Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Hollands schilderij, Boerderij/Riviergezicht
Startprijs 100 EUR

Twee Nederlandse schilderijen in barok-lijsten. 1x H. Noordam, boerderij. 1x A. Thijsen, riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. Weegewijs, Hollands landschap
Startprijs 100 EUR

Hendrick Weegewijs. 1875 - 1964. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 102 cm. In goede staat.

Pol Jong, Onderdrukking WO II
Startprijs 100 EUR

Pol Jong. 1944. Nr. 2 van 10. Ets betreffende onderdrukking WO II. Ets op papier. Afmeting: H 50 x B 81 cm. In goede staat.

W. van Pelt, Landschap met windmolen
Startprijs 100 EUR

W. van Pelt, 1897. Landschap met windmolen. Craquelé. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesign., Hollands polder landschap
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Hollands polderlandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 24x B 27 cm. In goede staat.

E. Viegers, Landschap Frankrijk
Startprijs 100 EUR

Emile Viegers. 1921 - 1984. Landschap Frankrijk. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

2x Jan Berfelo, Abstract
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Jan Berfelo, Enschede. Abstracte composities. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

E. van der Ven, Wilde bloemen compositie
Startprijs 100 EUR

E. van der Ven. 1910. Wilde bloemen compositie. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.

B.H. Bolink, Twentse boerderij in landschap
Startprijs 100 EUR

Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Twentse boerderij in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

Betsy van Gelderen - Dom, Bloemstilleven
Startprijs 100 EUR

Betsy van Gelderen - Dom. 1885 - 1936. Bloemstilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 64 cm. In goede staat.

A. Durand-Rosé, Interieur met figuren
Startprijs 100 EUR

A. Durand-Rosé. 1887 - 1962 Parijs. Interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 32 x B 50 cm. In goede staat.

Ronald Frijling, Bosrand met plasgezicht
Startprijs 100 EUR

Ronald Frijling. 1917 - 1997. Bosrand met plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

J.W. Maronier, Man met baard
Startprijs 100 EUR

Jan Willem Maronier, '83. 1929 - . Man met baard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 140 x B 120 cm. In goede staat.

Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt
Startprijs 100 EUR

Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt. 17e - 18e Eeuw. Joanne Westenberg. Auctore. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Portret meisje
Startprijs 100 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Portret van meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.

2x Flip Hamers, 2x Vrouwelijk naakt
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee naakte vrouwelijke modellen. 2x Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 21 cm. In goede staat.

Miro, Abstract
Startprijs 100 EUR

Lithografie gesigneerd Miro. Vouwtje. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 27 x B 37 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met fruit
Startprijs 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met citroen
Startprijs 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Pol Dom, 4x Ets
Startprijs 120 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Vier etsen. Onder andere 2x Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

Berry Brugman, Landschap met knotwilgen
Startprijs 120 EUR

Berry Brugman. 1915 - 1996 Almelo. Landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

Cornelisz, Kruik + Tabakspijpen
Startprijs 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met steengoedkruik en tabakspijpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht
Startprijs 120 EUR

Anton Dirckx. '97. Toegeschreven. Vroeg werk. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5x B 17,5 cm. In goede staat.

Duitse School, Jongen met hond
Startprijs 120 EUR

Duitse School. Circa 1900. Jongen met hond en kreeft Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 13 cm. In redelijke staat.

C. Cornelisz, Roemer met oester
Startprijs 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Henk Dekker, Zeegezicht vanaf boeg van schip
Startprijs 140 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. Zeegezicht vanaf de boeg van een schip. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jef van Leemputten, Pluimvee
Startprijs 140 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Verso etiket Jef van Leemputten. Pluimvee bij waterbak. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Dame van lichte zeden
Startprijs 140 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Dame van lichte zeden. Pastel op papier. Afmeting: H 39 x B 34 cm. In goede staat.

Lithografie Jan Toorop, Figuren in fabriek
Startprijs 150 EUR

Lithografie Jan Toorop, 1905. 1858 - 1928. Figuren in fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.

4x Aat Veldhoen, Schetsen
Startprijs 150 EUR

Vier schetsen van Aat Veldhoen. 1934 - 2018. Schetsen 60-er jaren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Onduid.gesign., Interieur met figuren
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hongaarse School. Interieur met figuren. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startprijs 150 EUR

Thomas Heesakkers. Hollandse School. 1946 - . Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 40 cm. In goede staat.

Guillaume Corneille, vrouw met duif
Startprijs 150 EUR

Guillaume Corneille, 1988. 1922 - 2010. Nr. 53/200. Naakte vrouw met duif. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

2x George Cooper, 2x Bosgezicht
Startprijs 150 EUR

2x George Cooper. (F.E. Jaimieson) 1895 - 1950. Engelse School. Bosgezichten. Aquarellen op papier. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.

