Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2 Vergulde pennen
Startprijs 30 EUR

Twee vergulde pennen, Cross, 12 krt plated, met lijnen decor en zwarte knop. Gemerkt RCA. 13,5 cm. In goede staat

2x Lamp
Startprijs 40 EUR

Kobalt blauwe porseleinen lampenvoet + antieke messing petroleumlamp. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 - 61 cm. In goede staat.

Koektrommels + schaal
Startprijs 40 EUR

Lot 19e eeuws Hollands beschilderd blik. Floraal decor + parelmoer. 1x Fruitschaal + 2x koektrommel. Afmeting: 13 - 38 cm. In goede staat.

4x Scheepvaart
Startprijs 40 EUR

4x Scheepvaart. 20e Eeuw. Messing. 1x Observer klok. 1x Thermo hygrometer. 1x Luchtdrukmeter. 1x Compas. Afmeting: Ø 5 - 21 cm. In goede staat.

Lot plated kandelaren (5x)
Startprijs 40 EUR

Lot met vijf diverse plated kaarskandelaren. Afmeting: H 11 - 19,5 cm. In goede staat.

Wand-etagère
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse kleine wand-etagère van notenhout. Afmeting: 51 x 39 x 15 cm. In goede staat.

Beschilderde emmer
Startprijs 40 EUR

Antieke hindelopen beschilderde houten emmer, ca 1900. ø 32x31cm. In goede staat.

Oosterse waterpijp + tafelgong
Startprijs 50 EUR

Koperen Oosterse bewerkte waterpijp + tafelgong. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.

Lot dekseldozen (5x)
Startprijs 50 EUR

Lot met vijf houtgestoken sigaren/dekseldozen. 20e Eeuw. Onder meer: Willem II. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaar, 1900
Startprijs 50 EUR

Twee antieke kaarskandelaren van messing. Circa 1900. Afmeting: H 23 - 30 cm. In goede staat.

Lot kannen (plated/tin)
Startprijs 50 EUR

Zes diverse antieke plated + tinnen schenkkannen. Circa 1900. Afmeting: 10 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antiquarisch boek
Startprijs 50 EUR

Drie antiquarische boeken. 1x Dertig verzen van Gerrit Achterberg. 2x Oldenzaal in oude ansichten, deel 1 + deel 2. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

Chinese vogelkooi, 70 x Ø 36 cm.
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese vogelkooi van bamboe, met porseleinen voederbakjes + messing medaillon. Afmeting: 70 x Ø 36 cm. In goede staat.

Borduurwerk Ø 36 cm.
Startprijs 50 EUR

Art Deco borduurwerk. Kabouter met vlinder. Verso St. Nicolaas 1924. Afmeting: Ø 36 cm. In goede staat.

2x Marmeren coupe, H 25 cm
Startprijs 50 EUR

Twee zwart marmeren coupes. Circa 1900. Lichte beschadiging. Afmeting: ca. H 25 cm. In goede staat.

Haardstel, 1910
Startprijs 50 EUR

Antiek 5-delig haardstel van messing. Circa 1910. Afmeting: 74 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Lot antiek keramiek
Startprijs 50 EUR

Lot antiek keramiek. 1900 - 1920. 1x Duits tablet. 1x Koektrommel. 1x 4-Delig lampetstel (deksel gelijmd). Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oosters beeld
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke hardhouten gestoken Oosterse figuren. 1x Oosterse man met korenaren. 1x Waterbuffel met kinderen. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Lot bierpullen (divers)
Startprijs 50 EUR

Lot met zes diverse bierpullen. Duitsland. Circa 1900 - 1930. Eén haarlijn. Afmeting: 14 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco servies (messing)
Startprijs 50 EUR

5-Delig art deco theeservies van messing met houten grip. Onduidelijk gestempeld. Circa 1930. Afmeting: 26 x 33 x 53 cm. In goede staat.

Franse tafellamp, H 32 cm.
Startprijs 50 EUR

Franse tafellamp van koper, op marmeren basement. Meisje op hek bij lantaarn. Circa 1930. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot antiek distilleer werk
Startprijs 50 EUR

Drie antieke delen t.b.v. distelleer werk. 1x Cassette met thermo/meters + gesigneerd Adam, 19e eeuw. 2x Trechter. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.

