Zilveren miniatuur in de vorm van een kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog, 3 lades en versierd met graveerwerk. Geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: J.Weeda, Haarlem (argentor) jl.: c: 1987. 6x10x3c...
Geelgouden zegelring, 585/000, met agaat. Ring met een vierkante kop bezet met een vierkant vlak geslepen agaat, 16x12mm, met een roodbruine kleur. Stukje van de zetkast afgesleten. Onder de steen is...
Monogram W.K.K. 20e Eeuw. Oud Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
P. Florek. 20e Eeuw. Stilleven met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
F. Franke. 20e Eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee antieke Majolica bokalen (lampenvoeten). Met compositie metalen voet. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Antiek Duits Wilhelm Kraus, Happy Jack. Voor stoommachine gebruik. Circa 1925. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee fijngeknoopte oude Perzische kleden. Slijtage. Afmeting: 97 - 140 cm. In redelijke staat.
Oosters boeddha figuur van messing + messing bewerkte console. 20e Eeuw. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met bodemmerk, bamboe/tekst decor. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 19,7 cm. In goede staat.
Antieke Japanse porseleinen rijstkom met deksel en Hollanders decor rondom. Circa 1900. Afmeting: H 7,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Eén oor gelijmd. Afmeting: H 48 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met floraal reliëf. Afmeting: 17 x 10 x 2 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren geboortelepel met platte gegraveerde steel en fraaie rattestaard. Bekroond met afbeelding 'de Republiek', inscriptie bak; Riemke Imes de Boer, geboren den 10 Mei 1865. L 21 cm...
Antieke 835/000 zilveren geboortelepel met gevlochten steel en afbeelding 'de liefde'. Met inscriptie 1826 den 9 September is geboren Doekele Feekes De Boer. Mr. J. Heemstra-Makkum. jl: R. 1826. L 18,...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met saffier. Gebogen oorstekers met 2 banden bezet met carre geslepen saffieren. Grootte 8,5x14mm. totaal ca 3,0 gram. In goede staat
Drie cassetes met zilveren lepels en taartschep, 835/000. Zwarte cassette voorzien van een taartschep met een gecontourneerd blad met graveerwerk, een deels getorste steel met parelrand, MT.: J.A.A.Ge...
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein. Quen Lung et cetera. Drie vazen + twee kannen. Beschadigd. Afmeting: 8 - 14 cm. In matig/redelijke staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize nachtkast met jalouziedeur. Circa 1800. Afmeting: 71 x 49 x 34 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolychromeerd houten lepelrek met daarbij twaalf tinnen lepels. Afmeting: 65 x 23 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herenportret. Restvuil. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 21 cm. In goede staat.
Grote moderne glazen vaas met gezicht. Opgewerkt, diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur staande klok, 835/000, voorzien van atlas en met vazen. Beweegbare wijzers en met slinger. Voorzien van klauwpoten. 12x3x2cm. Totaal ca 60 gram. Voorzien van herkeuringsteken. In g...