Ulco (Glimmerveen), Reigers bij Paaseiland
Startprijs 150 EUR

Ulco, Glimmerveen. 1958. Reigers bij Paaseiland figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Robert Hammerstiel, die Jungfrau
Startprijs 150 EUR

Robert Hammerstiel. Nr. 19 - 100. 1933 - 2020. Titel: die Jungfrau. Houtsnede op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.

Robert Hammerstiel, Stilleven poezen
Startprijs 150 EUR

Robert Hammerstiel. Nr. 125/290. 1933 - 2020. Stilleven poezen. Houtsnede op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Stanislaw Lenkowicz, The savior of the world
Startprijs 150 EUR

Stanislaw Lewkowicz. 1956 - . The savior of the world, 1989. Nr. 120/135. Serigraph op kunststof. Afmeting: H 69,5 x B 47 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Zeilboot in rivierbocht
Startprijs 150 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Zeilboot in rivierbocht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Stilleven met appels
Startprijs 150 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Leo van Vught, Koolmees op besneeuwde tak
Startprijs 160 EUR

Leo van Vught. Koolmees op besneeuwde tak. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.

B. Retaux, Marrakech met figuren
Startprijs 160 EUR

B. Retaux. Franse School. Marrakech met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39,5 x B 27 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 160 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.

Paul Bodifee, Pand langs de IJssel bij Deventer
Startprijs 170 EUR

Paul Bodifee. 1866 - 1938. Deventer School. Pand langs de IJssel bij Deventer. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.

Eugene Brands, Abstract
Startprijs 170 EUR

Eugene Brands, '68. H.C. gesigneerd. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 37 x B 30 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Figuren
Startprijs 170 EUR

Anton Heyboer, 1987. 1924 - 2005. Figuren voorstelling. Tekening op papier. Afmeting: H 55 x B 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Breugeliaans interieur met figuren
Startprijs 180 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Breugeliaans interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.

Charles Rochussen, Kerkinterieur
Startprijs 180 EUR

Charles Rochussen. 1814 - 1894. Kerkinterieur met figuren te zwaard. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In goede staat.

C.J. Mension, Portret collie hond
Startprijs 200 EUR

Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Bloemenmeisje met slapend kind
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). 19e Eeuw. Bloemenmeisje met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 70 cm. In redelijke staat.

Jacob Kanbier, Boze dame
Startprijs 200 EUR

Jacob Kanbier, '95. 1949 - 2020. Boze dame. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Jos Engbergen, Keniaanse ranger
Startprijs 200 EUR

Jos Engbergen. 2010. Keniaanse ranger met hoofdbedekking. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Edward Masseus, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Edward Masseus. 1917 - 2004. Stilleven met flessen, fruit en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 60 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Landschap met herder en schapen
Startprijs 200 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Waarschijnlijk vroeg werk van deze schilder. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 56 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met schuur, kippen en bijenkorven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.

Gerrit Neven, Marken (NH)
Startprijs 200 EUR

Gerrit Neven, 1996. 1939 -. Marken, Noord Holland. Aquarel op papier, het paard van Marken. Afmeting: H 42 x B 49 cm. In goede staat.

Joep Erven, Surrealistisch
Startprijs 200 EUR

Joep Erven. Surrealistisch. Figuren bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Bruggetje bij Giethoorn
Startprijs 200 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Bruggetje bij Giethoorn. Pastel op papier. Afmeting: H 50 x B 63 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Haven bij Veere
Startprijs 200 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Haven bij Veere. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Landschap Buurse
Startprijs 200 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Landschap Buurse. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Staf Beerten, Meisjes portret
Startprijs 200 EUR

Staf Beerten. 1930 - Meisjes portret. Olieverf op karton. Afmeting: H 30 x B 18 cm. In goede staat.

Bouke v/d Sloot, Boerderij met rieten dak
Startprijs 200 EUR

Bouke van der Sloot. 1908 - 1995 Friesland. Boerderij met rieten dak. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.

Harry Mutasa, Naakte dame voor spiegel
Startprijs 200 EUR

Harry Mutasa. 1973. Afrika. Naakte dame voor spiegel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 43 cm. In goede staat.

Harry Mutasa, Twee vrouwen
Startprijs 200 EUR

Harry Mutasa. 1973. Twee vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 43 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Raderboot op volle zee
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk, 1884. Raderboot op volle zee. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In redelijke staat.

Lizzy Ansingh, Vrouw met wandelstok en bloemen
Startprijs 200 EUR

Lizzy Ansingh. 1875 - 1959. Vrouw met wandelstok en bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 23 x B 14 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Wintergezicht met vogelhuisje
Startprijs 200 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Wintergezicht met vogelhuisje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Corneile, Vrouw met man
Startprijs 200 EUR

Guilliaume Corneille, '89. 1922 - 2010. Nr.: 19/25. Vrouw met man. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 49 cm. In goede staat.

Corneille, Twee naakte vrouwen
Startprijs 200 EUR

Guilliaume Corneille. 1922 - 2010. Ongesigneerd. Drukwerk. Twee naakte vrouwen. Litho op papier. Afmeting: H 48 x B 48 cm. In goede staat.

