Fries staand horloge, begin 19e eeuw, met scheepjesmechaniek in eikenhouten kast. Volledig originele klok in massief eikenhouten kast. 1-Daags uurwerk zoals gebruikelijk in deze klokken. Met gedraaid...
Weense regelateur met opengewerktre eikenhouten kast. Geheel verfraaid met bronzen ornamenten. Uurwerk met volle patina's 125x45cm.
Staande klok met Schwarzwalder uurwerk ca. 1850 in eikenhouten kast 242x34x23cm. Taxatiewaarde: € 2.500,-
Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G
Haantjes comtaise klok Frankrijk 19e eeuw met vouwslinger. Compleet gerestaureerd.
Friese staartklok midden 19e eeuw. Eikenhouten ossebloed-kleurige kast met origineel beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor.
Bergische wandklok,met eiken kast,18e eeuw,tinnen ornamenten,(uurwerk niet getest). 46x35x19 cm.
3-Delig Frans klokkenstel van compositie. Brons gepatineerd, op een rose marmeren sokkel. Het sculptuur van de klok is een oogstende jongeman. Het beeld is gesigneerd Rousseau en getiteld "Retour des ...
Originele Jaeger le Coultre (Swiss) klok 60-er jaren, perfect uurwerk 24,5x15x5,5cm. Cond.: U
Franse comtaise begin 19e eeuw met vouwslinger. In zeer goede staat. 38 x 35 x 15 cm.
Comtaise klok met harpslinger eind 20e eeuw naar Frans model. gemaakt in Nederland. met messing gedreven wijzerplaat, 1 deurtje zit los 140x28x15cm.
Marmeren Art- Deco klok met reeën, zwart met rose marmer op verchroomde pootjes, uurwerk is van marti, 22,5x46x12cm. Cond.: G
2 Koekoeksklokken (Schwarzwald), 1x driegewichter met speeldoos (rugwand mist), 36x31x21cm. Cond.: G, 1x twee-gewichter (rugwand mist), 40x32x20cm. Cond.: G
Antieke regelateur in notenhouten kast. Compleet met kuif ca. 1890. 95x40x19cm. Cond.: G
Mahoniehouten pendule 20-er jaren Engels. ruitje met geslepen glas. Voorkant marqueterie ingelegd 21x10x8cm. Cond.: G
regelateur in notenkleurige kast met zwart-witte wijzerplaat. R.A. Stinger fraai draaiwerk 95x33cm,
Porseleinen wandklokje met slinger en gewichten eind 19e eeuw met wekker-uurwerk. Porselein is gaaf, emaille is beschadigd 19x12x10cm.
Wortelnoten Fries staartklokje met maanstand en 3 beeldjes op de kop. Klok heeft een handbeschilderde wijzerplaat. 2e helft 20e eeuw 83x23x16cm. Cond.: G
Regelateur in eikenhouten kast ca. 1900/1920. Klok loopt goed en de kast is gaaf. De 3 ruitjes van de klok zijn facet geslepen. Uurwerk heeft een gongslag. 80x35x15cm.
2 Schwarzwalder koekkoeksklokken (uurwerk niet getest), begin 20e eeuw, 25x18x11cm. en 36x25x24cm. Cond.: G
Kleine mahoniehouten kolompendule met bronzen ornamenten. uurwerk van junghans ca. 1900. Glas voor het uurwerk ontbreekt en scharniertje is kapot. 28x16x9cm.