19e Eeuwse Engelse staande klok van eikenhout. Achtdaags-uurwerk, met datum aanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.
Antieke polychrome Rococo fayence staande klok met horloge uurwerk. Frankrijk. Circa 1880. Afmeting: H 30,5 cm. Niet getest. In goede staat.
Elektrische Seiko jaarloper. Model Westminster. Whittington. Messing, verguld met hout. Twee melodieën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Kopie van zeer grote antieke Franse jacht wandklok. Composiet. Deel van becijfering mist. Batterij uurwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 90 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse mahoniehouten tafelklok. Elliot Clock. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule. Griekse vrouw met vaas. Marmeren basement. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Groot en antiek Frans klokkenstel van compositie metaal met onyx. Par Kossowski. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 - 78 cm. In goede staat.
Antiek Frans pendulestel van compositie metaal en marmer. Bronskleurig. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 31 - 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse, bronzen directoire pendule met twee kinder etc. Uurwerk zit los. Achter deksel niet origineel. Klok behoeft aandacht. Afmeting: 30 x 30 x 11 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Zwitserse Neuchatel wandklok met console. Klok met spillegang, messing beslag, en groene polychromie. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 92 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse 3-gewichten Hood klok met slagwerk op drie bellen, in mahoniehouten klokkast. Tho Vernon Liverpool. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Grote, antieke Franse compositie metalen Jugendstil pendule voor de Oosterse markt. Vrouw met putti + halve maan met sterren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 91 cm. In goede st...
Antiek klokkenstel met damesbuste en bachussen. Compositie metaal. Bronskleurig. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag St. Marti. Afmeting: 61 - 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse haantjes comtoise met spillegang + schotelvormige emaille wijzerplaat + wekker. Paar beschadigingen wijzerplaat. Afmeting: 40 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Antiek Carrara marmeren Franse pendule/portaalklok in Louis Seize stijl. Circa 1900. Met bronzen versieringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antiek neogotische wekker met automaat. Compositie metaal. Circa 1900. Monnik trekt aan koord van torenbel. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Engelse staande klok van eikenhout. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden + datum aanduiding. Florale sepia kleurige wijzerplaat, beschildering met goud. Afmeting: H 232 cm. In goe...
18e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Met datum aanduiding en wekker. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Antiek, neo renaissance bronzen verguld klokkenstel. Frankrijk. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 57 - 61 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhout gestoken Rococo pendule. Dupont A. Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 61,5 cm. In goede staat.
Antiek, Carrara marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, met vergulde messing versieringen. Frankrijk. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Japy Freres. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staa...
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met marmeren basement + bronskleurig compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 50 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Duits porseleinen klokkenstel. Circa 1880. Sitzendorf circa 1850. Met vrouwelijke figuren, putti en roze rozen. Enkele chips bloemenkandelaars. Bij pendule mist vleugel + chips aan r...
Antieke elektrische bulle clock onder glazen stolp. Niet getest. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antiek Franse elektrische pendule. Societe de Electrique System Milde Paris. Verguld brons + houten basement. Behoeft reiniging. Niet getest. Afmeting: H 47 cm.
Antieke Lenzkirch pendule. Albast + messing. Duitsland. 1 Million 220041. Weekloper. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Antiek neogotische wekker met automaat. Compositie metaal. Circa 1900. Monnik trekt aan koord van torenbel. Afmeting: H 37 cm. Wijzerplaat beschadigd. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse pendule met Sevres porseleinen plaquettes + compositie metalen klokkast. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslag. Japy Freres. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Lenzkirch tafelklok van notenhout. Met verguld bronzen beslag. Lenzkirch A.U.G. 849650. Weekloper met halfuur-slag. Met originele sleutel. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Antiek vuurvergulde bronzen empire pendule. Met Griekse vrouw, lyra en piedestal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antiek bronzen wand cartel klok in rococo stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuws Franse paarden boulle pendule met kariatiden, strijdwagen. Brons verguld, boulle inleg in goede staat. Gesigneerd uurwerk. Nicolas de la Vnay Paris. Uurwerk aangepast naar veersl...
Antiek Frans Carrara marmeren klokkenstel in Louis Seize-stijl. Messing versieringen. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, bel mist. Japy Freres. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met engel, lyra, olielamp et cetera. Frankrijk. Circa 1820. Bijzonder mooie uitvoering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 53 cm. I...
Antieke Duitse geëboniseerde houten Lenzkirch pendule. Circa 1900. 1 Million 910490, met maanstand. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandcartel klok van verguld brons. Louis seize-stijl. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
Antieke klokkenman met twee uurwerken. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1900. Opdraaiveren goed. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse (Bretonse) staande klok van kastanje-hout. Met snijwerk en comtoise stations uurwerk. Circa 1870. Afmeting: H 247 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen directoire/empire pendule. Frankrijk. Met bosnymf, engel, waterspinners. Breuklijn bij één poot (basement rechts) + breuk in lunette. Verder in goede staat. Acht daags uu...
Antiek 3-delig Carrara marmeren klokkenstel met brons, amor, guirlandes en kariatiden. Frankrijk. Circa 1880. Louis Seize stijl. A.D. Mougin. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H ...
Antieke dubbelzijdige stationsklok. Origineel. Circa 1900. Afmeting: 120 x 150 x 25 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws smeedijzeren torenuurwerk. Zonder gewichten. Zonder slinger. Functie niet getest. Afmeting: 106 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse bracket lantaarnklok met carillon, kwartierslag (acht bellen) + slagwerk op grote bel. Edward Morris at the Cateaton Street fecit. Functioneel. Uurwerk behoeft reiniging. Afme...
18e Eeuws Carrara marmeren + brons vuurvergulde Louis Seize pendule met musicerende faunen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 40 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse lantaarnklok (tafelklok) van messing. Achtdaags snekuurwerk. Francis Stamper London. Afmeting: 38 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Engelse lantaarnklok met Frans pendule uurwerk. Later huwelijk. Voor de Arabische markt. Afmeting: 40 x 20 x 16 cm. In redelijke staat.
Franse, mysterieuze slingerklok met prachtig antiek dubbel beeld 'Industrie'. Circa 1900. Le Industrie par la science par Rancoulet. Weekloper. Afmeting: 82 cm.In goede staat.