Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 80 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met graveerwerk op de rand. Het comfoor heeft een koperen binnenbak. Het geheel is geplaatst op een houten basement. Totaal ca 390 gram....

Zilveren miniatuur, camera
Startprijs 80 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een oude camera, 835/000, geplaatst op een driepoot. MT.: Menegatti F.Illi SP. Vicenza Italië. 2x3x8cm. ca 45 gram. in goede staat.

Gouden hanger Idalo
Startprijs 80 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, in de vorm van een Idalo met zirconia's. 2x3,5cm. ca 1,8 gram. In goede staat.

Zilveren creolen met harthangers met diamant
Startprijs 80 EUR

Zilveren creolen met harthangers, 925/000, bezet met diamant. Ovale klapcreolen met een kruisbewerking en daaronder een vaste hanger bezet met diamanten, totaal ca 0,25 ct. totale lengte 28 mm. Nieuw

Lot met 6 horloges
Startprijs 80 EUR

Lot met 6 Just horloges, quarts, in diverse kleuren met diverse kleuren kunststof banden. Nieuw, moet nieuwe batterij in

Zilveren broche met gewei
Startprijs 80 EUR

Grote zilveren broche, 800/000, in de vorm van een hertengewei met vrouwfiguur. 7x8 cm. ca 52,5 gram. In goede staat

Zilveren zakhorloge met sleutel
Startprijs 80 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met sleutelopwinding. De achterzijde van de kast is voorzien van een gravure met een stadsgezicht. Aan het horloge zit een geelmetalen ketting met sleutel. ø 48 mm. In go...

Gouden hanger
Startprijs 80 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, gecontourneerd peervormig bezet met een zirconia. ca 1,5 gram, 28 mm. In goede staat.

Granaat collier
Startprijs 80 EUR

Een collier van verlopende gefacetteerd granaatkralen, 4,5-8mm. Bevestigd aan een geelgouden bolslot. ø 7 mm. In goede staat.

3 Colliers met granaat
Startprijs 80 EUR

Drie colliers met granaatkralen, een collier met diskvormige kralen en een gouden slot, een collier van geslepen granaten met een zilveren slot en een collier met rechthoekige kralen met zilveren hang...

Parelcollier
Startprijs 80 EUR

Lang collier van cultive parels, ø 7,5 mm., geknoopt en bevestigd aan een zilveren slot, in bloemvorm met 7 saffieren. De parels zijn wat grillig van vorm. Lengte 88 cm. Met veiligheid. In goede staat...

2x Eef de Weerd, 2x Naakt studie
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee naakt studies. Houtskool op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. + H 68 x B 53 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Dame met pen en griffel
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dame met pen en griffel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 25,5 cm. In goede staat.

Paatz? Vensterbank met bloempotten
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd. Paatz? Vensterbank met bloempotten en landschap. Aquarel op papier. Afmeting: 57 x 75 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstract figuratieve voorstellingen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.

Honoré Daumier, Les Gens de Justice
Startprijs 80 EUR

Honoré Daumier. 1808 - 1879. Les Gens de Justice. Nr. 90/500. Lithografie op papier. Afmeting: H 30 x B 36 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 52 cm. + H 70 x B 52 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. + H 50 x B 37 cm. In goede staat.

Roger Hebbelinck, Stadsgezicht met markt
Startprijs 80 EUR

Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Nr. 112/350. Stadsgezicht met markt. Kleurets op papier. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zeilboten op ruwe zee
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Zeilboten op ruwe zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 79 cm. In goede staat.

3x Panda schilderij
Startprijs 80 EUR

Drie antiek Chinese panda schilderijen op zijde. Handgeschilder + gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met rozen
Startprijs 80 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Jan Wiegers, Berglandschap Zwitserland
Startprijs 80 EUR

Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap Zwitserland. Lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 46 cm. In goede staat.

A. Torie, IJsselgezicht
Startprijs 80 EUR

A. Torie. 1896 - 1969. IJsselgezicht met boten. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 47 cm. In goede staat.

Thio Siao Tjin, Bosgezicht met waterval
Startprijs 80 EUR

Thio Siao Tjin. 1970. Bandung, Indonesia. Bosgezicht met waterval. Voorzien van Chinese signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.