2x Schemerlamp, H 50 cm.
Startprijs 50 EUR

Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In nieuwstaat.

2x Schemerlamp
Startprijs 50 EUR

Twee oude terracotta schemerlampen met kappen. 21e Eeuw. Afmeting: H 46 - 68 cm hoog. In nieuwstaat.

Porseleinen tafellamp, H 62cm.
Startprijs 50 EUR

Japans porseleinen tafellamp met landschap/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Art Nouveau schenkkan, H 35 cm.
Startprijs 50 EUR

Prachtige plated en vergulde art nouveau schenkkan, met Louis Seize decoratie. Bodemmerk met adelaar. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Weegschaal + gewichten
Startprijs 50 EUR

Antieke weegschaal van ijzer, met gewichten. Circa 1900. Afmeting: 48 x 20 x 23 cm. In goede staat.

Japanse bronzen lamp
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke Japanse bronzen lampenvoet met draken/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

3x Antieke koffiemolen
Startprijs 50 EUR

Drie antieke koffiemolens. 2x Groot van notenhout met messing. 1x Klein, van messing. Circa 1900 en ouder. Afmeting: 4 - 31 cm. In goede staat.

Koperen plafoniere Ø 24 cm.
Startprijs 50 EUR

Koperen plafoniere met gesatineerd glas en slijpsel. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Twee antieke koetslampen
Startprijs 50 EUR

Twee antieke koetslampen met chroom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Likeurkelder
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Met nog drie karaffen, waarvan één beschadigd. Afmeting: 21 x 25,5 x 18 cm. In matig/redelijke staat.

Lot petroleumlampen (5x)
Startprijs 60 EUR

Lot met vijf antieke petroleumlampen. Divers. Circa 1900. Afmeting: H 45 - 50 cm. In goede staat.

2x Amsterdamse kandelaar, 1900
Startprijs 60 EUR

Twee antieke bronzen Amsterdamse kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1900. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Lampenvoet, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke staande schemerlamp. Eikenhout. Circa 1920. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.

2x Tafellamp, H 71 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee vergulde design tafellampen. Mogelijk Italië. Tweede helft 20e eeuw. Eén lampenkap mist. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Drie delen koperwerk
Startprijs 60 EUR

Drie delen antiek koperwerk. 2x Parapluhouder. 1x Kolenkit. Afmeting: 47 - 52 cm. In goede staat.

2x Bijbel
Startprijs 60 EUR

Twee delen 19e eeuws Hollandse bijbels met prenten, oude + nieuwe testament. Afmeting: 37 x 7 x 30 cm. / 37 x 9 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

2x Tuinbeeld (cement)
Startprijs 60 EUR

Twee gegoten cementen tuinbeelden. 1x Bloemenmeisje + 1x Meisje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 - 91 cm. In goede staat.

5-Delig haardstel, 1900
Startprijs 60 EUR

Vijf-delige antieke haardset van messing + vuurbokken. Circa 1900. Afmeting: 23 - 70 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Hollandse jugendstil kapstok van eikenhout, met driemasters en spreuk 'Oost West thuis best'. Circa 1900. Afmeting: 37 x 106 x 20 cm. In goede staat.

Lot met 3 munten
Startprijs 60 EUR

Lot met drie munten, waaronder één van zilver. Unsol Peru 1893 + 1x Bleiensteinse duit 1819 + Duit Zeeland in 1793. In goede staat.

2x Houten boekensteun
Startprijs 60 EUR

Twee jaren '30 houten boekensteunen met polychromie. In de vorm en kleuren van 'De Stijl'. Afmeting: 12 x 11 x 16 cm. In goede staat.

Hangpetroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke messing hang petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: 80 x 45 cm. In goede staat.

2x Pijpcomfoor/standaard
Startprijs 60 EUR

Twee antieke notenhouten pijpcomfoors/standaard. Circa 1880 - 1900. Afmeting: 60 - 67 cm. In goede staat.

Antieke Taconis Maja asbak
Startprijs 60 EUR

Antieke Taconis Maja asbak. Originele polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Lot wijwaterhouders
Startprijs 60 EUR

Lot met acht oude en antieke wijwaterhouders, plus een heilig kruis. Onder meer; messing, porselein. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

Antieke textiel stempel, 24 x 24 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek houtgestoken Indische textiel stempel. Afmeting: 7 x Ø 24 cm. In goede staat.

