Twee zilveren handgegraveerde opengewerkte roerstaven, bezet met bloedkoraal c.q. parel, 835/000, ca. 31gr., L. 12cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren visschep met ivoren heft, 835/000, Jaarletter: V 1880,m MT.: D.P.Kooi, Kollum, L. 27cm., Cond.:U
Broches, 3x goudkleurig met kleur. Ovaal model met paarse steen 30x24mm, bloemtakje met groen blad en 2 paarse bloemen en een model met gekleurde rozentak.
Collier met platte gefacetteerde agaten. Tussen de agaten zitten in totaal 50 GG, 585/000, bolletjes. het geheel is bevestigd aan een GG, 585/000, bolsluiting. Lengte 44 cm.
Zilveren geheel geribbelde tabaksdoos, 835/8000, op vier bolpootjes. MT.: Adrianus Kooiman, Schoonhoven ca. 1823, 12x7x3cm., ca. 1894gr.
Uitgebreide WMF set bestaande uit 12 theelepeltjes, een suikerschep en theeduimpje in etui. Cond.:U
Creolen WG/GG 750/000,bezet met 6 briljanten. De creolen, 18 mm, zijn gemaakt met een strakke dikke WG buitenzijde en een GG randje aan de binnenzijde. Aan de voorzijde van de creool zitten 3 briljant...
Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.
Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...
Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm.
Hanger GG/WG, 585/000 met briljant. Hanger breed model, Rensini, met een zijde WG en een zijde GG. In de overgang tussen WG/GG zitten 9 briljanten, 9x 0.0014 crt, strak gezet in een rail. Het hangeroo...
Twee delen blauw keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x dekselpot gemerkt Fontaine 25xø20cm. en 1x schaal Jean Beck Munchen 9xø23cm. Cond.: G
Jan Voerman Sr. (Kampen 1857 - 1941 ), tekening op papier, studie paardenhoofd (uitnodiging Pulchri Studio) 14x10cm. Cond.: G
Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 8,5cm. Cond.: G
Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met vismand en knuppel 19cm. Cond.: G
Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, ingekleurde ets op papier, stijger Rotterdam 21x31cm. Cond.: G
Twee oude bisquit porseleinen M.J. Hummel (Goebel) figuren; 1x engeltje met trompet 1960-1900 238/C en 1x meisje met tas 1990-1999 Nr. 538. Beide in zeer goede originele staat 5-9cm.
Vier oude Hollandse tegels 17e/18e eeuw; 1x dikke tegel 17e eeuw, polychroom met vaas en bloem (beschadigd), 1x 17e eeuw met bloemen in vierkant (beschadigd), 1x 18e eeuw met vaasdecor (beschadigd) en...
Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Geslepen kristallen dessertcoupe met olijf- of amandelslijpsel met omgeslagen rand, ø 15 cm op ronde zilveren, 835/000, voet met parelrand. ø 7 cm. Hoogte 13 cm. MT: J.Hogendoorn, Amsterdam ca 1885
Hollands zilveren lodereindoosje, 835/000, Grootkeur, jaarletter: K 1920, MT.: Niekerk, Schoonhoven, ca. 37gr., 4x2.5x4.5cm., Cond.:U
Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...
Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G