Origineel Gerrit Thomas Rietveld kratbureau (ontwerp 1933-1934), kratbureaus werden toendertijd verkocht door de Firma Metz en Co. onder weekendmeubelen en dienden door de koper zelf in elkaar gezet t...
Uiterst zeldzame Gothische eikenhouten spinde (ca. 16e-17e eeuw) van eikenhout (dikte hout ca. 3cm.). Rondom gothische handgestoken panelen en smeedijzeren beslag op de deuren en lijsten. De spinde is...
Antieke Jugendstil kersenhouten fineer op eiken kamer ca. 1920 Duitsland. Bestaande uit: spiegel met console (237x93x34cm.), vitrine-opzetkast 2-delig met geslepen glas (180x100x46cm.), eettafel met 4...
Grote mahoneihouten coullissentafel ca. 1830 met extra afstelpoten en 2 tussenbladen, 75xø125cm. (75x125x249cm.) Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse mahoniehout fineer Empire bank ca. 1830 met velours stoffering in goede staat 95x67x210cm.
Hollandse mahoniehouten bonheur ca. 1860 met ovale spiegel (1 stukje lijst mist, verder in goede originele staat) 193x102x51cm.
Hollandse mahoniehout fineer op eiken secretaire ca. 1820, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 48x159x103cm.
Vroeg 19e eeuws hoek-speeltafeltje voor Bridge etc. met prachtige intarsia (ook op het blad) met floraal decor in goede originele staat 75x80x80cm.
Zeldzame kleine Noord Duitse kist ca. 1700 met zadeldeksel, sleepoten, renaissance snijwerk. Voorstelling van vechtende ridderds en paard. Snijwerk van vrouwelijke figuren op de lijssen (antiek slot) ...
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer trumeau met lade ca. 1830. In zeer goede originele staat 82x95x44cm.
Hollandse 19e eeuwse mahoniefineer vitrinekast met mooi snijwerk, putti en rocailles. Twee lades en bronzen beslag (1 hengsel mist en 2 stukjes lijst missen). Verder in goede originele staat en kast i...
Mahoniehouten Louis Philippe bank ca. 1870 met rode velours stoffering in goede staat 118x155x75cm. Cond.: G
Antiek eikenhouten schrijfbureau met 9 lades (3-delig). Originele sloten en beslag. Geheel in zeer goede staat 75x62x107cm.
Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G
Notenhouten 18e eeuwse baroktafek met getorste poten, onderling verbonden met voetrust en lade. geheel in goede en originele staat 75x62x103cm.
Notenhouten 18e eeuwse armleunstoel met getorste armleuningen en onderling verbonden poten (getorst). In goede originele staat 100x56x50cm.
Noord Duitse mahoniehouten Louis Seize kast ca. 1780, uitneembaar met 2 lades. In uitstekende, recentelijk gerestaureerde staat 220x130x61cm.
Grote Duitse Grunderzeit notenfineer met wortelnoten uitneembare linnenkast met lades en schappen ca. 1880. In zeer goede originele staat 204x137x62cm.
Eikenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1880 met volle zuilen, origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 240x150x54cm.
Mahoniehout fineer Louis Philippe secretaire ca. 1870. Paneel schrijfblad gescheurd, verder in goede staat. Binnenleven met lades en vakverdeling 167x107x47cm. Cond.: R
Hollands 18 eeuws Louis Quinze kabinet van mahoniefineer op eiken in originele ongerestaureerde staat met mooi snijwerk en medaillons. Bevat krimpnaden en fineerschades 240x190x65cm. Cond.: R
Hollandse 18e eeuwse notenhout fineer op eiken secretaire met bandintarsia, recentelijk vakkundig gerestaureerd. In goede staat 107x94x54cm.
Beschilderd 19e eeuws kabinetje met bosnimfen en landschapsdecor ca. 1870. Zijkanten ook beschilderd en gebogen 66x32x13cm. In goede originele staat
Hollands empire kabinet ca. 1820, mahoniefineer op eiken. Op de lijseen platte halve zuilen en koperen vergulde capitellen. het meubel is in goede staat (paar dunne krimpnaden, geen fineerschade) 220x...
Zeer grote mahoniehouten kleurige eettafel met 3 lades en taps toelopende poten. Mooi blad (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 79x101x252cm.
Vier prachtige eikenhouten gestoken stoelen ca. 1890. Jugendstil lederen bekleding op zitting en rugleuning. Bekleding voorzien van zweepslag bloemendecor. 104x55x45cm.
Oude Hollandse massief eikenhouten kussenkast met lades en schappen. Belijmd met notenhouten fineer 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel). Mooie kwaliteit met druivenranken 188x60x170cm. Cond.: G
Hoektafel 18e eeuw met mahonie fineer, bandintarsia en koper inleg. In goede originele staat 74x82x58cm.
Mahoniehouten Biedermeier vitrine opstand kast ca. 1870 met uitklapbare schrijflade in goede originele staat 220x47x117cm.
