Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Japanse schaal
Startprijs 180 EUR

Twee 19e eeuwse Japans porseleinen schalen met floraal/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - Ø 28 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese vazen, H 29 - 36 cm.
Startprijs 180 EUR

Drie oude/antieke Chinees porseleinen vazen. Geglazuurd. Divers. Alle drie met bodemmerk. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.

2x Kang Xi bord Ø 21,2 cm.
Startprijs 180 EUR

Twee Chinees porseleinen kang xi borden met bloemvaas decor. 17e - 18e Eeuw. Beide borden haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 42,3 cm.
Startprijs 190 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha + tekst decor. Circa 1880. Afmeting: H 42,3 cm. In goede staat.

Lot Chinese kopjes (6x)
Startprijs 200 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse landschappen. Twee kopjes goed. Vier kopjes haarlijn en/of chip. Afmeting: 4,5 - 7,5 cm. In redelijke staat.

Chinese mandarijn beker
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen beker met mandarijn decor. Gerestaureerd. Afmeting: 13 cm. In redelijke staat.

Lot Chinese dekseldozen
Startprijs 200 EUR

Lot 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: 3x Familie rose dekseldoos met bodemmerk. 1x Snuffbottle met kippen/kraanvogel decor. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.

2x Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/geisha/kippen decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

2x Chin. Familie Rose kom Ø 11,4 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen familie rose kommen met optocht/figuur op kylin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11,4 cm. In goede staat.

Chinese brushpot van bamboe
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese, uit bamboe gesneden penselenvaas met kraanvogel decor. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 24,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met groen glazuur. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met reliëf van draken en bronskleurig glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 45 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren/floraal/vogels/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 45,4 cm. In redelijke staat.

Chinese dekselvaas, H 86 cm.
Startprijs 200 EUR

Zeer grote Chinees porsleinen dekselvaas met figuren (godheden), floraal + foohond decor. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.

Paar Satsuma vazen
Startprijs 200 EUR

Twee antiek Japans porseleinen satsuma vazen met geisha's/krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Antieke Chinese tazza, Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinees porseleinen familie rose tazza met vergulde bronzen monturen. Familie rose tuin decor emaille. Enkele haarlijn. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese schaal
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese schalen met familie rose decors (figuren, floraal, dieren, goud). Centraal gat. Verder goed. Afmeting: 32 - 43 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 44,7 cm.
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen monochroom glazuren vaas met zes tekens bodemmerk. Kang Xi revival. Gaatje in bodem. Afmeting: H 44,7 cm. In goede staat.

2x Chinese pot
Startprijs 200 EUR

Twee Chinees porseleinen potten. 1x Celadon dekselpot met oren. 1x Blauw glazuur vaas. Afmeting: H 25 - 29,5 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen sung schenkkan met zalmkleurig glazuur. Afmeting: 18,4 cm. In goede staat.

3x Chinees bord Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinese borden met tuin decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese hoedenstandaard, H 28,3 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen familie rose hoedenstandaard met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 28,3 cm. In goede staat.

Chinese bloembak
Startprijs 200 EUR

Chinese celadon porseleinen bloembak met groen glazuur + gouden tekst op bodem. Afmeting: 7 x 16,3 x 23,7 cm. In goede staat.

2x Chinees papier geld
Startprijs 200 EUR

Twee delen oud Chinees papiergeld. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Chinese Imari kom Ø 23,6 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen imari kom met landschap/pagode/goud decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 10 x Ø 23,6 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse Imari scheerbekken Ø 26 cm.
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Imari scheerbekken. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen kom met roze glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese hardhouten cup
Startprijs 200 EUR

Chinese hardhouten gestoken Libation cup met floraal/vogel decor. Afmeting: 4 x 5,5 x 4,4 cm. In goede staat.

Bronzen censor
Startprijs 200 EUR

Zware, Chinese bronzen censer met deksel. Fruitranken/kat-achtige dieren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot, Ø 18,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose dekselpot met floraal + goud decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: H 20 x Ø 18,5 cm. In goede staat.

Chinese fam. rose cup Ø 7,4 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose cup met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,4 cm. In goede staat.

