This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Auction on Friday, April 10, 2015 from 00:00

Completed | Default auction

Bronzen wierookpotje
Result: 100 EUR

Chinese bronzen 18e-19e eeuwse wierookbrander met signatuur, geheel staand op drie pootjes 9xø10cm. Cond.: G

Wagenschot
Starting price 140 EUR

18e-19e eeuw handgestoken wagenschot omgebouwd tot kapstok. 114x35x10 Cond G

Lantaarndrager
Result: 170 EUR

Antieke nachtwachter met lantaarn (voor kaars) ca. 1880, Historisme naar oud voorbeeld van compositie metaal. 1 Veer en 1 stukje glas mist, verder in goede staat 47cm.

Draaibank, horlogemaker
Result: 250 EUR

Originele 19e eeuwse draaibank voor horlogemakers, gemerkt G.B. 1312 met originele beschildering 20x30x9,5cm.

Inktstel met olielamp
Result: 350 EUR

Inktstel met bronzen olielamp ca. 1900 met hoofd van Neptunes en klauwpoot. Kristallen reservoirs (1 deksel is stukje van het hout af, verder in goede staat) 27x25x25cm.

Kassa
Starting price 150 EUR

Vooroorlogse Duitse Krupp kassa omstreeks 1930, beschilderd, metaal met houten onderkast.39x42x52 Cond:G

Schip
Result: 200 EUR

Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.

Beeld, 3 gemsen met lamp
Result: 180 EUR

Zeldzame Art Deco tafellamp omstreeks 1920, gemaakt van zwart marmer, compositiemetaal en glas. voorstellend gemsen op rotspartij. 35x42x12 Cond:G

Apothekers weegschaal
Result: 110 EUR

Zeldzaam model chemie-weegschaal ca. 1920 met ingebouwde microscoop en lauminium houders voor stikstof etc. 45x37x27cm. Cond.: G

2 Ingelegde olifanten
Starting price 375 EUR

Twee antieke tropisch houten olifanten met floraal beeninleg en tanden, gemerkt V.D.G.. In goede originele staat (minimale intarsia mist) 26x30x14cm. en 27x30x15cm.

2 Kandelaren
Starting price 500 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen Empire 6-lichts kandelaren met Sphinxen, staande op klauwpoten omstreeks 1830. 77cm Cond:G

Tondeldoos, geweer
Result: 310 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse tondeldoos/pistool ca. 1800 van brons met gravering en originele houten kolf 13cm.

2 Tinnen vazen
Result: 425 EUR

Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.

Bronzen Aziatische hond
Result: 90 EUR

Chinese cloissone met bronzen Foohond 19e eeuw met afneembare staart 25x17x8cm. Cond.: G

Frans fonteinsetje
Result: 450 EUR

Frans Fayence fonteinset met wasbak, kraan, zeepbakje en 2 handdoek-houders. Gemerkt Rouen a La main 60x38x30cm. Cond.: G

Lexicon
Starting price 400 EUR

Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...

Tabakspot
Result: 60 EUR

Notenhouten met pallisander tabakspot, 19e eeuws ovaalvormig (1 koperen band mist) 15x18x12 Cond:R\G

Speeldoos
Starting price 700 EUR

Grote antieke wordtelnoten speeldoos met rol, aan en uit functie en repeatschakelaar in goede originele staat. omstreeks 1870, slot mist. 17x56x23 Cond:G

Messing schaal, vogel
Starting price 220 EUR

Grote oude messing Jugendstil stijl schaal in bladvorm met vogel, 20e eeuw. 29x46x43 Cond:G

Stoof
Starting price 175 EUR

Prachtige gesigneerde 19e eeuwse houtgestoken stoof anno 1897 door D. Frieller te Domburg. Rondom handgestoken panelen met diverse voorstellingen betreffende jacht en roofvogel met slang. Bevat zuilen...

Melkboer met lantaarn
Starting price 220 EUR

Figurenlamp ca. 1900, voorstellend een man met brandende lantaarn en krat drank, gemerkt Rousseau (compositie metaal, bronskleurig gepatineerd) 41cm. Cond.: G

Monstrans
Starting price 650 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde koperen Monstrans met cherubijnkopjes en klauwpoten, koren en geslepen spiegel. 66cm Cond:G

Haardscherm
Starting price 350 EUR

Haardscherm Louis Seize 18e eeuws, met origineel op metaal geschilderd schilderij met als voorstelling herders met vee bij een ruine.(oneffenheden schilderij door hitte, lichte beschadiging lijst) 144...

Kassa
Result: 200 EUR

Antieke kassa met kas register, gemerkt National Londen, met bewerkte messing versierde kast omstreeks 1900 (reclame schild bovenop mist) lade gemaakt van hout en wit marmer. Cond:G 44x36x39 cm