Pop is beschadigd 14-38cm.
Oude porseleinen pop Duitsland ca. 1920. Armand Marseille Nr. 390 / 7/0, papier-mache lichaam ca. 28cm. Cond.: R
Drie oude Duitse celluloid poppen: Schildpad 46 ca.1950, Schildpad 45 ca.1930 en Schildpad 32 ca.1930. Allen in goede conditie.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Sanga a girl from USA 1992-1993, met originele kleertjes, doos en certificaat. In zeer goede staat. L.56cm.
Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Sanga, a girl from the USA, 1992/1993, met originele kleertjes, doos en certificaat, L.53cm., In zeer goede originele staat.
Vier oude Duitse schildpad celluloid poppen; 1x negerjongentje met geschilderde ogen 21cm. Cond.: G, 1x negermeisje met oorbellen 16cm. Cond.: G, 1x schildpad Inge met geschilderde ogen en schoentjes ...
Doosje met diverse antieke poppenkleding + merklap ca. 1900 11x19x21cm. Cond.: G
Vier oude leger Dinky Toys; 1x Panhard meccano France, 1x Ton Cargo Truck, 1x Saladin Armoured Car en 1x Berliet Gazelle 7-14cm. Cond.: R
Oude Hollandse pop met kledendracht ca. 1940 in houten kist met schuif 22x68x28cm. Cond.: G
Twee oude blikken auto's; 1x Examico Schuco 4001 ca. 1930, made in Germany 14x6x4cm. (raampje mist) en 1x Japan 2e helft 20e eeuw 12x13x8cm. Cond.: R-G
Kavel diverse porseleinen poppen 20e eeuw; 2x kopie Kammer & Reinhardt, Simon en Halbig 117 (pop en buste + hoofd), 1x Buste Inge, 1x Buste gemerkt W en 1x los hoofd. Tevens diverse hoedjes etc. Cond....
Oude Duitse Kammer en reinhard celluloid babypop met stoffen lichaam K.R.W. 351/5 56cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpad pop en mocca kleur (Tortulon) voor de Franse markt. Met glazen ogen in zeer goede staat 28,5cm. Cond.: G
Twee keer mooie Steiff, Mecki en Micki ca. 1950/1960 met kunststof koppen en vilten lichaam in goede originele staat (kleertjes iets vies) 17cm. Cond.: G
Oude Duitse Cellba celluloid pop, Schöberl en Becker babypop met glazen ogen 30cm. Cond.: G
Zes stoffen figuren; 1x Steiff eekhoorn 10cm. ca. 1950, 1x pinguin 9cm. (Steiff?), 1x Kat 19cm. (Steiff?), 1x Poes 12cm. (Steiff?), 1x Konijn 11cm. (Steiff?) en 1x Hondje 15cm. (Steiff) Cond.: G
Grote Duitse schildpadpop Inge met glazen ogen 55cm Benen en hoofd gerestaureerd Cond.: R
Oude mohair Steiff haas "Sunny" met glazen ogen ca. 1960 met draaibare kop in redelijk tot goede staat 21cm.
Oude Duitse Cellba celluloid meisjespop in goede originele staat met glazen ogen 35cm. Cond.: G
Oude Duitse schildpadpop Inge nr. 29 met originele kleding. Haarscheur in lichaam en hoofd Cond.: R
Twee Stratego spellen; 1x 1949 2e uitgave Smeets & Schippers compleet met bord (zwarte linnen band) en alle stukken op 1 rode na (houten voeten en rand afgesneden kartonnen) in redelijke conditie. Tev...
Diverse antieke tollen (12x), kloten (2x) en krijtborden (3x) 5-26cm. Cond.: G