Lot Indonesië (4x)
Startprijs 60 EUR

Lot divers Indonesië. 20e Eeuw. 2x Snijwerk van been. 1x Buste van hardhout. 1x Dekseldoos. Afmeting: 12 - 38 cm. In goede staat.

5x Blaker
Startprijs 60 EUR

Vijf antieke blakers van messing + vier dovers. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.

5x China (divers)
Startprijs 60 EUR

4x Chinese sgraffito bewerkte zaden met diverse decors. En één cloisonné ring met draken decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Messing paraplubak
Startprijs 60 EUR

Antiek bewerkte messing paraplubak met figuren in herberg decor. Holland. Circa 1900. Afmeting; H 55 cm. In goede staat.

Bronzen schotel op houten standaard Ø 26 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek Chinees bronzen schotel met reliëf van draken. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Lot antieke Zwitserse bellen, 1900
Startprijs 60 EUR

Lot met antiek Zwitserse metalen/messing bellen voor vee. Circa 1900. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.

Plafoniere + spiegel
Startprijs 60 EUR

Leuke kleine hanglamp met prismenglas, circa 1900. En een stucwerk spiegel, met floraal decor, eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 - 53 cm. In goede staat.

Dokterstas
Startprijs 60 EUR

Oude lederen dokterstas. Gemerkt: Principe. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 46 x 28 cm. In goede staat.

Antieke notenkraker, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek gepolychromeerde notenkraker gemaakt van vruchtenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Lot medailles/penningen
Startprijs 60 EUR

Groot lot Duitse penningen Ettlingen Fur Besondere sportliche Leistungen. Afmeting: Ø 5 cm. In goede staat.

Tibetaanse dekselkist
Startprijs 60 EUR

Tibetaanse dekselkist met leder bekleed + chinoiserie goudlak beschildering. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 17 cm. In goede staat.

Peace trommel + stokken
Startprijs 60 EUR

Grote trommel + stokken. Merk: Peace. Afmeting: 35 x Ø 56 cm. In zeer goede staat.

Antieke fruitschaal, 1900
Startprijs 65 EUR

Antieke (plated) fruitschaal met kristalglas. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 29 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Twee delen divers
Startprijs 70 EUR

Twee delen divers. 19e Eeuw. 1x Mahoniehouten theekist. 1x Pendule van mahoniehout met stil uurwerk. Afmeting: 18 - 23 cm. In goede staat.

Tafelschaal/tazza Ø 25 cm.
Startprijs 70 EUR

Antiek keramieken tazza met messing + persglazen schaal. Circa 1900. Enkele chip mogelijk. Afmeting: H 33 cm x Ø 25 cm. In goede staat.

Oude ventilator, 1930
Startprijs 70 EUR

Antieke ventilator van bakeliet. Gemerkt Kalorik Belgium. Gerestaureerd in originele kleur. Afmeting: H 25,5 x Ø 19 cm.

2x Accordeon instrument
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Duitse accordeons. Eerste helft 20e eeuw. 1x Gemerkt La Scala Germany (wit). 1x Zwart gelakt. Afmeting: 38 - 45 cm. In redelijke staat.

Trompet in koffer, 1930
Startprijs 70 EUR

Antieke Franse plated trompet in koffer. J. Gras - Lille. Afmeting: 53,5 cm. In redelijke staat.

Paraplubak + haardscherm
Startprijs 70 EUR

Antiek Hollandse koper bewerkte parapluhouder met leeuwenkoppen + een antiek haardscherm. Circa 1900. Afmeting: 57 - 124 cm. In goede staat.

Tabaksdoos
Startprijs 70 EUR

18e Eeuwse tabaksdoos van messing met gravures en spreuken. Slijtage. Afmeting: 4 x 14 x 8 cm. In goede staat.

Wandkleed, 178 x 135 cm.
Startprijs 70 EUR

Groot geweven wandkleed/gobelin. Voorstellende een fantasie landkaart. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 135 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Startprijs 70 EUR

Ovale spiegel met floraal stucwerk. Circa 1900. Afmeting: 52 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Houten kostbaarheden kist
Startprijs 70 EUR

Indiase dekseldoos, beslagen met messing. Octagonaal. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

2x Design lamp (staande + tafellamp)
Startprijs 70 EUR

Twee messing vergulde lampen. Willy Rizzo? Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 - 157 cm. In goede staat.