J.A. Mondt, Stilleven
Startprijs 80 EUR

J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.

Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform
Startprijs 80 EUR

Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Soeyono, Indonesisch landschap
Startprijs 80 EUR

Soeyono. Indonesische School. Indonesisch landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

G. Clausen, Dames portret
Startprijs 80 EUR

Georg Clausen, 1938. 1852 - 1944. Duitse School. Dames portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Cjab, Portret Beethoven
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd Djab. Portret Beethoven. Olieverf op linnen. Marouflé. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44,5 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesign., Vrouw met demonen
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vrouw met demonen. Aquarel op papier. Afmeting: H 68 x B 50 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Zeilboten te Veere (pastel)
Startprijs 80 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Zeilboten te Veere. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 37 cm. In goede staat.

Wim Schulmacher, 1894 - 1980
Startprijs 80 EUR

Wim Schulmacher. 1894 - 1980. Stilleven met beeld Corpus Christi. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 34 cm. In goede staat.

J. Bruid, Driemaster op zee
Startprijs 80 EUR

J. Bruid. Tweede helft 20e eeuw. Driemaster op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.

2x G. Barret, 2x Erotisch
Startprijs 80 EUR

Twee werken van G. Barret Gaston. 1910 - 1991. Erotiek. Litho's op papier. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.

W.H. Eickelberg, Bosgezicht met moeder en kind
Startprijs 80 EUR

W.H. Eickelberg. 1845 - 1920. Bosgezicht met moeder en kind. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Jugendstil beeld, Vrouw
Startprijs 80 EUR

Antiek jugendstil figuur met glazen houder, met polychromie. Compositie metaal. Circa 1900. Haarscheuren in basement. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.

Naaikistje (notenhout)
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse naaidoos met bandintarsia. Louis Philippe. Wortelnoten. Circa 1860. Afmeting: 15 x 25 x 17 cm. In goede staat.

2x Antieke Petroleumlamp
Startprijs 80 EUR

Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. 1x Historisme, compositie metaal. 1x Glas + messing. Afmeting: H 47 - 52 cm. In goede staat.

2x Achter-glas beschildering
Startprijs 80 EUR

Twee antieke achter-glas-beschilderingen in lijsten. Ter nagedachtenis van echtvereniging. Afmeting: H 100 x B 87 cm. In goede staat.

Tabaksdoos
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws roodkoperen Hollandse tabaksdoos. Decor: figuur met waldhoorn + spreuk. Afmeting: 15 x 6 x 4 cm. In goede staat.

Wand olielamp, 1900
Startprijs 80 EUR

Grote neo gotische wand-olielamp van messing, met rood glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: 45 x 60 x 25 cm. In goede staat.

Afrikaanse bronzen dekselpot Ø 14,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Oude/antieke Afrikaanse bronzen dekselpot met gezichten en diverse dieren op deksel. Afmeting: H 16 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

3x Houtgesneden portre montre
Startprijs 80 EUR

Drie antieke houtgesneden portre montres. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.

Lot cloisonné (3x)
Startprijs 80 EUR

3x Japan/China antiek. Bestaande uit: Eén cloisonné trekpot en twee cloisonné bloempotten. Floraal decor. Afmeting: 9 - 14 cm. In goede staat.

Wijwaterhouder
Startprijs 80 EUR

Houtkleurige compositie gegoten wijwaterhouder. Naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Lot met antiek emaille
Startprijs 80 EUR

Groot lot met antiek emaille. Onder meer petroleumkannen et cetera. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 36 cm. In goede staat.

Lot diverse hanglampen (6x)
Startprijs 80 EUR

Lot met zes diverse oude/antieke hanglampen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Lampenvoet, H 180 cm.
Startprijs 80 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten lampenvoet met klauwpoten. Met gesigneerde Franse, handbeschilderde lampenkap. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.

Vlaggenhouder Hofleverancier
Startprijs 80 EUR

Hollandse vlaggenhouder van aluminium 'Le Mantendrai' Hofleverancier. Tweede helft 20 eeuw. Afmeting: 50 x 43 x 18 cm. In goede staat.

Lot antieke dekseldozen (4x)
Startprijs 80 EUR

Vier delen divers antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: drie dekseldozen, waarvan 2x mahonie + 1x spaanhout. Plus één vorm met koperen banden (eiken). Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.

