45. Juliveiling 2020

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

Chinese Kang Xi kop en schotel 7262
Chinese Kang Xi kop en schotel
Startprijs 400 EUR
Antiek bronzen figuur 5013
Antiek bronzen figuur
Startprijs 350 EUR
Chinese knobbelvaas 7275
Chinese knobbelvaas

150 EUR

Chinese trekpot 7326
Chinese trekpot
Startprijs 50 EUR
3x Chinees Familie Rose/Mandarijn porselein 7343
3x Chinees Familie Rose/Mandarijn porselein

60 EUR

2x Japanse Imari vazen 7292
2x Japanse Imari vazen

100 EUR

2x Chinese sculpturen 7360
2x Chinese sculpturen
Startprijs 70 EUR
2x China, 20e eeuw 7377
2x China, 20e eeuw
Startprijs 45 EUR
Chinese vergulde boeddha 7394
Chinese vergulde boeddha
Startprijs 500 EUR
Chinees Ming schaaltje, 16e eeuw 7411
Chinees Ming schaaltje, 16e eeuw

300 EUR

Antieke bronzen boeddha 7428
Antieke bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR
3 Haarpinnen 7446
3 Haarpinnen
Startprijs 400 EUR
5x Chinese borden 7463
5x Chinese borden

250 EUR

Chinese bamboe waaier 7480
Chinese bamboe waaier
Startprijs 300 EUR
Antiek Japans bronzen figuur 7493
Antiek Japans bronzen figuur

225 EUR

Lot Chinees porselein 7497
Lot Chinees porselein

40 EUR

2x Japanse bronzen figuren 7510
2x Japanse bronzen figuren

150 EUR

3x Oosterse dekseldozen 7527
3x Oosterse dekseldozen
Startprijs 70 EUR
Chinese Fam. Rose stapeldoos 7544
Chinese Fam. Rose stapeldoos
Startprijs 250 EUR
2x Japans of Chinees porselein 7561
2x Japans of Chinees porselein

50 EUR

Oude Chinese plaquette 7569
Oude Chinese plaquette
Startprijs 700 EUR