Origine eTony Cordero (1937-2001) Chrome met kristal design lamp, 1990 model Sibillia (2 delig) 62x70øcm Cond:G
Oude barometer, luchtdrukmeter, gemerkt Huger meteobar, met messing en houten kast 2e helft 20e eeuw in goede staat, 27c17x10cm
Twee antieke kluwenhouders omstreeks 1880, 1 messing bewerkt met schaar, en 1 brons bewerkt op bolpootjes. 9-12cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels,leeuwenkoppen en kolenschuif, in goede originele staat 43cm
Groot vroeg 19e eeuws houtgestoken heilig kruis met INRI en originele polychromie (Zuid Duitsland) in goede originele staat 97x58x14cm.
Twee oude Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1930 met leeuwendecor (1 staart los erbij) 28x22x30cm Cond:R/G
Zeer grote zeldzame antieke messing 7-lichts hanglamp met glazen kappen. Incompleet, mist 1 kleine kap en diverse fittingen en heeft sporen van restauratie. 143x103x50cm.
Bronzen 10-lichts kroonluchter (Neo renaissance) met leeuwendecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 45xø75cm.
Grote oude Russische bronzen heilig kruis met figuren, torens met tekst verso floralen decor, in goede staat 39x20,5x0,7cm
Antieke Duitse viool, 1e helft 20e eeuw, Markneukirchen, in zeer goede staat, goed bespeelbaar met goede klank, recentelijk professioneel gebruikt in een strijkorkest, in koffertas, 60x20x8,5cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse grote messing melkkan met kraan, deksel en afsluitbaar, in zeer goede originele staat 70x43øcm Cond:G
Antieke Symphonion speeldoos met twee kammen (2 tanden afgebroken). Zwart gelakte kast met lithografieën. Lichte inactieve wormbeval, verder in goede originele staat 17x26x26cm. Cond.: R
Grote Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1880 met keramieken reservoir en geetste glazen brandkap, 6 kandelaars, in goede originele staat 57x70x70cm Cond:G
Twee delen antiek maritiem koperwerk omstreeks 1900, een telescoop kijker, en een Engelse scheepskompas Coubro en Scrutton LTD London, met petroleum verlichting, beide in goede staat 24x61cm
Zeer grote Japanse cloisonné dekselvaas met rondom drakendecor 20e eeuw met console 66xø37cm. Cond.: G
Twee antieke Duitse messing gegoten Historisme wandsierschotels met jachtdecors: Des Eberjagers Hallali, des Hirsches Tod. 38øcm Cond:G
Negentiende eeuwse schildpad brillenetui met boulle inleg en parelmoer inleg (minimale beschadiging) 14x7x1,5cm Cond:R/G
Zeer zeldzame monumentale Duitse Historisme pronk dekselpot met console tafel ca. 1885, koper vernikkeld in Renaissance stijl met diverse fabel figuren, putti leeuwenkoppen en klauwpoten, vrouwenbuste...
Oude Hollandse officierssabel, 1e helft 20e eeuw, lederen schede en gegraveerd lemet, 117cm Cond:G
Twee antieke miniatuurkanonnen omstreeks 1900 met Chinese draken van gietijzer, 23x45x16cm Cond:G
Grote zware marmeren inktstel met bronzen everzwijnen omstreeks 1920, in goede staat 15x43x17cm
Zeer grote antieke Russische messing samovaar, 1880 met twee kranen, voorkant gegraveerd met vazen en Russische teksten(1 handvat incompleet) 100x43ø Cond:G
Bronzen "Cariot Rod Finial" uit de Luristan periode ( 1200 - 800 BC.) 28x5x3,5cm. in redelijk tot goede staat.