2x Antieke dekseldoos
Startprijs 80 EUR

Twee antieke houtgesneden dekseldozen. Circa 1900 - 1930. 1x Indonesië, landschap decor, circa 1930. 1x Schwarzwald met vogel, circa 1900. Afmeting: 29 - 34 cm. In goede staat.

Lot kistjes (5x)
Startprijs 80 EUR

Vijf diverse oude/antieke dekseldozen. Onder andere; Jugendstil schrijfkist, Aziatische doos et cetera. Afmeting: 13 - 28 cm. In goede staat.

Glazen stolp
Startprijs 80 EUR

Grote oude/antieke mondgeblazen glazen stolp. Afmeting: H 48 x Ø 20 cm. In goede staat.

2x Design lamp
Startprijs 80 EUR

Twee design lampen van pvc met messing. 60-er Jaren. Maker? Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Drie antiquarisch boeken
Startprijs 80 EUR

Drie antiquarische boeken. De hel van Dante. Uit de komedie van Dante, door Dr. J.C. Hacke van Mijnden, A.C. Kruseman 1867. Gebruikssporen/vochtvlekken. Afmeting: 5,5 x 43,5 x 34,5 cm. In redelijke st...

Sigaar reclame Karel I
Startprijs 80 EUR

Antieke sigaren wandplaquette. 'Karel I - De Vorstelijke Sigaar'. Hout met stucwerk en polychromie. Afmeting: H 46 x B 33 cm. In goede staat.

Lot munten/ penningen
Startprijs 80 EUR

Lot met diverse munten en penningen. Tweede helft 20e eeuw. Onder meer; houder met 'Die Euro Münz entwürfe'. Afmeting: 1 - 35 cm. In goede staat.

Plaquette + koperen plaat met afbeelding
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse wandplaquettes met reliëf van messing leeuwen. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.

Antiek glas in lood venster
Startprijs 80 EUR

Antiek gebrandschilderd glas-in-lood venster met Mercurius. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.

Wuba tafelklok, H 35 cm.
Startprijs 80 EUR

Nederlandse wortelnoten Wuba tafelklok met maanstand en bronzen montuur. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Ossen-oog wandklok
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse ossenoog wandklok. Oeil de Boeuf. Met parelmoer inleg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1870. Afmeting: 62 x 48 x 15 cm. In goede staat.

Comtoise
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse comtoise met vergulde feuille + gave emaille wijzerplaat, vouwslinger en spillegang. Circa 1820. Afmeting: 38 x 26 x 17 cm. In goede staat.

Franse comtoise wandklok
Startprijs 80 EUR

Antieke Franse comtoise wandklok met vergulde feuille + ankergang + datum + harpslinger. 19e Eeuw. Afmeting: 46 x 28 x 18 cm. In goede staat.

Franse stationscomtoise
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met ankergang en halfuur-slag op grote bel. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 45 x 30 x 19 cm. In goede staat.

Twee Schwarzwalder wandklokken
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Duitse Schwarzwalder Bismarck wandklokken. 19e Eeuw. Halfuur-slag. Afmeting: Circa 45 - 70 cm. In goede staat.

Duitse console, 1880
Startprijs 80 EUR

Duitse Gründerzeit notenhouten console. met een deurtje en een vakverdeling Circa 1880. Afmeting: 53 x 85 x 54 cm. In goede staat.

Mahonie kastje
Startprijs 80 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kastje met klepdeksel. Afmeting: 76 x 45 x 42 cm. In goede staat.

