Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Lot medailles/penningen
Startprijs 60 EUR

Groot lot Duitse penningen Ettlingen Fur Besondere sportliche Leistungen. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.

Tibetaanse dekselkist
Startprijs 60 EUR

Tibetaanse dekselkist met leder bekleed + chinoiserie goudlak beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 17 cm. In goede staat.

Peace trommel + stokken
Startprijs 60 EUR

Grote trommel + stokken. Merk: Peace. Afmeting: 35 x Ø 56 cm. In zeer goede staat.

3x Oosterse kruithoorn
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Oosterse kruithoorns. Onder meer; kalebas, hoorn en messing. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

Pendule met intarsia, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke notenhouten pendule met intarsia. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag op gong. Afmeting: 25 x 45 x 15 cm. In goede staat.

Duitse wekkerklok met speelwerk, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit wekkerklok met speelwerk. Notenhout. Circa 1900. Verlijming laat los. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Art Deco buffetklok, 1930
Startprijs 60 EUR

Antiek Nederlandse art deco buffetklok met Pfeilkreuz-uurwerk en halfuur-slag op gongstaven. Circa 1930. Gemaakt van eikenhout, coromandelhout en chroom. Afmeting: 21 x 37 x 13 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 60 EUR

Antieke Franse comtoise met spillegang + vouwslinger. Gregorie Pfaff. Met vergulde feuille. Afmeting: 40 x 15 x 26 cm. In goede staat.

2x Mahonie tafeltje
Startprijs 60 EUR

Twee mahoniehouten bijzettafels. 20e Eeuw. 1x wortelnoten. 1x Mahonie. Met queen Anne poten. Afmeting: 41 x Ø 44 cm. + 44 x 59 x 62 cm. In goede staat.

Oosters beeld
Startprijs 60 EUR

Groot Oosters hardhouten gestoken figuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.

Bronzen leeuw
Startprijs 60 EUR

Antieke bronzen leeuw. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Apostel op console, H 48 cm.
Startprijs 60 EUR

Houtgesneden apostel op console. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, H 38 cm.
Startprijs 60 EUR

Gesigneerd Afrikaans bronzen figuur door Derme Morou. 1940 - 2000. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.

3x Glazen hoofd
Startprijs 60 EUR

Drie glazen hoofden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Kristallen Pieck du Fleur, H 34 cm.
Startprijs 60 EUR

Geslepen kristallen vaas. Pieck du fleur. Floraal beschilderd + plated. 20e Eeuw. Afmeting: H 34,3 cm. In goede staat.

2x Italiaans glaswerk
Startprijs 60 EUR

Twee delen Italiaans glaswerk. 20e Eeuw. 1x vaas, Flavio Poli en Seguso Sommerso Murano. 1x Transparant rode asbak, chips. Afmeting: 16 - 30,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels (div.)
Startprijs 60 EUR

Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen medaillon met portret
Startprijs 60 EUR

Antiek handbeschilderd medaillon met damesportret. 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: 7 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Schenkkan (poezenvorm)
Startprijs 60 EUR

Drie oude/antieke porseleinen/keramieken (Schertz)kannen, (chocoladekan), in poezenvorm. 20e Eeuw. Onder meer 2x Duitsland. Afmeting: H 17 - 23 cm. In goede staat.

Mobach baardmankruik
Startprijs 60 EUR

Mobach steengoed baardmankruik met bruin glazuur. Naar 17e eeuws Duits voorbeeld. Circa 1920. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

5-Delige rookset van Arnhem plateel, 1910
Startprijs 60 EUR

Antiek vijf-delige Arnhem platelen rookset. Decor Velria Antonne. Circa 1910. Eén kleine restauratie. Afmeting: 9 - 27 cm. In goede staat.

H. Krop, 3x Melkkan
Startprijs 60 EUR

Drie keramieken melkschenkkannen. Ontwerp van Hildo Krop. 'Melk is goed voor elk'. 20e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Petrus Regout herinneringsschotel Ø 26 cm.
Startprijs 60 EUR

Zeldzaam Petrus Regout Maastricht herinneringsbord. 1924 Indië, 'Zoo de ouden zeilden, vliegen de jongen'. Afmeting: Ø 25,7 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein (15x)
Startprijs 60 EUR

Groot lot antiek Duits porselein met zwiebelmuster decor. 15 Delen. Circa 1900. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 12 - 23 cm. In goede staat.

