This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Doos divers (blikopeners)
Starting price 80 EUR

Groot lot met diverse antieke blikopeners. Circa 1900. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.

Antieke toneelkijker
Starting price 80 EUR

Antieke Weense toneelkijker, vernikkeld en met parelmoer belijmd. Simon Waldstein, Hof Optiker, Kohlmarkt 3, Wien. Eén stukje parelmoer mist. Afmeting: 12,5 x 13,5 x 4,7 cm. In goede staat.

Afrikaanse tabakspijp, L 50 cm.
Starting price 130 EUR

Oude Afrikaanse hardhouten tabakspijp. 20e Eeuw. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.

Collectie wijnetiketten
Starting price 80 EUR

Grote collectie met wijnetiketten. Frankrijk. 20e Eeuw. Ongebruikt. Honderden. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Lot antieke proeflappen (8x)
Starting price 100 EUR

Lot met acht antieke merklappen. Divers. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.

Glas-in-lood raam, 36 x 43 cm.
Starting price 80 EUR

Gesigneerd antiek glas-in-lood raam met gotisch geklede dame. Atelier + Prinsenhof te Delft, 1891 - 1937. Door Jan Schouten, 1852 - 1937. Vier vensters met barst. Afmeting: 37 x 43 cm. In redelijk/goe...

Max Cadliner typemachine
Starting price 60 EUR

Max Cadliner CD-750 Plotter typemachine met toebehoren (reference guide), met originele koffer. Functioneel. Afmeting: 35 x 44 x 10 cm. In goede staat.

Antieke bril (Frankrijk)
Starting price 60 EUR

Antieke bril met klik-uitklap mechanisme. Emaille met zilverinleg. Frankrijk. Afmeting: 21 x 8,5 cm. In goede staat.

Doos met diversen
Starting price 30 EUR

Lot diversen. Oud/antiek. Onder meer; sigaren, pop, keramiek, porselein, camera, Limoges et cetera. Afmeting: 6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Instrument
Starting price 80 EUR

Twee instrumenten. 1x Dwarsfluit Eurora Classic. 1x Hardhouten blokfluit Moeck. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.

Wijwaterhouder
Starting price 60 EUR

Historisme, neo gotische wijwaterhouder met Maria en kindje Jezus. Messing vernikkeld. Circa 1900. Afmeting: 17 x 9 x 5 cm. In goede staat.

Oude/antieke viool, 1900
Starting price 80 EUR

Antieke viool in originele cassette. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In goede staat.

Pronkbokaal, Kiddush
Starting price 160 EUR

Vergulde Joodse Kiddush op een ronde voet, versierd met opgesoldeerde krullen en bollen. Op de beker zitten afbeeldingen met een ster, chanoekia en diverse edelstenen, turkoois, Lapis Lazuli en agaats...

Pronkbokaal
Starting price 160 EUR

Vergulde Joodse Kiddush op een ronde voet, versierd met opgesoldeerde krullen en bollen. Op de beker zitten afbeeldingen met een ster, chanoekia en diverse edelstenen, turkoois, Lapis Lazuli en agaats...

Joodse kandelaar
Starting price 900 EUR

Joodse kandelaar, Chanoekia, geplaatst op 3 gekrulde poten. De kandelaar is rijkelijk versierd met vergulde versieringen en edelstenen; o.a. turkoois, robijnen, amethist en agaatstenen. 15x25x44cm. In...

Opzette impala springbok
Starting price 150 EUR

Opgezette Afrikaanse impala springbok. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Opgezette springbok
Starting price 150 EUR

Opgezette Afrikaanse springbok. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Straaljager op houten basement
Starting price 60 EUR

Zilver-kleurige, houten model straaljager, op houten basement. 50-er Jaren. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Muziekstandaard, 1900
Starting price 140 EUR

Antiek ijzeren muziekstandaard. Circa 1900. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.

Lot (snij)molens (4x)
Starting price 60 EUR

Vier gietijzeren koffie + gehakt molens. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ca. 20 - 30 cm. In goede staat.

Exclusieve bontjas
Starting price 80 EUR

Exclusieve bontjas Mary Grayo Monte Carlo. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.

2x Lange dames bont jas
Starting price 100 EUR

Twee lange dames bontjassen van zeer hoogwaardige kwaliteit. Herkomst zaak uit Monaco. Afmeting: L 100 - 111 cm. In zeer goede staat.

2x Bontjas (kort)
Starting price 80 EUR

Twee korte dames bontjassen. Afmeting: L 50 - 66 cm. In zeer goede staat.

Bont jas
Starting price 80 EUR

Chique dames bontjas van Angelo Giannini. Gemaakt van kalfsleer + blauwe bontkraag. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.