Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

2x Chinese vaas
Startprijs 200 EUR

Bronzen boeddha, H 24 cm.
Startprijs 60 EUR

Oude/antieke Thaise bronzen boeddha. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 15,4
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen borden. Met dubbele blauw bodemring. Wijsheer in tuin decor. Eén bord chip. Eén bord onderrand schade. Afmeting: Ø 15,4 cm. In redelijk/goede staat.

3x China
Startprijs 200 EUR

Lot China. Bestaande uit: Hardhouten lakstempel in de vorm van een foo hond. Twee porseleinen cups met Chinese familie tekens + bodemmerk. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (3x)
Startprijs 60 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Kantonese gemberpot. 1x Kantonese vaas. 1x Familie Rose gemberpot. Bodemmerken. Afmeting: 11 - 25,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot, H 12,3 cm.
Startprijs 60 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met floraal decor. Haarscheuren + handvat gelijmd. Afmeting: H 12,3 cm. In redelijke staat.

Celadon vaas, H 21,6 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met lynxkoppen, met bodemmerk. Afmeting: H 21,6 cm. In goede staat.

Lot Aziatica
Startprijs 80 EUR

Vier delen Chinees houtsnijwerk. Bestaande uit drie houten consoles t.b.v. Chinees porselein. En één Chinese godheid. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Startprijs 200 EUR

Bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 20,3 cm. In goede staat.

Imari theepot
Startprijs 100 EUR

Mandarijn bierpul
Startprijs 200 EUR

Antiek Chinees schaaltje, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek Chinees schaaltje van emaille, met geisha in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: 15,5 x 9 cm. In goede staat.

Chinese stemkom
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen stemkom met wit glazuur + ijzer oxide rood vissen decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 27 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Ingekort + gaatje in de bodem. Voorheen gebruikt als vaaslamp. Afmeting: H 27 cm. In redelijke staat.

Chinese bolvaas
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 19 x 18,5 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 300 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x Vaas met tuin/vogel decor. 1x Pot met berglandschap decor. Afmeting: 9 - 23 cm. In goede staat.

Familie Rose bord
Startprijs 100 EUR

Chinese theebus
Startprijs 100 EUR

Chinese stemcup Ø 9,4 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen stemcup met draak. Afmeting: H 8,5 - Ø 9,5 cm. In goede staat.

Yixing theepot Ø 14 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinese yixing theepot met bloesemtak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 16 x 22 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese stemkom Ø 16,6 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen stemkom met symbolen decor + zes tekens bodemmerk. Gecontourneerde omranding. Afmeting: 12 x Ø 16,6 cm. In goede staat.

Chinese stemkom Ø 14,6 cm.
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen stemkom met blauw glazuur + reliëf draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 14,6 cm. In goede staat.