Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Jos Lussenburg, Botslepen op de Zuiderzee
Startprijs 850 EUR

Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Botslepen op de Zuiderzee. Zie pagina 40 afgebeeld in boek Jos Lussenburg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 110 cm. In goede staat.

C.J. Mension, Portret collie hond
Startprijs 200 EUR

Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Pol Dom, Gezicht op Scheveningen
Startprijs 500 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startprijs 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Veldslag
Startprijs 850 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.

A.M. Gorter, Koeien langs de Vordense beek
Startprijs 6.000 EUR

Groot werk van Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 132 x B 165 cm. In goede staat.

J. Rosenkranz, Zeegezicht
Startprijs 4.000 EUR

J. Rosenkranz. 1854? Zeegezicht met zeilschepen in storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.

Willem Roelofs, Landschap
Startprijs 6.500 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.

J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee
Startprijs 2.500 EUR

Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.

Pol Dom, Portret jonge dame
Startprijs 400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

Cornelis Westerbeek, Landschap met rustende koeien
Startprijs 1.500 EUR

Cornelis Westerbeek. 1844 - 1903. Landschap met boerderij en rustende koeien. Schilderij zit in een Paul Gehring lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 108 cm. In goede staat.

Jan Toorop, Dames in de fabriek
Startprijs 300 EUR

Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie uit 1905. Dames in de fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.

H.P. Koekoek, Zonnig bospad met paardenkar en figuren
Startprijs 2.000 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.

Pendant Francois Joseph Huijgens, Landschap met kippen en kuikens
Startprijs 1.000 EUR

Pendant van Francois Joseph Huijgens. Belgische School. 1820 - 1908. Landschap met kippen en kuikens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 18,2 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdamse haven
Startprijs 800 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.

Cornelis Raaphorst, Drie spelende poezen
Startprijs 1.600 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Franz Kasper Vinck, Kanaal in Cairo
Startprijs 700 EUR

Franz Kasper Vinck. 1827 - 1903. Oriëntalist. Kanaal in Cairo. Olieverf op linnen. Bedoekt + enkele restauraties noodzakelijk. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk, Boerderij met figuren, kippen etc...
Startprijs 1.650 EUR

Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Joh. H. Kaemmerer, Hollands landschap met bloembolvelden
Startprijs 800 EUR

Joh. H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Hollands landschap met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 31 cm. In goede staat.

Willem Roelofs Jr. Waterplas bij boerderij en roeiboot
Startprijs 475 EUR

Willem Roelofs Jr. Waterplas bij boerderij met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Abstract
Startprijs 60 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, 2x Naakt studie
Startprijs 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee naakt studies. Houtskool op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. + H 68 x B 53 cm. In goede staat.

M.A. Koekkoek, Panoramisch landschap
Startprijs 3.000 EUR

M.A. Koekkoek. 1807 -1868. Groot panoramisch landschap met vee en herder te paard. Enkele restauraties. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 63,5 cm. In redelijk/goede staat.

T.H. Hendriks, Stilleven
Startprijs 400 EUR

T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.