Bronzen censer, 1900
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees bronzen censer met foo-hond op deksel, geplaatst op houtgestoken console. Circa 1900. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas, H 14,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees bronzen gu-vaas met bodemmerk. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom Ø 12 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose dekselkom met rondom figuren in landschap decor, idem deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 12 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Capucijne schenkkan, H 15 cm.
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose capucijne schenkkan met pioenroos decor. Kleine chip aan tuit. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Bronzen censer, H 24,5 cm.
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinese bronzen wierookbrander met olifantkoppen en figuur op olifant. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 25 cm.
Startprijs 200 EUR

Mintgroene, Chinees porseleinen celadon vaas met vlinder/aubergine-plant decor. Gat in bodem. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose bord met geisha's in tuin decor. Eén chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen familie rose vaas met berglandschap/vesting/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Startprijs 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met floraal decor. Cheng lung. Tuit gerestaureerd. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Chinees figuur, H 56 cm.
Startprijs 225 EUR

Groot Chinees porseleinen figuur. Hoogwaardigheidsbekleder met scepter. Voorzien van bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 225 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kang xi revival kom met floraal decor + bodemmerk, chips/haarlijn. Afmeting: H 8 - Ø 24 cm. Tevens acht borden met pagode decor. Eén bord haarlijn/chips. Rest goed...

Bronzen trekpot met draken
Startprijs 225 EUR

Antieke Chinese trekpot van brons met draken decor. Afmeting: 20 x 15 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Yixing theepot (vierkant)
Startprijs 250 EUR

Chinese, vierkante yixing theepot met karaktertekens. Met bodemmerk. Afmeting: 12 x 16,5 x 11 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 20 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met lichtgroen glazuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese terrine
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen cheng lung dekselterrine met landschap decor. Haarlijnen in bodem. Deksel mogelijk niet origineel. Afmeting: 25 x 33 x 21 cm. In goede staat.

2x Celadon vaas, H 18,5 - 23,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee Chinees porseleinen celadon vazen. 1x Groen met ribbels. 1x Creme craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 - 23,5 cm. In goede staat.

3x Familie Rose bord Ø 22,6 cm.
Startprijs 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met tuin/goud decor. Gecontourneerd. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 22,6 cm. In goede staat.

Chinese theepot Ø 11 cm.
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met rivierlandschap/pagodes/figuren. Cheng lung. Deksel gerestaureerd, rest goed. Afmeting: 12 x 18,5 x Ø 11 cm.

2x Cheng Lung bord Ø 27,5 - 28,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén gaaf. Eén met kleine haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese hondjes
Startprijs 250 EUR

Twee kleine en antieke Chinese blanc de chine hondjes. 19e Eeuw. Afmeting: 5,7 cm. Afmeting: H 5,7 cm. In goede staat.

3x Chinees antiek porselein
Startprijs 250 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. Onder meer; 2x Karper decor, 19e eeuw. 1x Republiek met tijger decor. Afmeting: 22 - 25,5 cm.

3x Chinees bord Ø 28,8 cm.
Startprijs 250 EUR

Set met drie 18e eeuwse Chinees porseleinen imari borden. Floraal/vissen/goud decor. Twee borden goed. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 28,8 cm. In redelijk/goede staat.

3 Delen antiek Chinees porselein
Startprijs 250 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Cheng lung roomkan, haarlijn + chip. 1x Kang xi kom, bodemmerk, bodemrand schade. 1x 18e Eeuwse pot met floraal decor, haarlijn. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In rede...

Chinese kom Ø 16 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen kom met kylin decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 22,7 cm.
Startprijs 250 EUR

Apart 18e eeuws Chinees porseleinen bord met tuin/draak/goud decor. Voorzien van apart bodemmerk. Randfrit. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 57,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Antieke, grote Chinees porseleinen vaas met pioenroos decor + tekst. Circa 1900. Afmeting: H 57,5 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvaas op sokkels
Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen pijpvazen op sokkel. Floraal/draak/decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chips. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Imari vaas, H 22,5 cm.
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees Imari porseleinen vaas met floraal/goud decor. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese Imari schotel Ø 33 cm.
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari schotel met landschap/pagode/goud decor. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.

Japanse Imari schotel Ø 47,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Grote Japanse Imari porseleinen wandschotel. 19e Eeuw. Floraal/landschap/goud decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 47,5 cm. In goede staat.

Chinese stemkom Ø 7,8 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen stemkom met chicken/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 6,7 x Ø 7,8 cm. In goede staat.

Mandarijn kom Ø 13,8 cm.
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose/mandarijn kom met vossenjacht decor. Afmeting: H 7 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

2x Chin. kop + schotel
Startprijs 250 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. Iets randfrit. In redelijk/goede staat.

Kleine Chinese vaas, H 8,2 cm.
Startprijs 250 EUR

Kleine Chinees porseleinen bolvaas, met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,2 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma dekselpot, H 60 cm.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor + geisha op deksel. Kleine beschadigingen bij geisha. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 250 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Wierookbrander, familie rose, met figuren/tekst decor. 1x Drie-delige Chinees porseleinen erotische familie verte kom. Met bodemmerk. Afmeting: 10 - 11cm. In goede sta...

