Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Divers Japans serviesgoed
Startprijs 40 EUR

3x Divers antiek Japans serviesgoed. 1900 - 1930. Circa 1900 - 1930. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot. Floraal/vleermuizen/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

4x Chinees bord Ø 11,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Vier Chinees porseleinen schotels met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.

Japanse doos plated
Startprijs 50 EUR

Plated doos, rechthoekig model voorzien van een draak en Japans landschap. 9x15,5x5cm. De doos is voorzien van een houten interieur. Deels verpoetst.

Chinese theepot Ø 19 cm.
Startprijs 50 EUR

Zeer grote, oude Chinees porseleinen theepot met floraal decor. Afmeting: 25 x 25 x Ø 19 cm. In goede staat.

Lot Japans Imari porselein (5x)
Startprijs 50 EUR

Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit; Vaas, gerestaureerd. Vier borden, waarvan één beschadigd. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen Oosters/China
Startprijs 50 EUR

3x Oosters/China. Oud/antiek. 1x Cassette met antieke wit metalen charms immortals. 1x Cassette met Oosterse haarspelden. 1x Nepalees verguld bronzen boeddha figuur, gemonteerd op standaard. Afmeting:...

Chinese celadon censer Ø 15,5 cm.
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen celadon censer op drie pootjes, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 13,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinees rol-schilderij, 167 x 70 cm.
Startprijs 50 EUR

Oud Chinees rol-schilderij met tijger/tekst decor + signatuur. 20e Eeuw. Enkele vochtvlekken. Afmeting: L 167 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Tibetaans reliëf
Startprijs 60 EUR

Oud Tibetaans koperen reliëf met Boeddhistische tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24,5 x 3 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma vaas, H 17 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek Japans porseleinen satsuma vaas met geisha's in tuin decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.

3 Delen Chinees
Startprijs 60 EUR

3x China. Bestaande uit: Twee Yixing theepotten + plated cup. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Yixing wierookbrander Ø 12,5 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese yixing wierookbrander met draak/feniks decor. Met hengsels. Afmeting: 18 x 20 x Ø 12,5 cm. In goede staat.

Japans theeservies, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek 25-delig Japans porseleinen theeservies met landschap decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 10 - 21 cm. In goede staat.

Drie delen Japans imari porselein
Startprijs 60 EUR

Drie delen antiek Japans imari porselein. 1x Lampenvoet. 2x Vaas, één haarlijn. Afmeting: 25 - 43 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Satsuma vis, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Japanse Satsuma porseleinen karper met goud decor. Circa 1900. Eén vin gelijmd. Afmeting: L 35 cm. In redelijk/goede staat.

6x Japanse kop + schotels + deksel
Startprijs 60 EUR

Zes antiek Japans porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 12 cm. Eén haarlijn. In goede staat.

Japanse schotel Ø 20 cm.
Startprijs 60 EUR

Antiek, Japans porseleinen bord met vissers decor. Vier tekens bodemmerk. Circa 1880. Afmeting: Ø 20,2 cm. In goede staat.

Chinees rol-schilderij, 145 x 51 cm.
Startprijs 70 EUR

Oud Chinees rol-schilderij. Voorouder met kleinzoon. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.

2x Tibet
Startprijs 70 EUR

2x Tibet. 20e Eeuw. 1x Koperen gebedskelk. 1x Gebedsrolhouder met karaktertekens. Afmeting: 17,5 - 33,3 cm. In goede staat.

5x Imari bord Ø 20 - 21,5 cm.
Startprijs 70 EUR

Vijf diverse Japans Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Twee borden chips. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Japans aardewerk (3x)
Startprijs 70 EUR

Lot met Japans geglazuurd aardewerk. Bestaande uit; Grote kom met bodemmerk. Kleinere kom, haarscheur. Bord met landschap. 20e Eeuw. Afmeting: H 15 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 70 EUR

Lot divers antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee schotels gaaf. Rest chips en/of beschadigd. Afmeting: 11 - 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers China/Japan
Startprijs 70 EUR

Lot divers China/Japan. Oud + antiek. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kommen, benen snuffbottle, parelmoer tablet, lakwerk vaas, Kanton porselein, lakwerk doos. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk/goede st...

Lot Aziatica (8x)
Startprijs 70 EUR

Lot China, divers. 20e Eeuw. Onder andere; spekstenen tempelleeuwen, steengoed, porseleinen figuren, blanc de chine figuur. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

Object van speksteen + sokkel
Startprijs 70 EUR

Chinees gesneden spekstenen sculptuur op sokkel. Berg met pagode en figuren. Circa 1900. Afmeting: 16 x 14 x 3 cm.In goede staat.

Beeld + 3x kop en schotel
Startprijs 70 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Beeld van wijsheer, met bodemmerk. 3x Familie Rose kop + schotel, met floraal/vlinder/emaille decor. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.

