Lot diverse sieraden bestaande uit een parelcollier met tussen de parels zirconia-bolletjes en een magneetsluiting, een zilveren broche en collier, gebroken en een double broche met parel.
Twee 19e eeuwse Engelse tekeningen , Kirkstal Abbey 1828 en EG Harrogate 1824 steendruk op papier Cond:G 21x14cm
Vier delen divers antiek koperwerk, o.a. twee kandelaren plus Jugendstil roomset omstreeks 1900, en een 19e eeuwse kandelaar 6-26 cm Cond:G
Groot vooroorlogs gietijzeren wafelijzer, gemerkt C.F. in goede staat 66x24ø
Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor 29x19cm. Cond.: G
Drie bronzen penningen Maria Anna, Praag, Chicago 1833-1933, Duitse penning Medici 2,8-4,2ø Cond:R
Art Deco Westminster regulateur met kwartierslag op 5 gongstaven omstreeks 1930 63cm Cond:R/G
Drie oude kristallen asbakken twee grote ongemerkt, kleinere Vall Lambert (min. chips) Cond:R/G
Vier kristal glazen bewerkte schalen met kerstvoorstellingen, gemerkt Rastal, 20e eeuw 30,5ø in goede staat.
Drie oude keramieken vazen, polychrome West Germany, pijpvaas hutschenreuther, grote vierkante vaas ongemerkt 27-38cm Cond:G
Vier maal antiek Duits porselein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm
Lot diverse sieraden bestaande o.a. uit 2 colliers, broches en hanger.
Set bestaande uit een collier met hanger en oorstekers, 925/000, bezet met zwarte zirconia. Fijn slangcollier met ronde hanger met zwarte zirconia en bijpassende oorknoppen. Lengte 45 cm. Totaal ca 8,...
Zilver rosé vergulde ring, 925/000, bezet met amethist en een rand met zirconia's. Grootte ringkop 17 mm. ø 56 ca 4,7 gr.
Twee ringen, zilver en zilververguld, 925/000, met zwarte diamant en markesiet. Bolle ring zilver verguld voorzien van een greinen bewerking en in het midden voorzien van 18 kleine zwarte diamantjes, ...
K. Scheunemann (Duitse School), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met figuren 47x66cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Duitse infanterie prenten, iets vergeeld 34x24cm Cond:R/G
A.W. Wijkniet, 1925, stadsgezicht Amsterdam, ets op papier 27x40cm Cond:G
Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G
Zeventiende eeuwse landkaart Brouwershaven(Broversavia) Insule in Zelandia, ets op papier 23x15 Cond:G
Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G
Twee antieke geëmailleerde petroleumstellen , in zeer goede staat omstreeks 1900, 20-23cm
Vijf delen divers oud koperwerk, schaal, bel zonder klepel, kistje, hermes met knots, bewerkte opiumpijp(incompleet) 8-21cm Cond:R/G
Drie antieke kopergeslagen sierwandborden omstreeks 1880-1930 in goede staat 40-55cm Cond:G
Vijf delen divers 20e eeuw, barometer in de vorm van een stuurwiel, tabaksdoos met snijwerk, Japanse lakdoos, twee maal zijdeprint met leuke lijstjes 15-26cm Cond:R/G
Lot diverse antiquarische lectures over hoofdzakelijk koningshuis 1e helft 20e eeuw 20-40cm Cond:R/G
Antieke Friese mahoniehouten kerfsnede EL in goede originele staat 90cm Cond:G
Antieke eikenhouten 5-lichts kroonluchter met mooi snijwerk in goede staat 70xø65cm. Cond.: G
Antieke zwart marmeren bureau set 3 delig inktpot plus brievenhouder en stempel met koperen monturen omstreeks 1920 in goede staat 16-26cm
Antieke opaline glazen lampenvoet omstreeks 1900 met bloemenbeschildering 64cm Cond:G
Oud Afrikaans houtgestoken masker, 20e eeuw in goede staat 56cm Cond:G
Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G
Goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen glas. In goede staat 89x61cm Cond:G
Groot houtgestoken beeld, Thailand 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansers 60x35x13cm Cond:G
Drie delen oud glas 1e helft 20e eeuw, grote groene vaas, donkergroen galzen schenkkan, vaas met gele strepen
Acht kristalglazen dieren 20e eeuw, schildpad, konijn, pinguin, vogel, muis , zeeotter en twee octopussen 3-8cm Cond:R/G
Aparte glazen vaas met luchtbellen omstreeks 1960 in goede staat 16x9ø
Drie maal Japans keramiek, soya kannetje, en twee terracotta geglazuurde figuren 11-15cm Cond:G
Twee Hummels: 1x Hummel 2087 "ABC Student" en Hummel 239 H.: 9cm. Cond.: G
19e Eeuws porseleinen theeservies, 5 delig met handgeschilderd landschapsdecor en gouddecor, theelicht, theekan(beschadigd), kom, suikerpot (chip), melkkan (gelijmd) Cond:R
Vijf antieke porseleinen kommen met floraal en vogel decor omstreeks 1900, drie kommen hebben chips 6x12ø Cond:R/G
Zes delen divers oud porselein 20e eeuw, o.a. Herend vaasje, eierdop Goebel, schaaltje Kaiser Germany, vogel Hutschenreuther, uil Andrea Japan, bordje Zwiebelmuster Meissen. 6-14cm Cond:G
Drie delen antiek Chinees porselein/keramiek celadon kopje, tafelschaaltje, capucijner kom 6-11cm
Oude Duitse gesigneerde keramieken vaas Seinsberg, blauw-creme-rood glazuur 27cm
Groot antiek Duits KPM porseleinen opdienschotel, met geschulpte gouden rand 19e eeuw 40øcm Cond:G