5x Makkum
Startprijs 60 EUR

Vijf delen Makkum. Fayence. Holland. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Startprijs 60 EUR

Groot 3-delig antiek Delfts fayence kaststel in rococo-stijl. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 45 cm. In goede staat.

Lot Limoges borden (8x)
Startprijs 60 EUR

Acht Franse Limoges borden met floraal/goud decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.

Lot porseleinen paarden (27x)
Startprijs 60 EUR

Collectie met wit porseleinen paarden. Aantal: 27 stuks. Italië/Duitsland. Ongemerkt. Afmeting: 6 - 25 cm. In goede staat.

Tibetaans reliëf
Startprijs 60 EUR

Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma vaas, H 17 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek Japans porseleinen satsuma vaas met geisha's in tuin decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.

3 Delen Chinees
Startprijs 60 EUR

3x China. Bestaande uit: Twee Yixing theepotten + plated cup. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Yixing wierookbrander Ø 12,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese yixing wierookbrander met draak/feniks decor. Met hengsels. Afmeting: 18 x 20 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Japans theeservies, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek 25-delig Japans porseleinen theeservies met landschap decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.

6x Japanse kop + schotels + deksel
Startprijs 60 EUR

Zes antiek Japans porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. Eén haarlijn. In goede staat.

Japanse schotel Ø 20 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek, Japans porseleinen bord met vissers decor. Vier tekens bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.

Antieke fruitschaal, 1900
Startprijs 65 EUR

Antieke (plated) fruitschaal met kristalglas. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 29 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Engel
Startprijs 65 EUR

Bronzen engel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Zilveren sleef
Startprijs 70 EUR

Zilveren sleef, 800/000, peervomrige bak met een geschulpte rand met schenktuit. Op de bak staat een gravure van een zwijnenkop. Aan de lepel zit een baleinen steel. lengte 34 cm. ca 50 gram. In goede...

Zilveren schaaltje
Startprijs 70 EUR

Zilveren schaaltje, 835/000, Wilkens ovaal model met een knerrenrand. Het schaaltje is iets oplopend. 22x12x2,5cm. ca 13 gram. In goede staat.

Lot zilveren bedels, sleutelhanger
Startprijs 70 EUR

Lot zilveren bedels en sleutelhanger, 833/000, met een zadel, sleutel, hond en een sleutelhanger met figuur. Totaal ca 110 gram. In goede staat. 3-9cm.

Zilveren miniatuur spaarpot
Startprijs 70 EUR

Bijzondere zilveren miniatuur, 800/000, een bol op ronde voet met kip. ø2x6,5cm. ca 30 gram. In goede staat

Groot lot zilveren zodiacs
Startprijs 70 EUR

Groot lot zilveren zodiacs met 4 grote ronde opengewerkte zodiacs en diverse andere modellen. 900/000 en 925/000. Totaal ca 62,1 gram. Nieuw. ø16-33 mm.

Zilveren bedel en miniatuur, paard
Startprijs 70 EUR

Lot met een zilveren bedel en miniatuur inde vorm van een paard. 835/000. Een miniatuur met een jager te paard met honden, 38x20x40mm. En een grote bedel in de vorm van een paardenhoofd. 30x32x10mm. T...

Zilveren armband met zirconia's
Startprijs 70 EUR

Zilveren armband, 925/000, met zirconia's. Zilveren armband met 16 ronde schakels, in het midden bezet met een grote zirconia in het midden en daaromheen een rand met zirconia's. De armband is voorzie...

Barnstenen
Startprijs 70 EUR

Lot barnsteen/copal met 4 colliers en 4 hangers/broche. ca 210 gram. In goede staat.

Lot zilveren colliers
Startprijs 70 EUR

Lot colliers met zilveren staafjes en bollen, 925/000, versierd met gekleurde kralen. Nieuw. ca 30 gram.

Lot Barnsteen/ Copal
Startprijs 70 EUR

Lot Barnsteen/ Copal met colliers en een armband. totaal ca 172 gram. In goede staat

3 Horloges
Startprijs 70 EUR

Drie horloges, o.a. S.Oliver, groot model met blauwe plaat, ø 42 mm., Gigandet, damesmodel, met deels stijve band. breedte 39mm. En een horloge met donkerblauwe plaat. ø 37 mm.

2 Zilveren design ringen
Startprijs 70 EUR

Twee zilveren design ringen, 925/000. Ring met een dubbele band en een kop gemaakt uit 2 viekante bewerkte elementen. Breedte 33 mm. ø 55. En een ring met een dubbele band met een kop met een rond ele...

