Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.
Grote Chinees porseleinen familie roze kom ca. 1900. Verso gesigneerd met fijn geschilderd bloemendecor en groene binnenkant. Quang Xu in goede staat 9xø20cm.
Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas in kang Xi stijl met rondom geschilderde fgiurendecors en tekens op de bodem. 16,7xø18,3cm.
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot Kang Xi. Gemerkt en rondom met figurendecor in goede staat 13,5xø18,5cm.
Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met decor van figuren in interieur. Achterkant gesigneerd en met decor van landschappen. Vermoedelijk Ching Dynasty. Beide in goede staat ø2...
Grote Duitse Meissen porseleinen pronkschaal ca. 1900 (Knauf) met putti en floraal opgewerkt decor. Minimale chips bloembladeren 40x23x18cm. Cond.: R-G
Grote oude Chinees porseleinen gemberpot met drakendecor 1e helft 20e eeuw (gemerkt) 23,5xø20cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas, gemerkt met floraal decor in goede staat 40xø27cm.
Twee 18e eeuwse Delfts keramieken koeien met melkers (mogelijk ouder), mooie set Delfts wit met minimale beschadigingen 17x23x10cm. en 18x20x12cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung siervaas met diverse decors en goud-decoratie 29cm.
Chinees porseleinen kom Kang Xi 17e-18e eeuw, gemerkt met bamboe in landschapsdecor (1 chip) 7,5xø15,7cm. Cond.: G
Grote oude porseleinen vaas, gemerkt Czernichow 3/9 1924 (Rusland?) met floraal decor 42,5xø21cm. Cond.: G
Twee zeer grote Chinees porseleinen Kang Xi gelobde schotels 16e eeuw met zeldzaam karperdecor. Beide beschadigd ø41cm. en ø41,5cm. Cond.: R
Oude Chinese terracotta siervaas met druivenrankendecor en tekst. Gesigneerd op de bodem 35xø15cm. Cond.: G
Twee antieke Perzische keramieken schaaltjes: 1x klein (19e eeuw?) en 1x groot met decor en groen-geel glazuur 18e eeuw (of ouder), gelijmd. 11-ø19cm. Cond.: R-G
Wierookbrander 18e eeuw met bruin glazuur ne gezichten rondom. Staand op olifantenpoten (gemerkt) 24x18xø8cm. Cond.: G
Oude Chinese jade tempel dekselvaas met drakenkoppen en floraal decor 20e eeuw (minimale chips) 90cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuwse penselenpot met rondom figurendecor met tafel en vazen 15xø12cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel, gesigneerd en met floraal decor (2 oude haarlijnen) ø38,5cm. Cond.: R
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R
Oud Chinees Yixing trekpotje (8 kantig) met Foohond op het deksel (stukje weg) 1e helft 20e eeuw (of ouder) 13x19x12,5cm. Cond.: R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met decor van bamboe en tuin (1 minimale chip) ø37,8cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen pijpvaas met blauw glazuur 1e helft 20e eeuw in goede staat 28xø15cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in coullissen (lichte randschades) ø37,2cm. Cond.: R-G
Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd en met decor van Chinese tekens in goede staat 12x16x10cm.
Klein Chinees celadon vaasje ca. 1900, gesigneerd en met floraal decor in goede staat 7xø8cm.
Russisch porseleinen vaas ca. 1900 (Moskou) in empire stijl met decor van goud, ramskoppen en flora in goede staat 24,5xø18cm.
Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G
Groot 17/18e eeuws Chinees porseleinen bord met pioenroos decor. Minimale randschade, oude haarlijn, ø36.5cm.
Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...
Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G
Zeldzame Chinese porseleinen Kang Xi karpervaas 17e-18e eeuw. Waarschijnlijk Ching dynastie (1622 - 1723), gemerkt. Bovenop een liggende draak (stukje vleugel mist, verder in zeer goede staat) en jong...
Chinees porseleinen schaal 19e-20e eeuw met drakendecor. Verso ook met drakendecor en gesigneerd. In goede staat 4,5xø26cm.
Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R
Grote 16e-17e eeuwse steengoed baardmankruik met stadswapen en van Amsterdam met rondom medaillons. In zeer goede staat 46xø27cm.
Oude Chinese Yixing theepot in de vorm van een boomstam. Gemerkt en met decor van bloesem 1e helft 20e eeuw (of ouder) 10x10x19,58cm. Cond.: G
Grote Chinese antieke celadon schotel met groen cracele glazuur en floraal decor 18e-19e eeuw 7xø43cm. Cond.: G
Oud porseleinen figuur, voorstellend een zittende clown met schommelend hoofd en bewegende handen, gemerkt met twee gekruisde zwaarden (geen meissen), 1 voet afgebroken 31x25x17cm. Cond.: R
Twee Chinees porseleinen dekselvazen 17e-18e eeuw met floraal decor en met salamanders en foohond op de deksels. Lichte randschades bij de deksels 23xø8,5cm. Cond.: R-G
Chinese Yixing theepot in de vorm van een pompoen met een zilveren tuittop en met binnenhouder. Gesigneerd en in goede staat 11,5x15x9,5cm.