Hendrick Vader, Visservolk bij bomschuit op strand
Startprijs 200 EUR

Hendrick Vader. 1928 - 1997. Vissersvolk met bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Norman Wilkinson, Vrachtschip bij roeiboot
Startprijs 200 EUR

Norman Wilkinson. 1878 - 1971. Engeland. Vrachtschip bij roeiboot. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Franse School. Stilleven met bloemvaas en fruit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Agnes van Stolk, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Agnes van Stolk. 1898 - 1980. Stilleven. Keukengerei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Frans Smissaert, Duinlandschap met paardenkar
Startprijs 200 EUR

Frans Smissaert. 1862 - 1944. Duinlandschap met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 63 cm. In goede staat.

Joop van Leeuwen, Strandgezicht
Startprijs 225 EUR

Joop van Leeuwen. Den Haag. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

J.J. Doeser, Ree met reebok
Startprijs 225 EUR

J.J. Doeser. 1884 - 1970. Ree met reebok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

P. van Borselen, Hollands wintergezicht
Startprijs 225 EUR

Pieter van Borselen. 1802 - 1873. Hollands wintergezicht met schaatsende figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.

Nadruk Salvador Dali, Fantasie voorstelling
Startprijs 225 EUR

Nadruk Salvador Dali. Voorzien van nummer + watermerk. Fantasie voorstelling. Drukwerk op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. In goede staat.

Cor Schaap, Kerk Katwijk met vissersvrouw
Startprijs 225 EUR

Cor Schaap. 1968 - . Kerk van Katwijk met vissersvrouw. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting; H 15 x B 10 cm. In goede staat.

R. Carlo Forti, Zuid Duits berglandschap
Startprijs 250 EUR

Raffaele Carlo Forti. 1853 - 1901. Zuid Duits berglandschap met waterval. Olieverf op paneel. Afmeting: H 96 x B 66 cm. In goede staat.

Van Noort, Hollandse bloembollenvelden met telers
Startprijs 250 EUR

Van Noort. Haarlem. Hollandse bloembollenvelden met telers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

M. Ottee, Boerderij met boer en geit
Startprijs 250 EUR

M. Ottee. Pseudoniem van de schilder Arnout van Gilst, 1898 - 1982. Boerderij met boer en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Theo Beerendonk, Abstract
Startprijs 250 EUR

Theo Beerendonk. 1905 - 1979. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

Stijl Andy Warhol, Brigitte Bardot
Startprijs 250 EUR

Lithografie Brigitte Bardot, in de stijl van Andy Warhol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 90 x 90 cm. In goede staat.

Drukwerk naar Roy Lichtenstein, Naakte vrouw kijkt in spiegel
Startprijs 275 EUR

Drukwerk naar Roy Lichtenstein. Nr. 16/199. Naakte vrouw kijkt in spiegel. Lithografie op papier. Afmeting H 101 x B 65 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Zeeslag
Startprijs 300 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Zeeslag, 17e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

H.C. Mac Lean, Stilleven met pompoen
Startprijs 300 EUR

H.C. Mac-Lean, '29. 1898 - 1972. Stilleven met pompoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x 55 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Jongen met ezel bij rivier
Startprijs 300 EUR

Onduidelijk. Circa 1880. Italiaanse of Franse School. Jongen met ezel bij rivier. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: H 50 x B 74 cm. In goede staat.

George Lilanga, Sasa Naonoa
Startprijs 300 EUR

George Lilanga. Afrikaanse School (Tanzania). Titel: Sasa Naona Nimepata Manani. Olieverf op linnen. Afmeting: H 66 xB 91 cm. In goede staat.

2x B. Alepkow, 2x Avantgarde schilderij
Startprijs 300 EUR

B. Alepkow. Russische Schoo. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.

2x B. Alepkow, Avantgarde schilderij
Startprijs 300 EUR

B. Alepkow. Russische School. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.

2x Peter Brown, Gravures
Startprijs 300 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Peter Brown hand-ingekleurde kopergravures uit het boek Illustration of Zoology 1776. 1. The Surinam daw + verso tekst + deel handgeschreven !!! 2. The lark-heeled cuckoo + ve...

2x Peter Brown, Gravures
Startprijs 300 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Peter Brown hand-ingekleurde kopergravures uit het boek Illustration of Zoology 1776. 1. The black-backed eagle, verso tekst + deels handgeschreven !! 2. The red crowned barbe...

A. Mangold, Groninger botter op het Boterdiep
Startprijs 300 EUR

Adolf Mangold, 1917. 1858 - 1945. Groninger botter op het Boterdiep. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35,5 cm. In goede staat.

Dirk Meesters, Paarden in de wei
Startprijs 300 EUR

Dirk Meesters. 1899 - 1950. Paarden in de wei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.

Andy Warhol, 2 Dollar biljet
Startprijs 300 EUR

Ingelijst Andy Warhol 2 Dollar biljet + certificaat. The Andy Warhol Collection. Nr. 3002 62. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.