Lot oorstekers
Startprijs 70 EUR

Groot lot zilveren oorstekers met diverse stenen. Totaal ca 85 gram. In redelijk goede staat.

Lot zilveren colliers
Startprijs 70 EUR

Lot colliers met zilveren staafjes en bollen, 925/000, versierd met gekleurde kralen. Nieuw. ca 45 gram.

Linda, Stilleven (naar Vincent van Gogh)
Startprijs 70 EUR

Gesigneerd Linda. 21e Eeuw. Stilleven naar Vincent van Gogh. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven
Startprijs 70 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit, insecten, vogels et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.

L. Lombart, Mediterraanse dorpsstraat met ezel
Startprijs 70 EUR

L. Lombart. Mediterraanse dorpsstraat met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.

P. van Kempen, Hollands interieur met rokende visser
Startprijs 70 EUR

P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Monogram S.M.C.D., Man met hoed
Startprijs 70 EUR

Monogram S.M.C.D. Hollandse School. 19e Eeuw. Man met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.

P. Welmaere, Abstract
Startprijs 70 EUR

Pierre Nemaere. 1913 - 2010. Litho. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 53 x B 68 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Eenden
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Eenden. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 67 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Berglandschap met dorp
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk. 1869. Duitse School. Berggezicht met dorp en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In redelijke staat.

3x Bloemen aquarel
Startprijs 70 EUR

Drie aquarellen. J.J.E. Egerin.... 19e Eeuw. Bloemstillevens. Eén beschadigd. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijk/goede staat.

Twee delen divers
Startprijs 70 EUR

Twee delen divers. 19e Eeuw. 1x Mahoniehouten theekist. 1x Pendule van mahoniehout met stil uurwerk. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.

Tafelschaal/tazza Ø 25 cm.
Startprijs 70 EUR

Antiek keramieken tazza met messing + persglazen schaal. Circa 1900. Enkele chip mogelijk. Afmeting: H 33 cm x Ø 25 cm. In goede staat.

Oude ventilator, 1930
Startprijs 70 EUR

Antieke ventilator van bakeliet. Gemerkt Kalorik Belgium. Gerestaureerd in originele kleur. Afmeting: H 25,5 x Ø 19 cm.

2x Accordeon instrument
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Duitse accordeons. Eerste helft 20e eeuw. 1x Gemerkt La Scala Germany (wit). 1x Zwart gelakt. Afmeting: 38 - 45 cm. In redelijke staat.

Trompet in koffer, 1930
Startprijs 70 EUR

Antieke Franse plated trompet in koffer. J. Gras - Lille. Afmeting: 53,5 cm. In redelijke staat.

Paraplubak + haardscherm
Startprijs 70 EUR

Antiek Hollandse koper bewerkte parapluhouder met leeuwenkoppen + een antiek haardscherm. Circa 1900. Afmeting: 57 - 124 cm. In goede staat.

Tabaksdoos
Startprijs 70 EUR

18e Eeuwse tabaksdoos van messing met gravures en spreuken. Slijtage. Afmeting: 4 x 14 x 8 cm. In goede staat.

Wandkleed, 178 x 135 cm.
Startprijs 70 EUR

Groot geweven wandkleed/gobelin. Voorstellende een fantasie landkaart. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 135 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Startprijs 70 EUR

Ovale spiegel met floraal stucwerk. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Houten kostbaarheden kist
Startprijs 70 EUR

Indiase dekseldoos, beslagen met messing. Octagonaal. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

2x Design lamp (staande + tafellamp)
Startprijs 70 EUR

Twee messing vergulde lampen. Willy Rizzo? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 - 157 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Startprijs 70 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met vissende jongen. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Duitse regulateur, 1890
Startprijs 70 EUR

Antieke, gave, Duitse regulateur van notenhout. Met halve zuilen. Weekloper met halfuur-slag. Circa 1890. Afmeting: 115 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel, 1900
Startprijs 70 EUR

Antiek, Engels, mahoniehouten bijzettafel met gecontourneerd blad en vier-spant klauwpoot. Circa 1900. Afmeting: H 56 x Ø 72 cm. In goede staat.

Aziatisch figuur
Startprijs 70 EUR

Aziatisch houtgestoken gepolychromeerd figuur. Ophanging aan rug. Afmeting: 41 x 43 x 18 cm. In goede staat.