Grote Perzische keramieken vaas 17e eeuw "Isphanan", voorstelling van 3 figuren tussen lover (boven randschade) 28xø23cm. Cond.: G
Stel grote oude porseleinen figuren ca. 1930 (onduidelijk gemerkt), vermoedelijk Duitsland. Voorstellend een edele heer en dame, handbeschilderd en met gouddecor in goede staat 41-42cm.
Oude Chinees porseleinen schaal, Familie Rose met vergulde armaturen. Voorstellingen van een welgestelde Chinese familie 25x35xø25cm.
Uitgebreid Limoges porseleinen servies met decor van flora en goud (53 delig) o.a: tablet, koffiekan, theekan, roomstel, borden, terrines, kop & schotels, zout + peperstel, eierdoppen, botervloot, dek...
Drie 18e eeuwse Chinese imari borden met decor van goud en tuin in goede staat (geen beschadigingen) ø23cm. Cond.: G
Twee obsidiaan zwart gebeeldhouwde Chinese figuren ca. 1900 in goede staat 14-14,5cm.
Drie Chinees porseleinen kommen: 1x groot Kang Xi (gemerkt) met figurendecor 9,5xø20,5cm. en 2x 17e-18e eeuwse Kang Xi kommen met floraal decor (beschadigd) 8xø15,7cm.
Oud Chinees Yixing trekpotje met bamboedecor en tekst 1e helft 20e eeuw 9x18xø11cm. Cond.: G
Tegeltableau mangaan (6-pas) 18e-19e eeuw met voorstelling van bloemen op vaas (chips) 27x40cm. Cond.: R-G
Antiek Engels Masons servies "Paynsley Paith England" 1e helft 20e eeuw met o.a: borden, schalen, sauskom, schenkkannen, terrines etc. (minimale chip mogelijk) 5-35cm. Cond.: G
Grote Chinese spekstenen 6-delige figuur, voorstellend vier hoogwaardigheidsbekleders op rots ca. 1900 in goede staat 30x22x5cm.
Twee oude Chinees porseleinen gele drakenbordjes, verso gesigneerd (1 bordje gelijmd) 2,8xø12,3cm.
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Roze dekselschaal met originele onderschotel, zeer gedetailleerd decor met roze/goud/blauw. Decor met vogelsoorten, bloemen en figuren in de tuin (geen beschadigin...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met decor van vaas en bloemen in landschap 42x34x3cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn en restauratie ø39cm. Cond.: R
Twee prachtige grote spekstenen Chinese figuren ca. 1900: 1x Chinese wijsheer en 1x geisha met bloemen 26-31cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse familie roze gemberpot met vijverdecor, insecten, vogels en lotusbloem in goede staat 15xø4cm.
Twee zeldzame Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw met als voorstelling een Foo-hond (verso gesigneerd), achterkant tevens met decor. Lichte randschades ø20,5cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse Kang Xi schotel met geschulpte rand en floraal decor, verso bloemdecor en gesigneerd (haarscheur en lichte randschades) Cond.: R ø27cm.
Zes delen antiek Duits porselein (gerestaureerd en/of beschadigd): 1x Furstenberg 18e eeuwse opengewerkte dekselschaal, 1x KPM porseleinen dekselpot ca. 1880, 1x Meissen vaas met bloemendecor ca. 1980...
Groot kavel antiek Duits Zwiebelmuster (uienmotief) porselein ca. 1900 (diverse fabrieken), totaal meer dan 100 delen o.a: kop & schotels, kannen, schalen, eierdoppen, borden, comfort etc. (enkele ch...
Japans keramieken kutani vaas met gouddecor en zware bronzen voet en kraag 19e eeuw 32xø18cm. Cond.: G
Kavel Wedgwood edme met o.a: 7 eiderdoppen, 4x kop & schotel, koffiefilter-houder, kofiie-, melk- en suikerkan, sauskom, 4x schalen, 1x botervloot, 10x losse schotel, 6x cakeborden en 12x ontbijtborde...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met figurendecor in landschap met gekartelde omranding (1 kopje met chip) 3,5x6,3cm. Cond.: G
Kavel met 14 delen Familie roze porselein 18e-19e eeuw: 2x dekselpotjes (chip), 1x zalfdoosje (goed), 1x meerkleurig kopje met geisha, gesigneerd (goed), 1x kopje, floraal decor met vlinder gesigneerd...