2x Kang Xi bord met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees
Startprijs 80 EUR

Twee Chinese lakstempels van natuursteen. Plus één snuffbottle van jade met tuin en tekst in goud decor. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 28 cm.
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma boeddha
Startprijs 80 EUR

Antiek Japans Satsuma boeddha figuur met goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinees beeld van hout
Startprijs 80 EUR

Antiek Chinees houtgestoken godheid met staf en granaatappel. Circa 1900. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

3x Chinees aquarel
Startprijs 80 EUR

Drie Chinese aquarellen met signatuur. 20e Eeuw. Landschappen. Aquarel op papier. Afmeting: 25,5 - 34 cm. In goede staat.

Japans lakwerk paneel Ø 35 cm.
Startprijs 80 EUR

Antiek, rond Japans lakwerk paneel in lijst. Originele lijst met been en goudlak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 50,3 cm.
Startprijs 80 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in tuin decor. Beschadigd. Afmeting: H 50,3 cm. In redelijke staat.

Japanse satsuma kom Ø 18,3 cm.
Startprijs 80 EUR

Prachtige antieke Japanse Satsuma kom met figuren in tuin decor + verso landschap + bodemmerk. Afmeting: 7,5 - Ø 18,3 cm. In goede staat.

Drie delen Satsuma
Startprijs 80 EUR

Drie delen antiek Satsuma porselein. Gedetailleerde decors + goud. Met bodemmerken. Circa 1880. Afmeting: 6,5 - 10,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 33 cm.
Startprijs 80 EUR

Antiek Chinees porseleinen familie rose dekselpot met figuren in tuin decor + tekst. Minimale chip. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Bronzen wierookpot
Startprijs 80 EUR

Chinese wierookbrander van brons. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 80 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Kleine penselenvaas, figuren in landschap decor, 19e eeuw, haarlijnen. 1x Censer op drie pootjes met karaktertekens, 18e - 19e eeuw, goed. 1x Kleine vaas met fl...

6x Chinese tazza
Startprijs 90 EUR

Zes Chinees porseleinen tazza's met floraal decor. Familie Verte. 19e Eeuw. Eén tazza chips, rest goed. Afmeting: H 5 x Ø 11 cm.

Yixing theepot Ø 15 cm.
Startprijs 100 EUR

Grote Chinese yixing trekpot met florale polychromie + floraal bodemmerk. Reliëf tekst op deksel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13,8 x 21 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 20 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen bord met zotje in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Chinese schotel op standaard Ø 10,8 cm.
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kang xi schotel op standaard met rotsen decor + verso floraal/vogel decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 10,8 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese patty pan
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose patti pan met floraal decor. Afmeting: 11,7 x 11,9 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (5x)
Startprijs 100 EUR

Vijf delen divers aardewerk. China. 1x Familie Verte gemberpot met bodemmerk. 1x Yixing theepot met draak + bodemmerk. 1x Porseleinen trekpot, floraal decor. 1x Dekselvaas, sepia landschap. 1x Schaal ...

Lot Chinese gemberpotten (3x)
Startprijs 100 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen familie rose gemberpotten met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met landschap/zwaluw decor. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 100 EUR

Lot met zeven delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder meer; gemberpot, pattipan, vaas, twee kommen (één haarlijn), schotel (beschadigd), dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 10 - 16,5 cm. In...

Zes Japanse borden Ø 23,2 cm.
Startprijs 100 EUR

Zes antieke Japans porseleinen borden met bamboe/kraanvogel decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha, H 24 cm.
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Yixing theepot Ø 14 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinese yixing theepot met bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 19 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen sung schenkkan met drakenkop/feniks en zotje met blaasinstrument. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

5x Chinese vissen (celadon)
Startprijs 100 EUR

Vijf Chinees porseleinen celadon vissen met lichtgroen glazuur. Sung stijl. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, H 25 cm.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen familie verte dekselpot met bollingen. Landschap met vogel/floraal decor. Randrestauratie + haarlijn in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Chinese theepot
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen familie rose theepot met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 x 12,5 cm. In goede staat.

2x Imari bord Ø 29 - 42 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuws Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 -42 cm. In goede staat.

Vijf Chinese borden Ø 19 - 26 cm.
Startprijs 100 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen borden. 18e - 19e Eeuw. Familie rose + 2x Celadon glazuur. Twee grotere borden beschadigd. Eén klein rose bord, chip. Twee celadon borden zijn gaaf. Afmeting: Ø 19 - 2...

Japanse Imari vaas
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen vaas met tuin decor. In goede staat. Afmeting: H 45 cm x Ø 21 cm.

Japanse schotel Ø 46,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse Imari porseleinen schotel met tuin/paradijsvogel decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 46,5 cm. In goede staat.

Lot Japans Imari porselein(9x)
Startprijs 100 EUR

Lot Japans Imari porselein. Divers. Floraal/goud decor. Vijf delen gaaf. Eén bord gelijmd. Drie borden haarlijn en/of randschade. Afmeting: Ø 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delige familie rose cup
Startprijs 100 EUR

Drie-delig Chinees porseleinen cup met bloesem/perzik decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bril in koker, 1900
Startprijs 100 EUR

Antiek Chinese blank-metalen bril in roggehuid koker. Circa 1900. Afmeting: 16,6 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Celadon vaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Wierookbakje met sepia landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 18,5 cm. In goede staat.

