Lot divers Engels porselein, Royal Albert, 14 kopjes en schotels, 12 petitfour schaaltjes, 2 schaaltjes, 12 gebaksborden, hoofdzakelijk Lavender Rose decor, maar ook diverse andere decors.(haarlijn/ch...
Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 19830 (Rezia?, Spaanse School), olieverf op linnen, Spaanse Finka 65x100cm. Cond.: G
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G
Oud reclamebord van Tuborg Ol, gelithografeerd 20e eeuw van metaal (beschadiging) 70x52cm. Cond.: R
Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G
Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm
Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G
Romeins bronzen paardje met ruiter (ruiter vermoedelijk er op gemonteerd), Luristan 1200-900 BC, in redelijke staat 4x5x2cm.
Hollands eikenhouten kabinet 18e eeuws, met hoge getoogde deuren(zijkant onder fineer af) verder in goede staat. 240x170x61cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor (randchips) 23.2ø Cond:G
Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Nico Vrielink, portret Indonesische vrouw, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Drie antieke Iraanse/Perzische schalen omstreeks 1300 na Christus 2x groen glazuur (gerestaureerd) en 1x met beschilderingen binnenin en groen glazuur(gerestaureerd) ø 14-ø18cm Cond:R/G
Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G
Grote terracotta olifant met jong, Italië 2e helft 20e eeuw (onduidelijk gesigneerd) in goede staat.
Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engelse Regecy stijl uittrektafel 2e helft 20e eeuw met messing beslag 77x168x92cm. (uitgetrokken: 77x278x92cm.) Cond.: G
Oude Chinese etagekast met diverse hoogteverschillen 20e eeuw 67x45,5x14cm. Cond.: G
Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G
Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.
Antiek mahoniehouten Hollandse bonheur omstreeks 1870 met spiegeldeur, gebogen front, in goede staat 123x101x40cm