Antiek geëlektrificeerde majolica petroleumlamp met compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Charles Dix bronzen kaarskandelaren met rood marmeren basement, gebruneerd en vuurverguld brons. Circa 1840. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met albast, messing en kristalglazen reservoir. Korinthische zuil. Circa 1900. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen staande petroleumlamp met figuur + aambeeld, met beschilderd glazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 91cm. In goede staat.
Antiek en zeldzame dubbele staande petroleumlamp met glazen reservoirs. Compositie metaal. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: H 91cm. In goede staat.
Antiek zakhorlogehouder/Portre Montre. Figuur houdt horloge, met messing + wandbevestiging. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuws vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen. Circa 1810. Ongereinigd. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Drie delen divers antiek. 1x Kristalglazen schaal met zilveren beugel, circa 1860. 1x Kristalglazen olie/azijn-set, circa 1860. 1x Art Nouveau plated bestek aflegger, circa 1920. Afmeting: 20 - 26 cm....
Groot lot met 19 stuks diverse soorten bierpullen. Grotendeels aardewerk en glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 16 cm. In goede staat.
Interessant lot met twaalf stuks diverse koffiemolens. Diverse maten. Alles begin 20e eeuw. Afmeting: H 14 - 37 cm. In goede staat.
17e Eeuws bronzen vijzel met fratzen. Frankrijk. Afmeting: H 9,5 x Ø 13,2 cm. In goede staat.
Antiek bronzen vergulde tafelset door G. Mercier. Met druivendecor. Circa 1900. Afmeting: 7,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
Twee antiek bewerkte messing bloembakken met figuren in landschap decor. Gesigneerd Bourdon. Circa 1880. Afmeting: 16 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Opaline glas + messing. Afmeting: 34 - 59 cm. In goede staat.
Zeer grote partij interessant oud en antiek tin. Alles bij elkaar in 7 dozen. Gewicht: totaal 108 Kilo. In goede staat.
Zeer grote partij interessant oud en antiek tin. Alles bij elkaar in 6 dozen. Gewicht: totaal 96 Kilo. In goede staat.
7-Delige antieke maten-set van tin. Met bodemmerken. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.
Lot met divers oud/antiek tin. Onder meer; antieke mettlach, steengoed klepkan. Circa 1900. Afmeting: 6 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kaiserzinn bowlpot. Jugendstil. Putti + floraal decor. Afmeting: H 43 x Ø 26 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke tinnen kraantjeskannen. 1x circa 1800. 2x Handbeschilderd, 20e eeuw. 1x Tin, 20e eeuw. Afmeting: H 32 - 39 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse schijfkandelaar van brons. Afmeting: H 19 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen schijfkandelaren. Holland. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Groninger tinnen kraankan met originele beschildering. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 47,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse tinnen Rembrandt kan met monogram H.A. Met bodemmerk. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.