Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Geslepen Boheemse glazen vaas 5548
Geslepen Boheemse glazen vaas
Startprijs 80 EUR
Cassette met zilveren taartvorkjes 473
Cassette met zilveren taartvorkjes
Startprijs 70 EUR
Verkocht
J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade 1320
J. Toorop, Vissersvrouwen op de kade

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Antieke tabakspijp 2245
Antieke tabakspijp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Glazen Val Saint Lambert vaas 5565
Glazen Val Saint Lambert vaas

Resultaat:

40 EUR

2x Engelse lucifersstrijkers 2262
2x Engelse lucifersstrijkers
Startprijs 50 EUR
Verkocht
18e Eeuwse fruitschaal 6003
18e Eeuwse fruitschaal

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Zandstenen leeuwekop 2279
Zandstenen leeuwekop

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke Delftse dekselvaas, 1930 6020
Antieke Delftse dekselvaas, 1930

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke Engelse Majolica bloempot 6037
Antieke Engelse Majolica bloempot

Resultaat:

80 EUR

Verdeelschaal op dienblad 2296
Verdeelschaal op dienblad
Startprijs 50 EUR
Verkocht
5-Delig Delfts kaststel 6054
5-Delig Delfts kaststel

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Antieke barometer, 1915 2313
Antieke barometer, 1915

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lladro figuur 6071
Lladro figuur

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Jugendstil lectuurhouder 2330
Jugendstil lectuurhouder

Resultaat:

35 EUR

3x Antieke weegschalen 2347
3x Antieke weegschalen
Startprijs 40 EUR
4x Reclame borden 2364
4x Reclame borden
Startprijs 50 EUR
2x Schaakspellen 2381
2x Schaakspellen
Startprijs 100 EUR
Antieke petroleumlamp, 1900 2394
Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Antieke stereokijker + kaarten 2398
Antieke stereokijker + kaarten

Resultaat:

50 EUR

6 Zilveren munten NL 2905
6 Zilveren munten NL
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke houten wanddiorama, 1920 3001
Antieke houten wanddiorama, 1920

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zeldzame Lenzkirch staande klok 3501
Zeldzame Lenzkirch staande klok

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Louis Seize pendule 3518
Louis Seize pendule

Resultaat:

1.250 EUR