Mahonie kast 19e eeuw, uitneembaar, met schappen en twee lades. In goede staat
Oud eikenhouten schrijfbureau. Gemaakt van een antiek eikenhouten dekenkist ca. 1750 en deels later ca. 1940. 75x73x147cm. Cond.: G
Zeldzame vroeg 19e eeuwse pallisander fineer speel/naaitafel met uitklapbaar blad, lade en wolzak. Dik fineer en zwaar uitgevoerd, minimale fineerschade 77x54x38cm. Cond.: G
Grote Hollandse 19e eeuwse notenhout fineer porseleinvitrine met schuine zijkanten, 3 schappen en staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. 255x220x45cm. Cond.: R (restauraties)
Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.
Notenhouten Henry Deux buffetkast ca. 1880, notenhout fineer op eiken. In zeer goede originele staat met volle zuilen, snijwerk, origineel beslag en kroon. 247x150x57cm.
Kleine Hollandse eikenhouten Renaissance kast ca. 1920 met geëboniseerde houten delen, 2 lades en mooi snijwerk in de koplijst. Uitneembaar en in zeer goede staat 180x160x58cm.
Antieke Hollandse mahoniehout op eiken speeltafel 1e helft 19e eeuw met lade en bandintarsia. In zeer goede staat 76x42x87cm.
Zes prachtige 19e eeuwse mahoniehouten stoelen 1e helft 19e eeuw in goede staat 90x51x50cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten fineer eethoektafel met ballustervormige poot en klauwpoten, in goede staat 70xø130cm.
Grote 18e eeuwse Franse kersenhouten vitrinekast. Oudere restauratie wormgaatjes (niet actief). Twee-delig met 2 deuren onder en 2 glasdeuren boven 235x195x50cm. Cond.: R-G
Kersenhouten dressoir (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in Biedermeier stijl, mooie kwaliteit 97x52x185cm.
Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze secretaire met dik mahoniehout fineer ca. 1760. Mooie vromgeving met mooi binnenleven, helaas zijn diverse restauraties noodzakelijk 108x65x105cm. Cond.: M
Oude Franse secretaire 1e helft 20e eeuw met bronzen beslag en lijsten. Marmeren blad, notenhout fineer en met diverse houtsoorten ingelegd. Fineer op massief eikenhouten basis. In goede staat (paar k...
Prachtige gave Hollandse Willem III Bonheur van noten met wortelnoten ca. 1860 in goede originele staat 210x108x54cm. Cond.: G
Antiek notenhouten Chaise Longe met okerkleurige stoffering ca. 1900 in goede staat 82x173x68cm.
Mahoniehouten penantkast, 19e eeuw( ca. 1870), 2 deuren en 2 lades.In goede staat
Oud metalen 2-deurs medicijnkastje ca. 1950, Stöpler Utrecht. In goede originele staat met chrome grepen en 2 porseleinen bakjes 94x68x43cm.
Hollandse pallisander fineer op eiken kussenkast in Renaissance stijl 2e helft 20e eeuw. Uitneembaar en in zeer goede staat 185x170x65cm.
Houtgestoken 19e eeuws opengewerkte tafel met druivenrankendecor (mogelijk huwelijk tussen poot en blad) 79xø41cm. Cond.: G
Prachtige kersenhouten fineer Duitse biedermeier stijl halve-maan kastje met 3 lades, 2 deuren en bandintarsia 21e eeuw. In zeer goede staat 76x90x45cm.
Grote Duitse notenfineer Grunderzeit commode ca. 1880 in redelijk tot goede staat 85x56x110cm.
Hollandse antieke eikenhouten empire 3-laden commode met origineel beslag in goede staat 93x100x40cm.
Duitse 1-deurs eikenhouten spinde (schuine hoeken) ca. 1800 met hengselgrepen aan de zijkanten 95x90x56cm. (gedeelte rugwand mist) Cond.: R
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahonie fineer op eiken penantkast ca. 1830. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 92x104x45cm.
Etagere kastje met 2 lades 2e helft 20e eeuw, notenhouten stijlmeubel in zeer goede staat 80x38x46cm.
Oude originele metalen medicijnkast ca. 1930 met sloten en sleutels, in goede originele staat 169x58x37cm.
Kinderstoel Bugholz ca. 1880, gesigneerd Fishel. Vlechtwerk zitting is vervangen door hout 87x55x42cm. Cond.: G
Mooie massief grenenhouten uittrektafel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 78x150x90cm.
Vergulde halspiegel 19e eeuw met kroon (kroon beschadigd) 170x77cm. Cond.: R
Kersenhouten Duitse Biedermeier-stijl voetenbankje 21e eeuw met zwarte stoffering in zeer goede staat 47x35x45cm. Cond.: G
Mahoniehouten gestoken 19e eeuwse stoel, ca. 1860, Louis Philippe met prachtig floraal snijwerk en goede velours stoffering. 133x65x70cm. Cond.:G
Oosters teakhouten boekenkastje met 2 lades en 2 deurtjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 130x32x55cm.
