Rond zilveren schaaltje, 835/000, met twee oren en fraai gedreven voorstelling op de bodem, van een bok aan het touw en vier spelende kinderen. De staande rand met floraal drijfwerk met c-voluten. Onb...
Zilveren candijschaal met scharnierend blad, rustend op 3-poot. Het geheel is versierd met vogel-en florale motieven, 835/000, ca. 168gr., 13.5x11x8cm., Con d.:U
Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G
Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G
Klein bronzen kanon 1e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x13,5x7cm.
Bijzondere zilveren tabaksdoos 835/000,met dubbel opgehoogd en afsluitbaar deksel, inscriptie binnenzijde, met sigarenrekje en fraaie gravering van o.a. ruiter met 2 paarden en dorpsgezicht, met C-vol...
Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm.
Zilveren suikerschep, 835/000, met gegraveerde vleugelbak en gedraaide streep met streepagaten heft. Nederlands gekeurd 1870. L. 13cm.,
Oude niervormige etagere bijzettafel in Franse stijl met marmeren blad en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw 71x60x40cm.
Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.
Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.
Franse bronzen pendule ca. 1860 met putti en 8-daags uurwerk in zeer goede originele staat 37x26x14cm.
Zeldzame Franse empire pendule ca. 1800 2-kleurig, brons vuurverguld en brons/groen gepatineerd. Voorstellend een putti die een vlinder in het vuur houdt. 8-Daags uurwerk met touwtjesslinger, wijzerpl...
Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.
Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.
Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...
Pendule ca. 1920 met bewerkte eikenhouten kast (ongemerkt) en geslepen glas, in goede originele staat 33x46x15cm. Cond.: G
Prachtige gedetailleerde vuurvergulde bronzen pendule met Faun en bloemen met rocailles ca. 1830. 8-Daags uurwerk, touwtjesslinger en emaille cartouches. In goede originele staat met functionerend uur...
Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijl vitrine (porselein) opzetkast ca. 1880 met aan de zijkanten ook glas. Prachtige koplijst met snijwerk en origineel bronzen beslag. geheel staande op kla...
Oude jaarpendule ca. 1950, made in Germany. Verf v/d/ voet door oxidatie 32xø18cm. Cond.: G
Jugendstil lamp ca. 1900 met kraanvogel, compositie metaal in goede originele staat 43x35x13cm.
Mooie Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met goed 8-daags Frans uurwerk, compleet met sleutel 36x22x15cm. Cond.: G
Grote Louis Seize pendule ca. 1780, zwart marmer (minimale chip) met vuurvergulde bronzen delen. In goede originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger 54x40x12cm. Cond.: R-G
Mooie 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok in zeer goede staat. Mooie kast en beschilderde wijzerplaat (wekkerfunctie) 140x40x23cm.