19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en vergulde feuille. Lichte craquelé vorming in emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Mooie gave antieke notenhouten regulateur, Gründerzeit. Circa: 1890. Afmeting: 88 x 38 x 18 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Oud Engels messing lantaarn miniklokje. Mechanisch. Smiths England. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17x7,5x7,5 cm. In goede staat.
Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.
Lot diverse wekkers. Barometer, uurwerk etc. 20e Eeuw. Niet getest. Afmeting: 6 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vintage Seiko Transistor Wall Clock striking Day-Date Calender STC 028 (dag + datum). Met batterij functie. Klokkast overgeschilderd. Afmeting: 32,5 x 23,5 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Amerikaanse gewichten regulateur. Circa: 1900. F.J. Kaupp Liskeard. Klok heeft achtdaags-uurwerk. Stukje fineer zijkant af. Afmeting: 65 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schoolklok met zwarte lijst en glazen wijzerplaat. Klok heeft stil uurwerk. Circa: 1870. Afmeting: 15 x 49 cm ø. In goede staat.
Franse vroeg 19e eeuwse geëboniseerde gewichten wandklok. Achtdaag-uurwerk (?), halfuur-slag op bel, met touwtjesslinger. Wijzerplaat bijgeschilderd. Afmeting: 27,5 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met geslepen glas. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B in halve maan. Circa: 1920. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule in goede ongereinigde staat. Circa: 1820. Pendule heeft gave wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 40,5 x 30 x...
Oude mahoniehouten Friese Schippertjes-klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Duitse Schatz + Söhne messing scheepsklok. 8 Day, 7 Jewels. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Friese staartklok wijzerplaten. Afmeting: circa 40 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke klokken. Eén kleine pubklok met secondenwijzer. Wijzerplaat bijgeschilderd. Eén Schwarzwalder porseleinen klok met halfuur-slag uurwerk op gongveer. Porselein heel, deurtjes missen. Eén k...
Franse pendule onder glazen stolp. 19e Eeuw. Stolp achteren gelijmd. Compositie metaal, beschadigingen. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 x 36 x 17 cm. In redeli...
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger + datum. Incompleet. Deurtjes missen, bel mist. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse vergulde bronzen 'Sevres' pendule met putti en steenbok. Circa: 1860. Eén half-ronde plaquette in hout nagemaakt, verder alle porseleinen plaquettes goed. Vergulding goed, wijzerplaa...
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Circa: 1920. Gemerkt W.K. Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 27 x 20 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: circa 140 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Friese eikenhouten Schippertjes-klok. Circa: 1900. Afmeting: 75 x 24 x 18 cm. In goede originele staat.
Wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten en maanstand. 20e Eeuw. James Smith London. Afmeting: 28 x 20 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met kroon. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse Charles Dix pendule met achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Circa: 1840. Marmer beschadigd. Voor onderdelen. Afmeting: 29 x 28 x 15 cm. In redelijke staat.
Antiek klein Duits eikenhouten Gründerzeit koekoeksklokje. Circa: 1880. Functie niet getest. Afmeting: 34 cm. In geode staat.
Grote antieke Franse marmeren glaspendule stel met cassolette's, zes zuilen, liggende hond. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en knikslinger. Afmeting: 45 - 58 cm. In goede staat.
Bronzen vuurvergulde Franse Louis Seize vaaspendule. Circa: 1800. Bruin-groen gepatineerd en vuurverguld brons met leeuwenkoppen. Gave emaille wijzerplaat. Achtdaags stil uurwerk, met touwtjesslinger....
Antiek bisquit porseleinen Jugendstil wekkerklokje met zwanen. Nr. 2280. Circa: 1915. Functies niet getest. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met blauw verlopend glazuur. Circa: 1915. Met wekker-uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 20 x 18 x 7 cm en 19,5 x 7 x 9 cm. In goede staat.
Kleine antieke eikenhouten Pfeilkreuz wandregulateur. Circa: 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise klok met slagwerk op grote bel. Klok heeft gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 49 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vier 19e Eeuwse Schwarzwald klokken + onderdelen + slingers. Onder andere: Comtoise zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 10 - 110 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten mini regulateur. Circa: 1880. Klein stukje fineer af. Verder in goede staat. Afmeting: 47,4 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Weense reiswekker/koetsiersklok met kwartierslag uurwerk op bel en wekker. Circa: 1820 -1840. Gesigneerd 'Fred. Quinche A. Vienne'. Uurwerk met bovenliggende veerbalans, wijzerplaat b...
Oude Duitse Schwarzwald klokkenverkoper. 20e Eeuw. Compositie metaal met polychromie. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.
Art Deco glazen wekker met vogel decors. Circa: 1930. Eén chip. Afmeting: 8 x 7,5 x 5 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil pendule met metaal beslagen en iriserend glas. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk op grote bel. Circa: 1915. Afmeting: 38 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil wekkerklok. Messing op houten basis. Slinger mist. Functie niet getest. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok. Historisme. Circa: 1890. Functie niet getest. Veren goed. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok met latoenkoper. Circa: 1890. Historisme. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Kleine antieke Engelse mahoniehouten Balloon tafelklok met intarsia. Circa: 1900. Klok heeft achtdaags stil uurwerk. Kleine fineerschade. Afmeting: 24 cm. In redelijk/goede staat.
Groot fragment van een 19e eeuwse Duits houten uurwerk. Incompleet. Afmeting: 66 x 32 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bureauklok, mahonie met intarsia. Achtdaags-uurwerk ( vuil), halfuur-slag (slinger mist). Chips wijzerplaat. Afmeting: 20 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Franse 'Retour de Egypte Obelisk' pendule van zwart marmer, gebruneerd en verguld brons. Met pharao's, adelaar met bliksem. Klok heeft origineel stil achtdaags-uurwerk, bovenligge...
19e Eeuws Frans mysterieus uurwerk. Verguld. Gesigneerd Lechner Josef op wijzerplaat en verso. Functies niet getest. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.