2x Chinese dekselvaas, H 32 cm.
Startprijs 275 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese dekselvazen met figuren in tuin decor. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinees schilderij bamboe
Startprijs 275 EUR

Chinees gesigneerde lithografie. Bamboe bomen met tekst + signatuur. Lithografie op papier. Afmeting: H 135 x B 59 cm. In goede staat.

Chinese plantenbak
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen sang du boeuf plantenbak met bodemmerk. Afmeting: 8 x 22,6 x 14,7 cm. In goede staat.

Chinese sung vaas, H 34,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinese beschilderde sung vaas met haas/zotje/kraanvogel decor. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 12 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen sung gemberpot in bloemvorm, met lichtgroen glazuur + deksel. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In goede staat.

2x Kleine Mei Ping vaas
Startprijs 300 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen mei ping vaasjes met blauw glazuur. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Chinese cheng lung schotel Ø 32,2 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotel met tuin decor. Afmeting: Ø 32,2 cm. In goede staat.

Wierookbraner van celadon
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon wierookbrander. Song stijl. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen bord met blauw glazuur en reliëf van paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

3x Chinese munt
Startprijs 300 EUR

Drie oude/antieke Chinese muntstukken/plaquettes met karaktertekens. Afmeting: Ø 5 - 6,5 cm. In goede staat.

Verguld beeld (oosters)
Startprijs 300 EUR

Groot verguld Oosters boeddhistisch bronzen figuur. Musicerend. 20e Eeuw. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

Chinees boek, "The Pageant of Peking"
Startprijs 300 EUR

Antiquarisch boek, the pageant of Peking. By A.S. Watson & Co. Shanghai - China. 1922 Second edition. Printed 1920, Kelly & Walsh Ltd. Shanghai - China. Met 66 drukken van foto's van Peking. Vochtvlek...

Chinese vaas (vierkant), H 20,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinese, vierkant porseleinen vaas, met decor van groene draken. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

Chinese brushpot
Startprijs 300 EUR

Gesigneerde Chinees porseleinen penselenvaas (brushpot). Wandelaar in landschap decor. Afmeting: 12,2 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Kom met lichtblauw floraal reliëf decor, met bodemmerk, Afmeting: H 6,5 x Ø 20,9 cm. 1x Chinees porseleinen drakenvaas met bodemmerk, afmeting: H 14,3 cm. In goede sta...

Chinese theeglazuur oorvaas, H 17,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen theeglazuur oorvaas met bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Chinese fam. verte waterschaal Ø 27 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen familie verte waterschaal met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6 x Ø 27 cm. In goede staat.

Chinese ming-stijl kom Ø 16,7 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kom met floraal/feniks decor. Ming-stijl. Afmeting: H 7,3 x Ø 16,7 cm. In goede staat.

Twee delen oud/antiek China
Startprijs 300 EUR

Twee delen oud/antiek China. 1x Fantasie dier van jade. 1x Bronzen kalf. Afmeting: 6,5 - 8,5 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 13 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinese dekseldoos met kostbaarheden decor. Koper/emaille reliëf. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.

2x Antiek Chinees figuur
Startprijs 300 EUR

Twee antiek Chinees bisquit porseleinen figuren. Eén figuur mist handen. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese brushpot
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met figuren/kraanvogel in landschap decor. Afmeting: 18,3 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 17,7 cm.
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen vaas met tuin/vlinder decor. Onderrand chips. Afmeting: H 17,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese familie rose vaas, H 41 cm.
Startprijs 300 EUR

Balustervormige Chinees porseleinen familie rose pijpvaas met rondom figuren in tuin decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

3x Chinese celadon vaas
Startprijs 300 EUR

Drie Chinees porseleinen celadon vazen met craquelé glazuur. 1x Pijpvaas + 2x Knobbelvaas. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.

Twee Oosterse dolken, 17 - 30 cm.
Startprijs 300 EUR

Twee antiek Oosterse dolken. Circa 1900. 1x Dolk, Perzië, met benen heft en damast lemmet, met floraal zilver/goud inlay. 1x Kleine kris met benen heft en damast lemmet. Afmeting: L 17 - 30 cm. In goe...

Kleine Chinese drakenvaas
Startprijs 300 EUR

Kleine Chinees porseleinen drakenvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 9,2 cm. In goede staat.

5x Chinese chickencup Ø 8,3 cm.
Startprijs 300 EUR

Vijf oude Chinees porseleinen chicken cups met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,3 cm. In goede staat.

Boeddha figuur, H 20,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen lachende boeddha met zotjes. Familie Rose. Met bodemmerk. Afmeting; H 20,5 cm. In goede staat.