Iepenhouten sidetable met 3 lades en extra etage 21e eeuw in uitstekende staat 81x30x100cm.
Twee Engelse mahoniehouten butlertrays ca. 1850-1900 in goede staat 90xø25cm. en 100xø47cm.
Prachtige pallisander/wortel fineer met pallisander naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe). Recentelijk vakkundig gerestaureerd, mooi binnenwerk 75x55x44cm. Cond.: G
Prachtige mahoniehouten staande spiegel ca. 1870, Louis Philippe, met lade en draaibare spiegel in goede originele staat 174xø37cm.
Bijzettafel Engels 18e-19e eeuw rondom en op het blad met intarsia, lichte fineerschade en spanningsscheur 57xø31cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse Louis Philippe voltaire van mahoniehout met rocaille kroon en goede stoffering in goede originele staat 122x91x75cm.
Grote 19e eeuwse Biedermeier voltaire van mahoniehout met goede stoffering in goede staat 118x80x71cm.
Hollandse eiken buffetkast met kussen en geëbonisserde delen ca. 1880 door Paul van der Meulen Meubelfabriek Hilversum 205x150x60cm. In zeer goede staat.
Decoratieve vitrinekast (stijlmeubel) in 18e eeuwse stijl, wit met vergulding 2e helft 20e eeuw in goede staat 165x67x38cm.
Decoratieve beschilderde houten piedestal met marmeren bovenblad 2e helft 20e eeuw in 18e eeuwse stijl 108xø33cm. Cond.: G
Decoratieve Chinese houtgesneden piedestal voor vaas (of bloempot) met marmeren blad 20e eeuw in goede staat 101x37cm.
Oude houtgesneden wijntafel in Engelse stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x61cm.
Houtgestoken zuil ca. 1880 Historisme (Neo Renaissance) 2-delig in goede staat 112x40x40cm.
Oud teakhouten theekastje met afneembaar tablet (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x70x42cm.
Hollands eikenhouten vitrine hangkastje ca. 1880 in goede staat 71x69x24cm.
Oude Chinees of Koreaanse houten commode met messing beslag, 4 lades en een deurtje ca. 1930 in goede originele staat 68x66x30cm.
Twee zware Engelse (18e-19e eeuw?) eikenhouten gestoken stoelen in Renaissance stijl met floraal decor 46x50x120cm. Cond.: G
Zeer rijk bewerkte gefineerde kast met intarsia, bronzen beslag en lijstenwerk. Geslepen glas met links en rechts een vitrine-gedeelte. Middenboven met bovenlades achter de deur en middenonder met 2 l...
Grote hocker voorzien van houten poten, 2e helft 20e eeuw met bruine stoffering en floraal decor 50x70x70cm.. Inclusief 2 kussens. Cond.: G
Duitse mahoniehout fineer naaitafel ca. 1870 Louis Philippe in goede staat. mooi binnenwerk in de lade 78x48x39cm.
Jugendstil garderobe ca. 1900 met keramieken tegels, gemaakt van bamboe (incl. paraplubak). In goede originele staat 200x80x30cm.
Oude spiegel in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 101x61cm.
Oude mahoniehouten halspiegel met facetgeslepen glas 2e helft 20e eeuw (rechtsboven en linksonder stukje lijst af) 120x72cm. Cond.: R
Grote goudkleurige bewerkte halspiegel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in Louis Quinze stijl 120x76cm. Cond.: G
Twee oude/antieke wijntafels: 1x wortelnoten fineer 20e eeuw (goed) 56xø50cm. en 1x mahonie 19e eeuw (redelijk) 55xø38cm. Cond.: R-G
Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G
Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G
Grote ijzeren kinderwieg ca. 1900, staand op wieltjes 180x106x55cm. Cond.: G
Antiek nachtkastje met marmeren blad en notenfineer front ca. 1900 80x40x38cm. Cond.: G
Decoratieve Indonesische houtgestoken kist met zeilboten-decor (Jonk) ca. 1950 in goede staat van teakhout 50x43x94cm.
Prachtige antieke messing pianokruk (draaibaar). Bewerkt en in hoogte verstelbaar 58x32x30cm. Cond.: G
Amsterdamse School eikenhouten schrijfbureau ca. 1930 met origineel schrijfleer (heeft gestaan bij Kantoor Nederlandse Handelsmaatschappij) in zeer goede originele staat 77x75x125cm.
Oud Frans ladenkastje in Louis Quinze stijl 1e helft 20e eeuw. Bronzen armaturen en grepen en met marmeren blad. 74x30x44cm. Cond.: G
Mahoniehouten klap-salontafel ca. 1910 Engelan. Geheel staand op koperen wieltjes (door zon verbleekt) 50x50x85cm. Cond.: R