Kavel oud speelgoed met o.a: 1x stoommachine made in West Germany ca. 1950 (beschadigd), 5x Fleischmann wagons, 1x kindernaaimachine USSR, 10-26cm. Cond.: R
Twee oude Mahjongg spelen 20e eeuw: 1x in lederen koffer ca. 1930 met bamboe en benen speelstukken, 1x lederen beklede kist ca. 1930 met bamboe en benen speelstukken 20-23cm. Cond.: R-G