Penantkast, 1850
Startprijs 80 EUR

Hollandse mahoniehouten penantkast. Circa 1850. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 96 x 96 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Speeltafel
Startprijs 80 EUR

Vroege 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel. Afmeting: 76 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed
Startprijs 80 EUR

Oud Perzisch kleed met coulissen, 20e eeuw, meerkleurig, 260x82cm., in goede staat

Bronzen putti
Startprijs 80 EUR

17e - 18e Eeuwse bronzen putti. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw met pet
Startprijs 80 EUR

Bronzen dame met pet, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vrouw (Egypte)
Startprijs 80 EUR

Bronzen beeld. Egyptische vrouw, geplaatst op groen marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Keramische bizon
Startprijs 80 EUR

Keramische bizon. 60-er Jaren. Mogelijk Ruscha, Kurt Tschörner. Ongemerkt. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Indisch Ganesha figuur (zandsteen)
Startprijs 80 EUR

Indisch Ganesha figuur, gemaakt van zandsteen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

3x 19e Eeuws brons
Startprijs 80 EUR

Drie delen 19e eeuws brons. Ongesigneerd. 1x Buste Romein met helm. 1x Figuur op vergulde piedestal. 1x Buste van man op console. Afmeting: 9 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

Franse Baccarat fruitschaal Ø 26 cm.
Startprijs 80 EUR

Zware, Franse Baccarat kristallen fruitschaal met derde gehalte zilveren band. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - Ø 26 cm. In goede staat.

2x Delftse pot
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Delftse fayence potten met chinoiserie decor. Afmeting: 17 - 21 cm. In goede staat.

Lot tegels (27x)
Startprijs 80 EUR

Lot met 27 wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Onder meer; blauw-wit en mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Tabakspot
Startprijs 80 EUR

Twee antieke polychrome Delftse fayence tabakspotten. Porto Rico. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

K.P.M. parfumfles, 1800
Startprijs 80 EUR

Antiek porseleinen K.P.M. parfumfles met letter P + K.P.M. merkteken. Circa 1800. Duitsland. Eén chip onderrand. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Lot Duits porselein (5x)
Startprijs 80 EUR

Lot met Duits porselein. Bestaande uit: Mosterdpot met zilveren deksel, Bow Duesburg, 18e eeuw. En vier borden van K. Schumann Berlin, handbeschilderd, floraal decor, circa 1900. Afmeting: 10 - 19,5 c...

Lot porselein (divers)
Startprijs 80 EUR

Lot divers porselein. 20e Eeuw. Onder andere; Bavaria + Frankrijk et cetera. Floraal/goud decor. Afmeting: 11 - 32 cm. In goede staat.

2 Porseleinen figuren Napels
Startprijs 80 EUR

Twee Italiaanse bisquit Napels porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. 1x Vrouw met kind, Flavina Vero Porcellane. 1x Geitenhoeder. Afmeting: H 28 - 34 cm. In goede staat.

5x Kastkom (P. Regout)
Startprijs 80 EUR

Vijf antiek Hollandse keramieken kastkommen Maastricht, Petrus Regout. Afmeting: Ø 15 - 17 cm. 2x Haarlijn. In goede staat.

Lot antiek Duits steengoed (6x)
Startprijs 80 EUR

Zes 19e eeuwse polychrome steengoed wandborden met spreuken. Afmeting: Ø 22 - 31 cm. In goede staat.

Delftse vaas, H 25,5 cm.
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Delftse fayence vaas met riviergezicht decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

2x Majolica bloempot
Startprijs 80 EUR

Twee antieke majolica bloempotten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x Ø 23 cm. / 29 x 32 x 16 cm. In goede staat.

3x Bisquit vaas, 1900
Startprijs 80 EUR

Lot met drie antiek bisquit porseleinen vazen met figuren. Circa 1900. Eén vaas mist stukje bloemrank, rest goed. Afmeting: 20 - 29 cm.

2x Hollandse fayence wandborden Ø 34,5 - Ø 38 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee grote antieke Hollandse fayence wandschotels. Delfts + Makkum. 1x Delfts, circa 1880, laatste avondmaal, neo renaissance. 1x Makkum Tichelaar, circa 1880, figuren in interieur, randglazuurschade....

2x Kang Xi bord met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met zilveren hengsel. Octagonaal van vorm. Afmeting: 10 x 10 cm. In goede staat.

3 Delen Chinees
Startprijs 80 EUR

Twee Chinese lakstempels van natuursteen. Plus één snuffbottle van jade met tuin en tekst in goud decor. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 28 cm.
Startprijs 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma boeddha
Startprijs 80 EUR

Antiek Japans Satsuma boeddha figuur met goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Chinees beeld van hout
Startprijs 80 EUR

Antiek Chinees houtgestoken godheid met staf en granaatappel. Circa 1900. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.