Prachtige grote oude Duitse Volkstedt paradijsvogel ca. 1930. gesigneerd Artur Storch (1870-1947) met gouddecor 42cm. Cond.: G
Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, gesigneerd verso. Decor van opvliegende eenden (1x lichte randschade, 1x haarlijn en randschade) ø21,2cm. en ø21,5cm. Cond.: R
Chinese natuurstenen wierookbrander met kat? op deksel en noppendecor in zeer goede staat 19x17x17cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse vleesschotel, Queng Long met landschapsdecor 32,7x25,2cm. Cond.: G
Zeldzaam 17e-18e eeuws 5-delig Chinees porseleinen kaststel (gesigneerd) met decor van bloemen en draken. Bestaande uit 3 dekselvazen en 3 open vazen: 1x dekselvaas met chip uit rand en chip deksel, 1...
Chinees familie Roze porseleinen trekpot 18e-19e eeuw met decor van bloemen en vogels (tuit beschadigd) 13x17xø10cm. Cond.: R
Oude Chinese Yixing theepot met rondom landschapsdecor en Chinese tekst in goede staat 13x19xø11,5cm.
Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlindersdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G
Oud porseleinen Droste servies bestaande uit: tablet, cacaokan, 4 kop&schotels en 4 bekers in goede staat 7-38cm.
Prachtige Duitse Meissen porseleinen kop & schotel met deksel. Alle delen prachtig vervaardigd met decors van koopvaardij "Knauff" 13xø17cm. Cond.: G
Oud Duits Rosenthal Maria-weiss servies (36 delen) o.a: diepe borden, ontbijtborden, grote borden, eierdoppen, sauskommen, terrines, schalen, zout & peper stel etc. 6,5-35cm. Cond.: G
Grote oude Chinese Yixing vaas met drakendecor ca. 1900 (of later) in goede staat 31xø15cm.
Zes oude Duitse Meissen porseleinen soepkommen met onderschotels 2e helft 20e eeuw, decor van blauwe bloemen en insecten 6xø16cm. Cond.: G
Grote antieke Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880, gemerkt "t.t." met molendecor 40x33cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinese imari schotels met decor van flora en goud (2 minimale chips) ø22cm. Cond.: G
Zes antieke porseleinen figuren 19e-20e eeuw Duitsland (KPM, ongemerkt en onduidelijk gemerkt), beschadigd 10-20cm. Cond.: M
Chinees porseleinen 19e eeuwse dekselvaas met drakendecor (gesigneerd), gelijmd en beschadigd 27xø9,5cm. Cond.: M
Drie grote 18e-19e eeuwse Chinese voorraadpotten met tekens en floraal decor. Één pot heeft minimale bovenrand-schade 20xø19cm., 19,5xø18cm. en 22xø19cm./
Twee grote porseleinen Hutschenreuther wandplaquettes "Kunstabteilung van Hans Achtziger ca. 1980": 1x pauw voorstelling en 1x zwaan voorstelling 31x31cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Satsuma vazen, omgebouwd naar tafellampen met bronzen monturen in goede staat 56xø24cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van vogel in landschap (randschade) ø33cm. Cond.: R
Drie zeldzame Chinees porseleinen koppen met paardendecors 19e eeuw. Veelkleurig met oranje-rode achtergrond. Gesigneerd en in goede staat 6,3-ø8,5cm.
Twee oude Duitse porseleinen honden : 1x herdershond Gotha porselein en 1x windhond Thüringen porselein ca. 1930-9150, 23-31cm. Cond.: G
Kavel met 21 antieke Hollandse wandtegels waarvan 16 met bloempot-decors en 5 met divers decor o.a: een zeldzame tegel van een zeemeermin met pijl en boog 17e-18e eeuw (restauratie) 13x13cm. Cond.: M-...
Twee 18e eeuwse Delftsblauwe keramieken vazen met chinoiserie decor (lichte randschades en 1 vaas met breuk) 22xø14cm. Cond.: R
Kavel Wedgwood serviesgoed o.a: Wedgwood of Etruria 20e eeuw (borden, schotels, melk en suikerset, botervloot, asbak, schaaltjes, koffiekopjes, soepkommen), totaal ca. 60 delen in goede staat (enkele ...
Twee imari porseleinen borden ca. 1800; 1x met bloemen- en gouddecor ø22,5cm. en 1x met tuindecor, vogels en gouddecor (minimale randschade) ø24,8cm. Cond.: G
Chinees porseleinen penselenvaas 18e-19e eeuw met geisha decor (gesigneerd) in goede staat 11,3xø6,6cm.
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse vleesschotel met decor van pagoden en landschappen (minimale randschade) 3x33x20cm. Cond.: R-G
Chinese spekstenen figuur ca. 1930 (4-delig) met 3 hoogwaardigheidsbekleders 17x15,5x3cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 18e eeuw, 8-kantig met decor van landschap en figuren. (randschades) 22,3x22,3cm. Cond.: R