Beeld van Franse geisha
Startprijs 70 EUR

Antiek Franse polychrome fayence geisha met bodem monogram P:P. Hoofd gelijmd. Afmeting: 15,3 cm. In redelijke staat.

Rest servies Rosenthal
Startprijs 70 EUR

Duits Rosenthal Studio Line porseleinen servies met vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.

Rest servies (divers)
Startprijs 70 EUR

Lot porseleinen rest servies. Divers. Oud/antiek. Onder andere; Duitsland et cetera. Onder meer; po, schalen, kop + schotels. Circa 15 delen. Afmeting: 8 - 30 cm. In goede staat.

Antiek Rozenburg Den Haag herdenkingsbord Ø 22,4 cm.
Startprijs 70 EUR

Antiek polychrome Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. Neerland's Onafhankelijkheid, 1813 - 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

Chinees rol-schilderij, 145 x 51 cm.
Startprijs 70 EUR

Oud Chinees rol-schilderij. Voorouder met kleinzoon. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.

2x Tibet
Startprijs 70 EUR

2x Tibet. 20e Eeuw. 1x Koperen gebedskelk. 1x Gebedsrolhouder met karaktertekens. Afmeting: 17,5 - 33,3 cm. In goede staat.

5x Imari bord Ø 20 - 21,5 cm.
Startprijs 70 EUR

Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans aardewerk (3x)
Startprijs 70 EUR

Lot met Japans geglazuurd aardewerk. Bestaande uit; Grote kom met bodemmerk. Kleinere kom, haarscheur. Bord met landschap. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 70 EUR

Lot divers antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee schotels gaaf. Rest chips en/of beschadigd. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers China/Japan
Startprijs 70 EUR

Lot divers China/Japan. Oud + antiek. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kommen, benen snuffbottle, parelmoer tablet, lakwerk vaas, Kanton porselein, lakwerk doos. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk/goede st...

Lot Aziatica (8x)
Startprijs 70 EUR

Lot China, divers. 20e Eeuw. Onder andere; spekstenen tempelleeuwen, steengoed, porseleinen figuren, blanc de chine figuur. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

Object van speksteen + sokkel
Startprijs 70 EUR

Chinees gesneden spekstenen sculptuur op sokkel. Berg met pagode en figuren. Circa 1900. Afmeting: 16 x 14 x 3 cm.In goede staat.

Beeld + 3x kop en schotel
Startprijs 70 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Beeld van wijsheer, met bodemmerk. 3x Familie Rose kop + schotel, met floraal/vlinder/emaille decor. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

3 Delen zilveren schepwerk
Startprijs 80 EUR

Drie delen schepwerk met zilver en houten grepen. 800/000, met een vork, lepel en spatel, versierd met graveerwerk. Aan het bestek zit een houten greep. 22-25cm. In goede staat

2 Zilveren houders met blauw glas en 2 lepels
Startprijs 80 EUR

Twee zilveren bakjes met blauw glas en 2 lepels, 833/000. Een vierkante opengewerkte houder op acanthusvormige poten met blauw glazen binnenbak. En een ronde houder met voorstelling van figuren in een...

Lot vorkjes & mesjes met zilver
Startprijs 80 EUR

Lot met 6 vorken en messen met zilveren heft, 800/000. De tanden en lemmeten zijn verguld. 15-17cm. In goede staat.

2 Delen Chinees zilver
Startprijs 80 EUR

Twee delen Chinees zilver, met een miniatuur hengselmand met schuifbare bodem, rond model met draak, ø4x6cm., en een rechthoekige zilveren hanger met tekst, 5 cm. Totaal ca 44,1 gram. In goede staat

Cassette met 12 zilveren taartvorkjes
Startprijs 80 EUR

Cassette met 12 zilveren taartvorkjes, 833/000, 3 tands met een strakke bewerkte steel. 12 cm. ca 123 gram. MT.: P.Oostrom, Schoonhoven. In goede staat

Zilveren suikertafel
Startprijs 80 EUR

Kleine zilveren suikertafel uit filigrain, 800/000. Rond gecontourneerd model met bloemdecor en sterren. ø9x2,5cm. ca 35 gram. In goede staat

6x Mes met zilveren heft
Startprijs 80 EUR

Lot met 6 messen voorzien van een zilveren heft met ribdecor. 835/000. 21 cm. Wat gedeukt. In redelijk goede staat.

Friese schaar
Startprijs 80 EUR

Antieke Friese schaar met zilveren grepen, 833/000, 10 penningen. 14 cm. Totaal ca 53 gram.