Japanse kruik, H 29,6 cm.
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Japans porseleinen kruik met tuin decor. Gelijmd, handgreep mist. Afmeting: H 29,6 cm. In goede staat.

Lot celadon porselein (8x)
Startprijs 100 EUR

Acht delen Chinees miniatuur celadon porselein. Onder meer; vaasjes, kopjes + gewicht met lichtgroen glazuur. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.

Lot celadon porselein (4x)
Startprijs 100 EUR

Vier Chinees celadon porseleinen zoutnappen op drie pootjes. Afmeting: 5,4 cm. In goede staat.

Japanse dekselvaas
Startprijs 100 EUR

Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees porselein
Startprijs 100 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Quan yin (antiek), chips. 1x Familie verte vaas, chips. 1x Schenkkan (ritueel), chips. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijke staat.

Bronzen emmer Ø 18 cm.
Startprijs 100 EUR

Antiek Chinees bronzen emmer met karaktertekens en dierenkoppen. 19e Eeuw. Afmeting: H 16,7 x Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19,8 cm.
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 19,8 cm. In goede staat.

Chinese olifant
Startprijs 100 EUR

Chinese natuurstenen/jade olifant met vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 21x 20,5 x 8,5 cm. In goede staat.

3 Delen antiek familie rose
Startprijs 120 EUR

Drie delen antiek Chinees familie rose porselein. 1x Kom met floraal decor, haarlijn. 1x Schotel met floraal decor, geel, goed. 1x 19e Eeuws bordje met decor van vogels op bloesemtak, tekst en signatu...

Chinese kom op houten sokkel Ø 8 cm.
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen chicken cup met teksten + bodemmerk. Afmeting: H 3,8 x Ø 8,2 cm. In goede staat.

Familie verte bord
Startprijs 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie verte bord met tuin/goud decor. Minimale chips. Afmeting: Ø23,5cm. In goede staat.

Interessant lot satsuma vazen (5x)
Startprijs 120 EUR

Vijf diverse antieke Japans porseleinen satsuma vazen met signaturen. Eén maal cloisonné. Interessant lot! Eerste helft 20e eeuw. Grootse vaas haarscheur. Afmeting: 15 - 33 cm. In redelijk/goede staat...

Japanse schotel Ø 36,7 cm.
Startprijs 120 EUR

Japans porseleinen schotel met familie rose Chinees decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 36,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas op sokkel, H 55,5 cm.
Startprijs 120 EUR

Antiek Chinees porseleinen oorvaas met figuren in tuin decor + tekst. Afmeting: circa H 55,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 120 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Familie verte gemberpot, 19e eeuw, haarlijn bodem. 1x Kleine familie rose gemberpot met figuren in tuin decor, voorzien van bodemmerk. 1x 18e Eeuwse fam...

Chinese celadon pot Ø 10 cm.
Startprijs 120 EUR

Chinees porseleinen celadon pot met floraal decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Lot Imari (7x)
Startprijs 130 EUR

Zeven delen antiek Japans Imari porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Set dekselvazen. Set kraagvazen. Vaas. Kom. Eén grote vaas gerestaureerd. Afmeting: 12 - 37 cm. In goede staat.

Imari trekpot
Startprijs 140 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met Amsterdams bont decor. Floraal/goud/vogel decor. Haarlijn + chip tuit. Afmeting: 11 x 13 x Ø 8,5 cm. In redelijke staat.

Porseleinen boeddha beeld
Startprijs 140 EUR

Chinees porseleinen boeddha figuur. Zittend. 20e Eeuw. Beschadiging aan lint van kalebas. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees brons
Startprijs 140 EUR

Twee delen oud Chinees brons. Met bodemmerken. 1x Rechthoekige wierookbrander. 1x Geurverdrijver. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.

Gemberpot (celadon)
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen celadon gemberpot met tuin/feniks decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese stemcup Ø 12,8 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen stemcup met draken/floraal decor. Afmeting: H 12 x Ø 12,8 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom Ø 14,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met lichtblauw craquelé glazuur. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Kang Xi vaas, H 20,2 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen kang xi vaas met floraal/draak decor. 18e Eeuw. Haarlijn + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20,2 cm. In redelijke staat.

Kanton schotel Ø 33,5 cm.
Startprijs 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen familie rose Kantonese schotel met floraal/fruit/vlinders en goud decor. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha
Startprijs 150 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 20,3 cm. In goede staat.

6x Chinese schotel Ø 13,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Zes 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen schotels met coulissen decor, geisha's, bloemenvaas en hert. Eén schotel chip. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.

3x Chinees Imari bord Ø 21,3 cm.
Startprijs 150 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijke staat.

Chinese cup Ø 8,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen cup met bloemen decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese sang de boeuf vaas, H 23,6 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen sang de boeuf vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 23,6 cm. In goede staat.

Set van zes Chinese schotels Ø 13,4 cm.
Startprijs 150 EUR

Set van zes Chinees porseleinen kang xi revival schotels. 19e Eeuw. Vier tekens bodemmerk. Floraal decor. Drie schotels haarlijn/chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: Ø 13,4 cm. In redelijke st...