Jugendstil beeld, Vrouw
Startprijs 80 EUR

Antiek jugendstil figuur met glazen houder, met polychromie. Compositie metaal. Circa 1900. Haarscheuren in basement. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

Naaikistje (notenhout)
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse naaidoos met bandintarsia. Louis Philippe. Wortelnoten. Circa 1860. Afmeting: 15 x 25 x 17 cm. In goede staat.

2x Antieke Petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. 1x Historisme, compositie metaal. 1x Glas + messing. Afmeting: H 47 - 52 cm. In goede staat.

2x Achter-glas beschildering
Startprijs 80 EUR

Twee antieke achter-glas-beschilderingen in lijsten. Ter nagedachtenis van echtvereniging. Afmeting: H 100 x B 87 cm. In goede staat.

Tabaksdoos
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws roodkoperen Hollandse tabaksdoos. Decor: figuur met waldhoorn + spreuk. Afmeting: 15 x 6 x 4 cm. In goede staat.

Wand olielamp, 1900
Startprijs 80 EUR

Grote neo gotische wand-olielamp van messing, met rood glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: 45 x 60 x 25 cm. In goede staat.

Afrikaanse bronzen dekselpot Ø 14,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Oude/antieke Afrikaanse bronzen dekselpot met gezichten en diverse dieren op deksel. Afmeting: H 16 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

3x Houtgesneden portre montre
Startprijs 80 EUR

Drie antieke houtgesneden portre montres. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Lot cloisonné (3x)
Startprijs 80 EUR

3x Japan/China antiek. Bestaande uit: Eén cloisonné trekpot en twee cloisonné bloempotten. Floraal decor. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

Wijwaterhouder
Startprijs 80 EUR

Houtkleurige compositie gegoten wijwaterhouder. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Lot met antiek emaille
Startprijs 80 EUR

Groot lot met antiek emaille. Onder meer petroleumkannen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 36 cm. In goede staat.

Lot diverse hanglampen (6x)
Startprijs 80 EUR

Lot met zes diverse oude/antieke hanglampen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Lampenvoet, H 180 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten lampenvoet met klauwpoten. Met gesigneerde Franse, handbeschilderde lampenkap. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.

Vlaggenhouder Hofleverancier
Startprijs 80 EUR

Hollandse vlaggenhouder van aluminium 'Le Mantendrai' Hofleverancier. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 50 x 43 x 18 cm. In goede staat.

Lot antieke dekseldozen (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

2x Antieke dekseldoos
Startprijs 80 EUR

Twee antieke houtgesneden dekseldozen. Circa 1900 - 1930. 1x Indonesië, landschap decor, circa 1930. 1x Schwarzwald met vogel, circa 1900. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

Lot kistjes (5x)
Startprijs 80 EUR

Vijf diverse oude/antieke dekseldozen. Onder andere; Jugendstil schrijfkist, Aziatische doos et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.

Glazen stolp
Startprijs 80 EUR

Grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 48 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Design lamp
Startprijs 80 EUR

Twee design lampen van pvc met messing. 60-er Jaren. Maker? Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Drie antiquarisch boeken
Startprijs 80 EUR

Drie antiquarische boeken. De hel van Dante. Uit de komedie van Dante, door Dr. J.C. Hacke van Mijnden, A.C. Kruseman 1867. Gebruikssporen/vochtvlekken. Afmeting: 5,5 x 43,5 x 34,5 cm. In redelijke st...

Sigaar reclame Karel I
Startprijs 80 EUR

Antieke sigaren wandplaquette. 'Karel I - De Vorstelijke Sigaar'. Hout met stucwerk en polychromie. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.

Lot munten/ penningen
Startprijs 80 EUR

Lot met diverse munten en penningen. Tweede helft 20e eeuw. Onder meer; houder met 'Die Euro Münz entwürfe'. Afmeting: 1 - 35 cm. In goede staat.

Lot munten en penningen
Startprijs 80 EUR

Lot munten en penningen. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 1,5 - 7 cm. In goede staat.

Plaquette + koperen plaat met afbeelding
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse wandplaquettes met reliëf van messing leeuwen. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.