45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Francine, Figuren op strand 1392
Francine, Figuren op strand
Startprijs 50 EUR
Yixing theepot 7047
Yixing theepot
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Vissersvolk in de Hollandse duinen 1363
Ongesigneerd, Vissersvolk in de Hollandse duinen
Startprijs 80 EUR
Gouden alliancering met diamant 704
Gouden alliancering met diamant
Startprijs 750 EUR
Zilveren ring met zirconia's 697
Zilveren ring met zirconia's
Startprijs 40 EUR
H. Schlenk, Elegant paar bij avond 1356
H. Schlenk, Elegant paar bij avond

225 EUR

Ring onyx/markesiet 690
Ring onyx/markesiet

100 EUR

J. Lurcat, Steenbok tussen sterren 1349
J. Lurcat, Steenbok tussen sterren
Startprijs 75 EUR
Pendant, portretten 1342
Pendant, portretten

50 EUR

Chinese boeddha 7011
Chinese boeddha

500 EUR

17e Eeuwse Chinese vaas 7004
17e Eeuwse Chinese vaas

650 EUR

K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer 1313
K. Laan, Stilleven met glas, aardewerk en melkemmer

50 EUR

Gouden horlogeketting 654
Gouden horlogeketting

250 EUR

3-Delig Petrus Regout kaststel 6222
3-Delig Petrus Regout kaststel

35 EUR

Ongesigneerd, Landschap met paarden en geiten bij knotwilg 1306
Ongesigneerd, Landschap met paarden en geiten bij knotwilg

130 EUR

Grote zilveren ring met kleurstenen 647
Grote zilveren ring met kleurstenen

35 EUR

Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht met figuren 1299
Ongesigneerd, Hollands stadsgezicht met figuren

275 EUR

Gouden ring met bloedkoraal 640
Gouden ring met bloedkoraal
Startprijs 175 EUR
Bronzen beeld, Naakte dame op paard 5008
Bronzen beeld, Naakte dame op paard

275 EUR

Erotisch bronzen figuur 5001
Erotisch bronzen figuur
Startprijs 375 EUR
Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm. 4526
Antiek Perzisch kleed, 150 x 190 cm.

180 EUR

4x Diverse schotels 6186
4x Diverse schotels

50 EUR

Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880 4243
Zeldzaam schrijfsecretaire, 1880

300 EUR

W. Engelsma, Zeilboot op landkaart 1263
W. Engelsma, Zeilboot op landkaart
Startprijs 70 EUR