This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

28. Aprilveiling 2016

Auction on Friday, April 8, 2016 from 10:00

Completed | Default auction

Bep Toscani, gemengde techniek
Starting price 150 EUR

Bep Toscani '97 (geb.1940) abstracte compositie, gemende techniek op papier 55x74cm. Cond:G

Joop Vugs
Starting price 400 EUR

Joop Vugs 1990, zon boven Nederlandse vlag, mixed media op linnen 140x200cm Cond:G

Schilderij, bijbelse voorstelling
Result: 1.400 EUR

Schilderij, onduidelijk gesigneerd, Duitse school met bijbelse voorstelling met vele figuren, olieverf op linnen 95x60cm Cond:G

Karl Wagner, stadsgezicht
Result: 1.250 EUR

Karl Theodor Wagner 1856-1921 Duitse school Hollands havengezicht met vele figuren en boten, olieverf op linnen (kapitale lijst) 82x55cm

Schilderij, Sam Dean
Starting price 300 EUR

Sam Dean (samuel 1895-1938) Engeland The saw mill, olieverf op paneel 28x22cm Cond;G

Schilderij, Istvan Benyovszky
Result: 370 EUR

Istvan Benyovszky 1898-1969, koets met figuren en ruiter te paard met hond, olieverf op linnen 50x70 Cond:G

Straebel, wildvoorstelling
Starting price 150 EUR

Stroebel/Straebel? 19e eeuws, afgeschoten haas en duif, olieverf op paneel 60x44cm Cond:G

Schilderij, Wetering de Rooy
Result: 275 EUR

Wetering de Rooy, Woudrichem 1877-1972, Hollands riviergezicht met zeilboten, olieverf op linnen 66x45cm. Cond;G

Duits schilderij, gesigneerd
Result: 500 EUR

Peter Paul Müller-Werlau (Duitse School 1864 - 1945), olieverf op linnen, getiteld "Burgen an der Mösel" Cond.: G 70x55cm.

Engels schilderij, honden en vos
Starting price 500 EUR

Edward Armfield, Engelse school 1817-1896, twee terriers op vossenjacht, olieverf op linnen 40x30cm Cond:G

Barok kinderportret
Result: 450 EUR

Ongesigneerd Duitse school omstreeks 1800, verso Prinzessin Sachsen-Hildburghausen met hondje, (inschilderingen) 53x68cm. Cond:M

Van Noort, strandgezicht
Starting price 550 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort met figuren, olieverf op linnen 75x95cm. Cond:G

Schilderij, van Wissen
Starting price 600 EUR

J.H van Wissen omstreeks 1930 Hollands strandgezicht met vissersvolk, pointillisme, olieverf op linnen 35x46cm Cond:G

Schilderij, stilleven Sebastiaan Theodorus Voorn Boers.
Result: 300 EUR

Sebastiaan Theodorus Voorn Boers, Rotterdam 1828-1893 stilleven met glas en fruit op tafel, olieverf op paneel 41x32cm Cond;G

Schilderij, A.H. Gouwe
Result: 620 EUR

Adriaan Herman Gouwe, Alkmaar, 1875-1965, Tahiti. Ploegende boer met paardenspan. Olieverf op linnen, 94x48cm. Cond.: R-G

Schilderij, gesigneerd P. Verschuur
Starting price 500 EUR

P. Verschuur omstreeks 1940(broer Cor Bouter?) vee langs de Maas, olieverf op linnen 100x90cm Cond:G

Schilderij, 19e eeuw
Result: 650 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, figuren op het strand, kijkend naar schipbreuk, verso etiket Josef Israels, Dinger museum, olieverf op paneel, 38x27,5cm. Cond:R/G

Ton Schulten
Result: 2.500 EUR

Ton schulten, origineel, verso etiket, chez moi Ton Schulten, galerie international nr 468 92/72 Fl. 8400,- stadsgezicht, olieverf op linnen 92x72cm Cond;G

Jo Schrijnder, eenden
Starting price 500 EUR

Jo Schrijnder 1894-1968 Amstelveen, bergeenden op de wadden, herkomst kunsthandel Koch, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Schilderij, Herman Bogman jr.
Starting price 600 EUR

Herman Bogman junior Den Haag 1890-1975, zonnig markttafereel met vele figuren, olieverf op paneel 24x18cm Cond:G

Schilderij haven, Alfred Olsen
Starting price 350 EUR

Alfred Olsen 1854-1932, haven van Kopenhagen met vele schepen en figuren, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G

Fedor van Kregten
Starting price 400 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937 boerin met drie geiten 39x28cm olieverf op linnen Cond:G

Baykam Bedri, gouache
Starting price 1.000 EUR

Baykam Bedri, 1985 abstracte figuratieve voorstelling, mixed media, gouache 70x100cm Cond:G

Schilderij, B. Brouwer
Starting price 500 EUR

Berend Jan Brouwer, 1872-1936, Hollands poldergezicht met ophaalbrug, wasvrouw, koeien en zonlicht, olieverf op paneel 10x16cm Cond:G