This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Klokkenmannetje
Result: 80 EUR

Duitse Schwarzwaldstijl metalen klokkenmannetje(klokken verkoper) met klok op de rug, 2e helft 20e eeuw in goede staat 34cm Cond:G

2 Neuchattel stijlklokjes
Result: 60 EUR

Twee oude Neuchattel stijl pendules 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid. In goede staat (mechanisch) 32cm

Bureauklokje, 18e eeuw
Starting price 150 EUR

Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G

Eiken tafelklok met torentjes
Result: 60 EUR

Antieke Ansonia tafelklok New York omstreeks 1900 notenhout met versieringen emaille wijzerplaat in goede staat 47x25x13cm

Lappen pop 1930 origineel
Result: 70 EUR

Antieke stoffen pop omstreeks 1930 met papiermachee beschilderd hoofd mohair pruik en oude kleertjes 41cm Cond:G

4 Stoffen poppen (Lenci?)
Starting price 80 EUR

Vier oude Lenci stijl poppen, 2e helft 20e eeuw 35x42cm. Cond:G

Antieke dolk
Starting price 400 EUR

Antieke gegraveerde dolk met hoornen heft en beeninleg, omstreeks 1800(punt bot) Cond:G

2 Kraagkandelaars
Starting price 110 EUR

Twee messing kraagkandelaars omstreeks 1900 in goede staat (naar oud voorbeeld) 24xø11cm. Cond:G

Porseleinen pop P. Steiner
Result: 100 EUR

Oude Duitse porseleinen pop P.S +23 Germany (Paul Steiner) met papier mache lichaam, slaapogen en open mond, 38cm. Cond;G

Koraal boeddha
Result: 135 EUR

Oude Chinese koralen (Bamboekoraal?) gesneden Boeddha, 20e eeuw in goede staat 6cm Cond:G

Art Deco lamp
Result: 90 EUR

Antieke koperen Jugendstil Art Deco hanglamp, 4 lichts, in goede originele staat 39x43ø Cond:G

Groot filligrain schip
Starting price 250 EUR

Negentiende eeuws verguld filigrain kruisvaarders galjoen, met geemailleerde kruizen in de zeilen, 33x30x8cm. Cond:G

Pot op bronzen voet
Starting price 125 EUR

Negentiende eeuwse Chinese opalineglazen bloempot met bronzen armaturen, voorstelling, gaaien op bloesemtakken, staande op 4 drakenpoten, opaline pot is gelijmd 18,5x22ø Cond:R

Kistje met schilderij en speeldoos
Starting price 400 EUR

Grote oude Ivoren speeldoos met schildering op ivoor, speelwerk Auld lang Syne letzte Rose 6x16x13cm 1e helft 20e eeuw rondom gegraveerd

Dieter Sommer, stilleven
Starting price 20 EUR

Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G

Steendruk
Result: 15 EUR

J Keuken 4/10 1995 abstracte compositie steendruk op papier 42x31cm Cond:G

Schilderij, M. Beek
Starting price 40 EUR

Jurrien Marinus Beek Arnhem 1879-1965 Den Haag heidegezicht met zandpad, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Groot schilderij, figuren in dorp
Result: 25 EUR

Ongesigneerd modern dorpsgezicht met bloesemdecor en figuren, olieverf op linnen 120x86cm Cond:G

Schilderij, Krijn van Dijke
Starting price 40 EUR

Krijn van Dijke Rotterdam 1910 -Scharten 1980 landschap met kasteel aquarel op papier 49x31cm Cond:G

Schilderij, onbekend
Result: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Zweedse school, havengezicht olieverf op linnen 43x30cm Cond:G

Baki Original Teckel
Starting price 50 EUR

Oude Mohair speelgoed Teckel, gemerkt Baki original, glazen ogen 21x40x11cm Cond:G

2 Landkaarten, 18e eeuw
Result: 70 EUR

Twee antieke Hollandse landkaarten, Caarte van 4 maarschalks ampt over kwartier, 1740 door Hendrik de Leth, Caarte 4 maarschalks ampt neder kwartier 1740, door Hendrik de Leth

Porseleinen pop, Schmidt en Co.
Result: 150 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop F.S en Co nr. 1253/39 papier mache lichaam 39cm. Cond:G

A.M. pop nr. 390
Result: 100 EUR

Oude Duitse porseleinen pop Armand Marseille nr 390/3(oogsysteem los bij) gelede papiermache lichaam en kleertjes, Cond:R/G