Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

22 Resultaten
Kavel: 5505

Lalique glazen presse papier

Startprijs 150 EUR

Lalique France kristalglazen presse papier met steenbok. Twee chips. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 13 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5506

Kapitale Boheems glazen vaas

Startprijs 150 EUR

Kapitale antieke Boheems glazen vaas met floraal/goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 x Ø 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5510

Twee delen Zweeds glaswerk

Startprijs 100 EUR

Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5512

Zeven Jugendstil glazen

Startprijs 650 EUR

Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...


Kavel: 5514

Glazen vaas

Startprijs 70 EUR

Iriserende glazen vaas met zilver overlay. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 12,5 x Ø 14 cm. Diverse beschadigingen


Kavel: 5515

Antiek Vrijmetselaars glas, 1900

Startprijs 60 EUR

Antiek kristalglazen vrijmetselaarsglas met symbolen. Circa 1900. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

Boheems glaswerk

Startprijs 60 EUR

Zes-delige antiek Boheems kristallen set. Bestaande uit: Drie schalen, stopkaraf en twee dekselpotten. Enkele chips. Afmeting: 7 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5522

Antieke kristalglazen beker, 1900

Startprijs 40 EUR

Antieke kristalglazen beker. Geëtst + goudrand. Salzbrunn. Circa 1900. Afmeting: H 11,3 cm. In goede staat.


Kavel: 5523

Antieke Moser Harrach vaas

Startprijs 80 EUR

Antieke mondgeblazen Moser Harrach glazen vaas met salamander decor. Chips bovenrand. Bohemen. 30-er Jaren. Afmeting: H 18,3 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5525

Bloemenvaas, type Gallé

Startprijs 120 EUR

Grote bloemenvaas. Type Gallé. Met rood floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5527

Twee delen antieke glaswerk

Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek glaswerk. Met messing/brons? Dieren figuren. Asbak met uhu (uil), circa 1930. En een gegraveerde flacon met kat en muis, circa 1920. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5528

Glazen vaas, H 36 cm.

Startprijs 140 EUR

Duitse glazen vaas. German Design Elena. Handmade. Gesigneerd Elena. In de vorm van een jurk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5529

Twee glazen vazen

Startprijs 90 EUR

Twee grote glazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bloemvormig. Gekleurde vaas chip bodemrand. Murano? Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5531

Twee glazen vazen (Leerdam?)

Startprijs 30 EUR

Twee glazen bolvazen. Mogelijk Leerdam. Chips onderkant. Afmeting: H 9 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5534

Twee glazen Murano vissen

Startprijs 50 EUR

Twee glazen Murano vissen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 - 54 cm. In goede staat.


Kavel: 5540

Set geslepen kaarskandelaren

Startprijs 50 EUR

Twee kristalglazen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5542

Moderne sculptuur, Oneindig

Startprijs 50 EUR

Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.


Kavel: 5543

Moderne sculptuur, Paard

Startprijs 50 EUR

Moderne glazen sculptuur. Paard. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5545

Modern glazen object

Startprijs 40 EUR

Modern glazen object met gouden gezicht in het glas verwerkt. Italië? Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5547

4x Oud/antiek kristalglas

Startprijs 50 EUR

Vier delen oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: 19e Eeuwse gembercoupe, chip. Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, chips. Octagonale Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, goed. Octagonale geëtste schaal met plat...


Kavel: 5548

Lot glaswerk

Startprijs 30 EUR

Lot divers oud/antiek glaswerk. Onder andere; draadglas, knijpfles. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5551

Twee glazen vazen

Startprijs 100 EUR

Twee delen glaswerk. Bestaande uit: Bolvaas, Elisabeth Swinburne, 1957, Schotland. En een Leerdam tulpenvaas. Afmeting: H 9 - 20 cm. In goede staat.