This website uses cookies

Find

2x Chinese vaas, H 36 cm.
Starting price 100 EUR

2x Chinees porselein
Starting price 150 EUR

Twee delen 18e eeuws Chinees porselein. 1x Familie Rose schotel met pioenrozen decor, twee haarlijne. 1x Vaas met landschap/floraal decor, randschade. Afmeting: 17 -32,5 cm. In redelijke staat.

Lot Capucijne (3x)
Starting price 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie verte capucine dekselkommen met floraal decor. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.

Kang Xi dekselpot,
Starting price 250 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen dekselpot met dubbele blauwe bodemring. Kang Xi. Eén minimale chip. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

3x Chinees bord Ø 21 cm.
Starting price 300 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden in bloemvorm. Figuren in tuin/floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Grote familie rose schotel Ø 39,4 cm.
Starting price 850 EUR

Chinees familie rose bord Ø 22,2 cm.
Starting price 350 EUR

4x Familie Rose bord
Starting price 200 EUR

3x Familie Rose bord Ø 22,3 - 22,7 cm.
Starting price 180 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/goud decor. Twee borden haarlijn. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22,3 - 22,7 cm. In redelijke staat.

Chinese (verdeel)schaal
Starting price 300 EUR

Grote 8-delige Chinees porseleinen verdeelschaal. 19e Eeuw. Floraal/vogels/familie rose/tekst decor. Afmeting: 17 - 19,5 cm. In goede staat.

Set Chin. kop/schotels (5x)
Starting price 250 EUR

Lot Chinese kop/schotels (5x)
Starting price 350 EUR

4x Kang xi kopje
Starting price 100 EUR

8-Kantig Familie Verte bord Ø 21,3 cm.
Starting price 60 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen octagonaal familie verte bord met figuren bij branding/godheid en goud decor. Haarlijn. Afmeting: 21,3 x 21,3 cm. In redelijke staat.

17e Eeuwse schotel, Ø 35,4 cm.
Starting price 300 EUR

Grote 17e eeuws Chinees porseleinen schotel met floraal/vogel op rotsblok decor. Schilfers/randfrit. Afmeting: Ø 35,4 cm. In goede staat.

Zeldzaam groot Imari kaststel
Starting price 1.600 EUR

Vier delen Chinees porselein
Starting price 180 EUR

3x Imari kop + schotels
Starting price 120 EUR

Set van drie 18e eeuwse Chinees imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud decor. Eén schotel haarlijn, rest goed. Afmeting: 4 x Ø 11,5 cm.

6x Familie Rose kopje
Starting price 400 EUR

2x Kang Xi bord Ø 27,2 cm.
Starting price 400 EUR

Zéér grote Chen Lung schotel Ø 55 cm.
Starting price 600 EUR

8x Chinese kop + schotel
Starting price 400 EUR

Chinees bord Ø 20 cm.
Starting price 70 EUR

Capucijne theepot Ø 10 cm.
Starting price 150 EUR

Gave 18e eeuws, Chinees porseleinen capucijne theepot met floraal/goud decor. Afmeting: 14 x 18 x Ø 10 cm. In goede staat.