Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schalen met floraal/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - Ø 28 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen vazen. Geglazuurd. Divers. Alle drie met bodemmerk. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kang xi borden met bloemvaas decor. 17e - 18e Eeuw. Beide borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha + tekst decor. Circa 1880. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse landschappen. Twee kopjes goed. Vier kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen beker met mandarijn decor. Gerestaureerd. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.
Lot 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: 3x Familie rose dekseldoos met bodemmerk. 1x Snuffbottle met kippen/kraanvogel decor. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/geisha/kippen decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen familie rose kommen met optocht/figuur op kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,4 cm. In goede staat.
Antieke Chinese, uit bamboe gesneden penselenvaas met kraanvogel decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen glazuur. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met reliëf van draken en bronskleurig glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren/floraal/vogels/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 45,4 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinees porsleinen dekselvaas met figuren (godheden), floraal + foohond decor. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Twee antiek Japans porseleinen satsuma vazen met geisha's/krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen familie rose tazza met vergulde bronzen monturen. Familie rose tuin decor emaille. Enkele haarlijn. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese schalen met familie rose decors (figuren, floraal, dieren, goud). Centraal gat. Verder goed. Afmeting: 32 - 43 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen monochroom glazuren vaas met zes tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Gaatje in bodem. Afmeting: H 44,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen potten. 1x Celadon dekselpot met oren. 1x Blauw glazuur vaas. Afmeting: H 25 - 29,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sung schenkkan met zalmkleurig glazuur. Afmeting: 18,4 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese borden met tuin decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Chinees porseleinen familie rose hoedenstandaard met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen bloembak met groen glazuur + gouden tekst op bodem. Afmeting: 7 x 16,3 x 23,7 cm. In goede staat.
Twee delen oud Chinees papiergeld. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen imari kom met landschap/pagode/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 23,6 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Imari scheerbekken. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten gestoken Libation cup met floraal/vogel decor. Afmeting: 4 x 5,5 x 4,4 cm. In goede staat.
Zware, Chinese bronzen censer met deksel. Fruitranken/kat-achtige dieren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekselpot met floraal + goud decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose cup met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,4 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen censer met foo-hond op deksel, geplaatst op houtgestoken console. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen gu-vaas met bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekselkom met rondom figuren in landschap decor, idem deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose capucijne schenkkan met pioenroos decor. Kleine chip aan tuit. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Antiek Chinese bronzen wierookbrander met olifantkoppen en figuur op olifant. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Mintgroene, Chinees porseleinen celadon vaas met vlinder/aubergine-plant decor. Gat in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met geisha's in tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose vaas met berglandschap/vesting/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Cheng lung. Tuit gerestaureerd. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Groot Chinees porseleinen figuur. Hoogwaardigheidsbekleder met scepter. Voorzien van bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi revival kom met floraal decor + bodemmerk, chips/haarlijn. Afmeting: H 8 - Ø 24 cm. Tevens acht borden met pagode decor. Eén bord haarlijn/chips. Rest goed...
Antieke Chinese trekpot van brons met draken decor. Afmeting: 20 x 15 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinese, vierkante yixing theepot met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met lichtgroen glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung dekselterrine met landschap decor. Haarlijnen in bodem. Deksel mogelijk niet origineel. Afmeting: 25 x 33 x 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Groen met ribbels. 1x Creme craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 - 23,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Gecontourneerd. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met rivierlandschap/pagodes/figuren. Cheng lung. Deksel gerestaureerd, rest goed. Afmeting: 12 x 18,5 x Ø 11 cm.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén gaaf. Eén met kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee kleine en antieke Chinese blanc de chine hondjes. 19e Eeuw. Afmeting: 5,7 cm. Afmeting: H 5,7 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. Onder meer; 2x Karper decor, 19e eeuw. 1x Republiek met tijger decor. Afmeting: 22 - 25,5 cm.
Set met drie 18e eeuwse Chinees porseleinen imari borden. Floraal/vissen/goud decor. Twee borden goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 28,8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Cheng lung roomkan, haarlijn + chip. 1x Kang xi kom, bodemmerk, bodemrand schade. 1x 18e Eeuwse pot met floraal decor, haarlijn. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In rede...
Chinees porseleinen kom met kylin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.
Apart 18e eeuws Chinees porseleinen bord met tuin/draak/goud decor. Voorzien van apart bodemmerk. Randfrit. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Antieke, grote Chinees porseleinen vaas met pioenroos decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen pijpvazen op sokkel. Floraal/draak/decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chips. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen vaas met floraal/goud decor. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schotel met landschap/pagode/goud decor. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen wandschotel. 19e Eeuw. Floraal/landschap/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 47,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemkom met chicken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 7,8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose/mandarijn kom met vossenjacht decor. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. Iets randfrit. In redelijk/goede staat.
Kleine Chinees porseleinen bolvaas, met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,2 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor + geisha op deksel. Kleine beschadigingen bij geisha. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Wierookbrander, familie rose, met figuren/tekst decor. 1x Drie-delige Chinees porseleinen erotische familie verte kom. Met bodemmerk. Afmeting: 10 - 11cm. In goede sta...
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Chinees gesigneerde lithografie. Bamboe bomen met tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 135 x B 59 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sang du boeuf plantenbak met bodemmerk. Afmeting: 8 x 22,6 x 14,7 cm. In goede staat.
Chinese beschilderde sung vaas met haas/zotje/kraanvogel decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen sung gemberpot in bloemvorm, met lichtgroen glazuur + deksel. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen mei ping vaasjes met blauw glazuur. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 32,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon wierookbrander. Song stijl. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met blauw glazuur en reliëf van paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinese muntstukken/plaquettes met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 - 6,5 cm. In goede staat.
Groot verguld Oosters boeddhistisch bronzen figuur. Musicerend. 20e Eeuw. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Antiquarisch boek, the pageant of Peking. By A.S. Watson & Co. Shanghai - China. 1922 Second edition. Printed 1920, Kelly & Walsh Ltd. Shanghai - China. Met 66 drukken van foto's van Peking. Vochtvlek...
Chinese, vierkant porseleinen vaas, met decor van groene draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Gesigneerde Chinees porseleinen penselenvaas (brushpot). Wandelaar in landschap decor. Afmeting: 12,2 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Kom met lichtblauw floraal reliëf decor, met bodemmerk, Afmeting: H 6,5 x Ø 20,9 cm. 1x Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk, afmeting: H 14,3 cm. In goede sta...
Chinees porseleinen theeglazuur oorvaas met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte waterschaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal/feniks decor. Ming-stijl. Afmeting: H 7,3 x Ø 16,7 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek China. 1x Fantasie dier van jade. 1x Bronzen kalf. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese dekseldoos met kostbaarheden decor. Koper/emaille reliëf. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees bisquit porseleinen figuren. Eén figuur mist handen. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met figuren/kraanvogel in landschap decor. Afmeting: 18,3 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Onderrand chips. Afmeting: H 17,7 cm. In redelijk/goede staat.
Balustervormige Chinees porseleinen familie rose pijpvaas met rondom figuren in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen celadon vazen met craquelé glazuur. 1x Pijpvaas + 2x Knobbelvaas. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Twee antiek Oosterse dolken. Circa 1900. 1x Dolk, Perzië, met benen heft en damast lemmet, met floraal zilver/goud inlay. 1x Kleine kris met benen heft en damast lemmet. Afmeting: L 17 - 30 cm. In goe...
Kleine Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,2 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinees porseleinen chicken cups met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen lachende boeddha met zotjes. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting; H 20,5 cm. In goede staat.