Vroeg 19e eeuws eikenhouten vertico met toogpanelen, Duitsland ca. 1830. In goede originele staat 158x95x50cm.
Grote Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist met licht gebogen deksel. Sleepoten, bewerkt front, origineel slot en binnenvat. In goede originele staat 79x145x65cm.
Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R
Eikenhouten boekenkast ca. 1900 met rankendecor in goede originele staat 134x136x40cm.
Vroege Engelse eikenhouten kist 17e/18e eeuw met handgestoken panelen, slot mist. In goede originele staat 68x47x104cm.
Zes antieke eikenhouten Mechelse stoelen met leeuwenkoppen, velours stoffering en koperen nagels. In zeer goede staat 98x50x55cm.
Duitse Biedermeier eikenhouten schrijfsecretaire, deels massief/ deels gefineerd. In goede originele staat 115x60x106cm.
Oude mahoniehouten Davenport secretaire 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 89x54x58cm.
Grote art-deco boekenkast, ca. 1930, pallisander met eiken fineer. In goede originele staat. 40x240x300cm.
Grote 18e eeuwse Twentse dekenkist, voorzijde gekerft met origineel slot en binnenvakken. In zeer goede originele staat 85x71x173cm.
Antieke Louis Seize-stijl eiken rolluik penantkast, ca. 1900, In goede originele staat. 83x43x107cm.
Eikenhouten fineer boekenkast ca. 1920 met vgeslepen glazen deuren en snijwerk op de panelen. In redelijke originele staat 188x155x42cm. Cond.: R
Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met wortelnoten blad en noten 3-spant poot. Gepolitoerd en in zeer goede staat 66xø51cm.
Zes eikenhouten Mechelse gestoken stoelen ca. 1880. Goede creme velours stoffering. Geheel in goede staat 104x49x40cm.
Oude mahoniehouten Davenport schrijfbureau 2e helft 20e eeuw met 4 lades zijkant en schrijfgedeelte. Met vakverdeling in zeer goede staat 88x60x54cm.
Notenhout fineer halspiegel ca. 1840. Lichte fineerschade aan de zijkant 159x87cm. Cond.: R
Notenhouten voltaire 19e eeuw in Louis Quinze stijl met goede stoffering 102x70x65cm. Cond.: G
Notenhouten voltaire 19e eeuw in Louis Quinze stijl met goede stoffering 102x70x65cm. Cond.: G
Barokspiegel met restvergulding ca. 1800 (of ouder) in originele staat. Spiegel (of mediallon) onder mist 52x37cm. Cond.: G
Jugendstil zithoek met tafeltje ca. 1900 in goede originele staat 94x62x112cm., 90x48x50cm. en 71x88x59cm.
Twee 19e eeuwse Hollandse barokstijl eiken armleunstoelen met creme-lederen bekleding en leeuwen op de armleuning. 88x52x58cm. Cond.: G
Oud Engels mahoniehouten Sheraton stijl dames-schrijfbureau 2e helft 20e eeuw in originele staat 100x107x61cm. Cond.: G
Vroeg biedermeier naaitafel met mahonie fineer en wolzak. Was ingelegd met koperdraad (boulle techniek), groot gedeelte daarvan mist, verder in goede staat ca. 1830 77x51x33cm.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhout met noten baroktafel. Onderling verbonden getorste poten en snijwerk in zeer goede originele staat 75x62x128cm.
Duitse eikenhouten Grunderzeit lessenaar/ Bijbelhouder ca. 1880 in goede originele staat 92x50x38cm.
Kleine 17e-18e eeuwse Hollandse eikenhouten handgestoken kist met Duits 18e eeuws beslag 59x67x35cm. Cond.: G
Drie antieke notenhouten Biedermeier stoelen, ca. 1840, in goede originele staat. 92x50x45cm.
Antieke vroeg Biedermeier mahoniehouten salontafel, ca. 1830, in slechte staat (fineerschade). 76xø112cm.
Oude Hollandse eikenhouten Louis Quinze stijl secretaire 2e helft 20e eeuw met origineel beslag. In goede originele staat 102x77x50cm.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 4-laden commode in originele staat 81x82x47cm.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten voltaire in rococo stijl met nieuwe velours stoffering. In zeer goede staat 90x61x70cm.
Antieke notenhouten biedermeier voltaire 1e helft 20e eeuw met goede briek-rode velours stoffering. in goede originele staat 120x61x65cm.
Eikenhouten 19e eeuwse hoekbank (Duitsland) in goede originele staat 98x243x115cm.
Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.
Kleine Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode met rondom intarsia, bronzen beslag en marmeren blad 21e eeuw in goede staat 64x55x35cm.
Moderne houten ladenkast met 4-lades in chello-vorm 21e eeuw in goede staat 170x88x35cm.
Aparte moderne stoel in de vorm van een plateau-schoen 21e eeuw in goede staat 103x90x43cm.
Omgebouwde 18e eeuwse eikenhouten kist. Deksel is vast en met 2 deurtjes voor 70x98x57cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer 19e eeuwse 2-laden commode (op eiken). Met vuurverguld bronzen beslag. Gebogen front, poten en blad. In goede originele staat 73x79x44cm.
Houten 19e eeuwse halspiegel met bloemen en druivenranken (goudkleurig overgeschilderd), verder in originele staat 71x36x18cm.
Oude wortelnoten theetafel 2e helft 20e eeuw met lade en uittrekbladen. Geheel staand op Queen Anne poten, in zeer goede staat. 68x79x49cm.
Oude Chinese houtgestoken consoletafel met marmeren blad 20e eeuw in goede staat 49xø45cm.
Engelse mahoniehouten klaptafel 19e eeuw met koperen wieltjes in goede originele staat 116x94x72cm.
Eikenhouten theewagen ca. 1920 met houten wielen en los dienblad. In zeer goede originele staat 80x50x90cm.
Twee oude beukenhouten schildersezels 2e helft 20e eeuw 150-200cm. Cond.: G
Noord Duitse laat Biedermeier commode ca. 1840 van mahoniefineer op grenen. lichte fineerschade en krimpnaden 80x47x94cm. Cond.: R
Duitse mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel ca. 1860 in goede originele staat 110x53x61cm. Cond.: G
Mahoniehouten wandmeubel ca. 1900 met intarsia in goede originele staat 53x183x35cm. Cond.: G